Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Miért hiszel a természetfelett...

Miért hiszel a természetfeletti lények létezésében?

Figyelt kérdés

Mi a biztosíték hogy amit hallasz, amit mondanak erről mások, az igaz is? De egyáltalán miért akarsz hinni benne?

Milyen előnyöd származhat belőle?



2012. júl. 24. 23:46
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
Mert vannak.
2012. júl. 25. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
De kérlek, ne csak ennyit vess már elébe, hogy "mert vannak"... Írd le miért létezik természetfeletti a te világodban.
2012. júl. 25. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 Antimod ***** válasza:

Nem hiszek természetfeletti lényekben. A szellemek, egyéb nem anyagi entitások mind természetesek a maguk módján, akkor is, ha az ember nem tudja (már) hova besorolni őket.


Az esetek nagy száma, illetve összecsengő mivolta az, ami meggyőzött engem ezek létezésében.

2012. júl. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
69%
Nem léteznek természetfeletti lények. Pár ember azért találja ki, mert unalmasnak tarja a jelenlegi világot és belegondol, hogy mennyivel izgalmasabb lenne ha x y lény létezne és ezért próbálják bemesélni másoknak. Van a még rosszabb, amikor saját maguknak is bemesélik, hogy léteznek ezek a lények. Nincs bizonyíték természet feletti lények létezésére. Régen, amikor még nem tartott itt a tudomány az emberek bizonyos megmagyarázhatatlan jelenségeket természetfeletti lényeknek tulajdonítottak és ezek meg maradtak ma is mesékben, történetekben csak néhány ember nem tudja felfogni, hogy ez mind kitaláció.
2012. júl. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
Azért hiszek benne, mert tapasztaltam olyan dolgokat amit semmivel sem tudtam megmagyarázni. Sajnos elônyöm nincsen belôle, inkább csak bosszant, hogy évek óta nem találok magyarázatot a történtekre. Biztosíték arra, hogy más igazat mond sajnos nincs, egyénileg kell mérlegelni, hogy ki mit hisz el.
2012. júl. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
Régen is olyan dolgokra hitték, amiket nem tudtam megmagyarázni. Nem tudom mit láttál, ha tényleg láttad, de majd meg lesz rá a magyarázat.
2012. júl. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
Ezekre nem hiszem......
2012. júl. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
Akkor is biztos ezt mondták. Nagy valószínűsége van annak, hogy te kamuzol, mivel nem írod le mit láttál csak azt hajtogatod, hogy az biztosan természetfeletti.
2012. júl. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
Nagy valószínűség szerint nem kamuzok, de nem érdekel a véleményed. Mivel senki sem kérdezte nem írom le. Pontosítok volt olyan akiben volt annyi, hogy privátban írt nekem.......
2012. júl. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
Bár tök mindegy, ha megírnám is ráhúznád, hogy kamuzok. Mondjak valamit: nem érdekel, hogy ki mit mond!
2012. júl. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!