Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Miért hiszel a természetfelett...

Miért hiszel a természetfeletti lények létezésében?

Figyelt kérdés

Mi a biztosíték hogy amit hallasz, amit mondanak erről mások, az igaz is? De egyáltalán miért akarsz hinni benne?

Milyen előnyöd származhat belőle?



2012. júl. 24. 23:46
1 2 3 4 5
 21/41 Antimod ***** válasza:

"Nem vagy felhatalmazva-- jó megértem de miképp lehet attól kérdezni aki megtapasztalta? Hisz ha titokzatoskodunk akkor soha nem derül ki az igazság?"


Könyörgök, nem én írtam!

A 86%-os válaszoló személyes története, nem az enyém. Ezért nem vagyok felhatalmazva, hogy elmondjam. Ha privátban megkérdezed tőle, vagy akár itt, biztos megírja neked is.

2012. júl. 26. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
A 86%-os válaszoló vagyok. Mindenki aki privátban megkeresett és megkért, hogy írjam le a tapasztalataimat, annak válaszoltam. Nem titokzatoskodok csak egyszerűen itt nyíltan a kérdésen belül nem érkezett ilyen kérés. Én pedig kéretlenül nem kezdem el bombázni az embereket a velem történt dolgokkal. Továbbra is ha megkeres valaki azzal, hogy írjam meg készséggel állok a rendelkezésére, hogy válaszoljak, nem tudok mindig fent lenni, az is kiderült a privátban kérdezők számára, hogy miért.
2012. júl. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
Most kértek meg pár válasszal előrébb ,hogy írd le...
2012. júl. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
Ok csak nem értettem, hogy ide vagy privátban, így elküldtem privátban.
2012. júl. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
Én tapasztalat miatt hiszek a létezésükbe. Vagy is egyiket láttam és így gondolom létezik a többi is. Ha hiszitek, ha nem láttam egy igazi sárkány tojást a Mátrában.
2012. júl. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
Láttál a francokat. Akkor már nem lennél életben.
2012. júl. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
Tojást láttam, nem kikeltet... Tudtam, hogy jön egy szkeptikus és bele fog szólni.
2012. júl. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:

Előző: És honnan tudod, hogy sárkánytojás volt? (csak kíváncsiságból)

Kérdező: Én nem hiszek úgy igazából bennük, de azért érdekel a téma, mert hát ki tudja? Sok minden van a világon amiről nem tudunk és milyen izgi lenne rá bizonyítékot találni, nem?

2012. júl. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
Onnan, hogy akkora volt, mint egy strucc tojás, érdes és tele volt tüskékkel. Utána néztem a neten és ott azt találtam, hogy ez sárkány tojás.
2012. júl. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 A kérdező kommentje:

Rendben találtál egy sárkány tojást -- de a sárkány nem nevezhető természet feletti lénynek, még akkor se ha netán tán kikelne ez a csoda.


Valószínűsíthető az, hogy valóban voltak az előző életek között sárkányfélék sőt ha barlangban volt akkor átélhették a akkori élet kipusztulását is és születhettek akkor is amikor már létezett az emberi faj. -- Hisz az emberi meséknek mindig volt valami valóság tartalma.


S ha vannak óriási gyíkok, és voltak a csontok szerint szárnyszerűvel rendelkező őshullók így lehettek hosszú farokkal, szárnnyal rendelkező gyíkokhoz hasonló sárkányféle szárnyasok is.


De nagy tojása van egy struccnak is. Ne feledd. De ismétlem ezek nem természet feletti lények voltak, ha létezek csak épp olyan mint minden élő. Csak a mese világban szerepelnek úgy-- akár a mikulás, vagy nyuszi mese.

2012. júl. 26. 18:59
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!