Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Van olyan itt aki vámpírokat...

Van olyan itt aki vámpírokat kutat?

Figyelt kérdés

Ezt azért kérdezem mert már egy fél éve be akarom bizonyítani, hogy a vámpírok igenis léteznek. Találtam pár érdekes dolgot, de szeretnék olyanokat megkérdezni akik ugyanúgy kutatják a vámpírokat mint én.


Nem kérek olyan válaszokat, hogy vámpírok nem léteznek. Meg olyat sem, hogy menj el diliházba. Én normálisan kérdeztem vagyis normális választ kérek.



2013. máj. 15. 13:06
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/127 anonim ***** válasza:
32%
Ja, és ha a vámpírok ugyebár kiszívják valaki vérét és ezáltal megölik, miért nem találnak legalább naponta egy kiszívott vérű holttestet? Vagy hány vámpír él, milyen gyakran táplálkoznak?
2013. máj. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/127 anonim ***** válasza:
32%

Ilyen hülye kérdéseket... Miért találnának??? Szerinted olyan hülye egy vámpír, hogy nem gyújtja fel a maradványokat? Vagy nem dobja a folyóba (mint a Szabolcsik Andreát)? Aztán a víz miatt úgy sem látszik, hogy vértelen a test, mert a felhajtóerő miatt amúgy sem keletkeznek hullafoltok.

És ahogy a Birmingham-i esetből látszik, a hatóságok elhallgatják az igazságot. Szóval hülye kérdés, hogy miért nem talál senki kiszívott embereket. A túlélőknek meg senki sem hisz. Ha nagyon ragaszkodnak a "meséjükhöz" mehetnek a diliházba.

2013. máj. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/127 anonim ***** válasza:
39%

:)

Minden egyes holttestet boncolásnak vetik alá, ahol egy harapásnyom, illetve némi vérhiány azért feltűnik... Nem tudom, honnan szedted a hullafoltos találmányodat, de köze sincs témához.


De tegyük fel, hogy 600-700 ember tűnik el nyomtalanul évente Magyarországon. Akkor úgy körülbelül 2 vámpír él hazánkban, napi egy étkezéssel számolva. Hát oké, legyen, csak akkor halljunk már valami tudományos magyarázatot, hogy hogy s miként élnek. Mármint úgy biológiailag, nem úgy, hogy kisettenkednek éjszaka, aztán megeszik a Mari nénit, mer az jó.

2013. máj. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/127 anonim ***** válasza:
85%
Engem érdekelne, ha tudsz, bizonyíts. Nem vagyok szkeptikus, sokmindent láttam már, de ehhez hasonlót még nem. :)
2013. máj. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/127 A kérdező kommentje:
Nagyon sok helyen jártam már. Kerestem az interneten, könyvtárakban, levéltárakban, sőt még az Erdélyi Drakula kastélyát is meglátogattam. De egyik nap a könyvtárban, Erdély történetét olvastam, és volt egy nő aki szüzek vérében fürdött és itt azoknak a vérét. Meg, hogy régebben egy néphiedelem szerint a vámpírokat be kell hívni a házba, meg ilyenek.
2013. máj. 15. 17:07
 16/127 anonim ***** válasza:
88%

Komoly kutatást folytatsz ? Vagy csak egyszer voltál Drakula

Kastélyában, meg olvastál pár cikket és abból következtetsz erre ?

Amúgy nincs kizárva, hogy nem léteznek, de ezt lehet sose fogják bizonyítani (azt hogy léteznek)

Ha léteznek, akkor valószínűleg elég kevesen vannak, és még ha sík hülyék lennének se fednék fel magukat.

Ki akar kísérleti patkány lenni ?

2013. máj. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/127 A kérdező kommentje:

Nem csak pár cikket olvastam. FÉL ÉVE ezt kutatom!!!

Nem akarok belőlük kísérleti patkányt.

2013. máj. 15. 17:33
 18/127 anonim ***** válasza:
Kérlekszépen, én két éve foglalkozok spiritualitással, mégse mondom magam se kutatónak, se mesternek. Belegondoltál abba, hogy a levéltárak tartalma nem valós? Hogy azért találták ki, hogy vérben fürdött, mert nagy vagyona volt, és valamivel el kellett szedni tőle? Sok embert hívtak be házakba, nem csak vámpírokat, hanem gyerekeket (akik egy pohár tejet, és egy darab kenyeret kértek csak), stb.
2013. máj. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/127 anonim ***** válasza:
100%

És mi a kutatás eddigi eredménye ?

Nyugodtan dobhatod privátba is.

2013. máj. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/127 anonim ***** válasza:
48%

"honnan szedted a hullafoltos találmányodat, de köze sincs témához"


Olvass utána nagyokos. Már miért ne lenne köze a témához? Indokod az persze nincs. Hullafoltok csak akkor képződnek, ha van vér a holttestben. Ha nincs benne vér, akkor hullafoltok sem lesznek, mert nincs vér(!) benne, ami leülepedjen a gravitáció miatt a szövetekbe. Mivel a vízben a felhajtóerő ellensúlyozza a gravitációt, ezért a testen ugyanúgy nem keletkeznek hullafoltok. Tehát ha vízbe kerül a kiszívott holttest, akkor elsőre nem lesz egyértelmű, hogy nincs benne vér. A harapás lehet a belső combon is, így elsőre nem látszik...vagy állati harapásnak tűnhet.


És nem állítom, hogy esetleg nem boncoltak már vámpír áldozatát (azért a boncolást csak okkal végzik el, ha rásütik, hogy öngyilkosság és megfulladt, akkor nem boncolnak szerintem), de miből gondolja bárki is, hogy azt nyilvánosságra hoznák? Ne legyetek már naivak!


Az ilyen vigyorgó agymosottakból van elegem, akik nem látják az összképet, mert nem akarják. 2004-2005 Birmingham-i vámpírhisztéria. A rendőrök hazudtak, és nem az első eset volt Angliában. Sem máshol.


Szerinted mi lett ezzel a csókával? [link]


És ma a Kormánypárt azt állítja, hogy nem létezik családon belüli erőszak. A Kormánypárt. Ha a Kormányban ilyen nyilvánvaló dolog létezését kizárják, akkor ne gondoljuk már, hogy a "vámpír-problémával" bárki is foglalkozik a hivatalokban... Úristen, a naivitás...

2013. máj. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!