Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Nagyon felek kb 23-00. kor....

Nagyon felek kb 23-00. kor. Tortent azota nemaludtam vagyis felek Elaludni valosag lehetett?

Figyelt kérdés

Ez nem vicc!!!

Elaludtam es valamiert megebredtem es kinyitottam szemem

Lattam egy nagy szelles fekete arnyat az agyam mellett es egybol razott a hideg ereztem is h ott van ugy elkezdtem visitani mint a fabaszorult fereg de olyan ilyeszto hangon oda bujtam a parom melle ere a nagy orditas visitasomra felkelt a kisfiam is aki szinten visitott szegenykem parom gyorsan felugrott es folkapcsolta a vilanyt utana semit nemlatam halistenek!

Csak sirtam es remegtem olyannyira h egy nyugtatot bekelett venem de meg mindig nemalszok kisfiamal egyutt.

35/N.

Szerintetek mi lehetett?????

Koszonom szepen elore a normalis valaszokat.


2014. ápr. 24. 03:28
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

...szóval a legmélyebb tiszteletem az anatómiai tudásodnak, de vannak dolgok, melyekre a tudomány sem talál magyarázatot. Ennek emberek vagy fejet hajtanak, vagy makacsságból csakazért sem.

Álmombam(?) de már magam sem tudom,hogy álmomdtam-e, vagy ébren voltam, megjelent a halott nagymamám, fogta a kezem, és elmondta, hogy hamarosan értejön az egyik gyerekéért. Zokogtam, erre tisztult ki a fejem. Csak anyukámra tudtam gondolni, nagyon féltem. Elmondtam a családban az álmomat néhány embernek, majd megnyugtattak, csak álom volt.

1 hét mulva meghalt anyám öccse, hirtelen, minden előjel nélkül, infarktusban.

Mindenki dermedten állt. Soha többet nem álmodtam Mamával.

Szóval ezt magyarázza meg nekem valaki az agyak rezgéseivel! Pszichológusok!

2014. ápr. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

Kisfiam, neked még sokat kell tanulnod, úgy látom!

Kezdve a megszólítást!

Amúgy a meséd szép, erről is lehetne írni, hogy bizonyos egyének miért hoznak létre meséket, önigazolásra.

Nem egy ilyen kisiskolás volt már terápián, általában elfojtott dolgokról van szó, vagy kompenzálásról(a leggyakoribb a kisebbségi komplexus).

Ilyenkor kompenzálsz a mesével valamit, hogy a közösségi érdekeknek(ami jelen esetben, ezen az oldalon lévő kérdés) megfelelj!

Na további szép ábrándozást!

2014. ápr. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
2014. ápr. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

Nagyon jó pszichológus lehetsz, (már ha az vagy egyáltalán, bár ebben erősen kételkedem a magatartásodat illetően) ha ilyen támadólag viszonyulsz az emberekhez. Sokat kell meg Neked is tanulnod úgy látom.

Mellesleg, lehet, hogy én tanultabb vagyok, mint Te.

Szerintem meglepődnél.

2014. ápr. 25. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
54%
Kíváncsi lennék, a közös tapasztalatokra vajon mi lenne egy pszichológus magyarázata?Például a közös dejavu, vagy amikor egy "szellemjelenséget" többen is látnak egyszerre?Nyilván nem lehetséges hogy egyszerre hallucinálják ugyanazt.De léteznek közös álmok is.Vagy például az emlékmegosztás különös élményének magyarázatára is kíváncsi lennék.
2014. ápr. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
0%

Ha még olvasni tudsz, akkor visszanézheted hogy ki írta először hogy pszichológuskám??

Nem épp a legjobb kezdés, és még felháborodsz?

Tipikus önigazolást kereső magatartásforma!

Az hogy tanultál valamit vagy nem, szerintem nem ide tartozik, kár ezekbe mást is belelátni!

Vagy ha annyira érdekel, menj el terápiára, ott majd kielemzik veled!

2014. ápr. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Gonoszt láttad.
2014. ápr. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a valaszokat.

Hat igen erol lehetne vitatkozni a vegtelensegig akar.

De! Viszont aki ezt atelte mar csak azt tudhatja hogy eleg egy pocsek es felelmetes erzes.

De mindegy ez van megkell baratkozni vele vagyis nincs mas valasztasunk!

Erosnek kell leni es megy az elet tovabb.

2014. ápr. 25. 10:06
 19/26 anonim ***** válasza:
51%

Nézd...ezt a tanulás témát Te kezdeményezted.

"Kisfiam, neked még sokat kell tanulnod, úgy látom!"

Sem a kisfiad nem vagyok, sem kisiskolás. Viszont tanulnom tényleg van mit, életem végéig akár. Ellenben Veled, Te szerencsés vagy, hogy mindenre tudod a magyarázatot.

Viszont egy dologra figyelj oda, ha valóban pszichológus vagy és emberekkel foglalkozol:

ne foszd meg az embereket az élményeiktől! Nem kell mindent lexikális tudással megindokolni, mert aki már élt át hasonlót, mint én (és nagyon sokan vagyunk), az egy pillanatra meginog a realitás talaján, és elgondolkodik, hogy tényleg létezik a "megmagyarázhatatlan"?

Mondom ezt én, akit azóta sem érdekel sem ezoterika, sem vallás. Szóval nem ábrándozom, önértékelési zavaraim sincsenek, sem tömegből kitűnni nem akarok. És a legfontosabb, nem hazudtam. Egyszerűen csak volt egy ilyen élményem évekkel ezelőtt.

Egy picit több alázatot az emberek felé, ha már a pszichológus szakmát választottad.

Részemről be is fejeztem, elnézést, ha a megszólítás sértő volt számodra, tényleg nem kellett volna.

Viszont a degradáló, támadó és heves rakciód mindezekre elgondolkodtató...

Biztos, hogy jó szakmát válaszottál?

A választ magadnak add meg. Sok sikert a szakmában!

2014. ápr. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Valószínűleg egy kopogószellem volt. Velem is volt már ilyen, ne félj. Lefekvés előtt próbálj meg valami boldog dologra gondolni, és eltűnik.
2014. ápr. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!