Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Nagyon felek kb 23-00. kor....

Nagyon felek kb 23-00. kor. Tortent azota nemaludtam vagyis felek Elaludni valosag lehetett?

Figyelt kérdés

Ez nem vicc!!!

Elaludtam es valamiert megebredtem es kinyitottam szemem

Lattam egy nagy szelles fekete arnyat az agyam mellett es egybol razott a hideg ereztem is h ott van ugy elkezdtem visitani mint a fabaszorult fereg de olyan ilyeszto hangon oda bujtam a parom melle ere a nagy orditas visitasomra felkelt a kisfiam is aki szinten visitott szegenykem parom gyorsan felugrott es folkapcsolta a vilanyt utana semit nemlatam halistenek!

Csak sirtam es remegtem olyannyira h egy nyugtatot bekelett venem de meg mindig nemalszok kisfiamal egyutt.

35/N.

Szerintetek mi lehetett?????

Koszonom szepen elore a normalis valaszokat.


2014. ápr. 24. 03:28
1 2 3
 21/26 anonim válasza:
0%

látom egyik debil sem tudja miről is van szó valójában csak a hülyeségeikkel jönnek hogy szellem meg tökömtudja. ami veled történt azt úgy hívják, hogy alvásparalízis, olvass utána!


szívesen!

2014. ápr. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen kedves utolso!
2014. ápr. 30. 18:23
 23/26 anonim ***** válasza:
simpsoon jól eset leírni>.<
2014. máj. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:

Hát, ha tudott kiabálni, meg oda tudott bújni a párjához, akkor az nem alvásparalízis...

Én hamis ébredésre tippelek :)

2014. dec. 23. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:
Nem valóság. Nekem is voltak ilyenek amikor nagyon fáradt voltam. Éjszaka felébredtem és mindenféle hülyeségek körvonalait láttam. Néha még sétálgattak is az alakok. Eleinte nagyon féltem, de rájöttem hogy minél jobban agyalok rajta, annál több ilyen eset lesz.Amikor utoljára ilyen történt, odamentem és megnézem hogy igazi-e vagy sem. Természetesen semmi nem volt ott. Csak az agyad játszik veled.
2016. júl. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Javasolnám hogy sose aludj sötétben. Nekem gyerek koromban voltak ilyen élményeim. A megoldás az ejjeli lámpa lett. Azóta tudok világosban is aludni. Mondjuk ilyen élményeim nincsenek. Szellemek különben nincsenek. A halotakkal nem lehet beszélni. Vagyis lehet de érteleme semmi. Ez csak neked létezik... nem objektiv dolog. Ezert meg is tudsz tole szabadulni ha akarsz
2017. márc. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!