Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szellemet láttam?

Szellemet láttam?

Figyelt kérdés

Először is nem vagyok őrült.Már régen is történtek velem fura dolgok pl.magától bekapcsol a gép vagy a tévé, néha hangokat is hallok (és nem csak és szóval nem beképzelem!).De ez most egész más volt.Van egy hatalmas rét elzárva szinte mindentől a város szélén néha arra megyünk bicajozni.Van ott egy romos kis épület nem ház inkább valami kisebb raktár lehetett de most már évek óta ott állhat belül is törmelékek meg szemét szóval csoda hogy még áll.Szóval barátnőmmel ott szoktunk bicajozni és elmentünk a ház mellett is.Messzebbről láttunk hogy van ott egy lány a bejárátnál aki egyenesen minket néz(csak mi voltunk a közelben).Elég fehér bőrű volt térdig érő fehér ruhában volt ilyen piszkos szőke hajjal.20 év körüli lehehett.Közelebb mentünk és végig minket nézett aztán mintha bement volna a raktárba mert máshová nem mehetett ott a semmi közepén.De mikor benéztünk nem láttnunk senkit és elbújni sem volt hely.Tiszta furi volt mert mintha még mindig ott lett volna szinte éreztük hogy néz minket.Gyorsan elmentünk elég messze a háztól de úgy hogy még mindig lássuk.Estig ott voltunk a réten közben rajta tartottuk a szemünket a kunyhón de többet nem láttuk.Mit láthattunk? Lehetséges hogy valami szellem volt?

15/l



2014. júl. 28. 10:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
35%

Egy lányt láttatok.

Felesleges minden természetfeletti humbugot belemagyarázni.

2014. júl. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
52%
Én meg a jozsi bácsit láttam tök jozanon még meg is lepodtem de aztán mikor megfordult már nem volt jozaan
2014. júl. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%

Elképzelhető hogy szellem volt,de csak akkor hogyha tényleg mindent megnéztetek a raktárban,és tényleg nem volt olyan hely,ahova elbújhatott volna.Én odamennék a helyetekbe és (ha szerencsétek van) megnézném közelebbről,esetleg megszólítanám:)

De ez az én véleményem,nem 100% hogy így van:)

2014. júl. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
48%
Vigyetek magatokkal gyertyákat meg fekete macskát és idézzétek meg. Csak vigyázzatok nehogy vérfarkassá változzon.
2014. júl. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 csimpike55 válasza:
100%
Nem szellem volt, mert ha az lett volna, gázfelhőt láttatok volna. Egy sima lány volt szerintem, aki (lehet) albínó volt, vagy ilyesmi.
2014. júl. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%

Utolsó.

Igaz lehet amit mondasz,de egy pár kivetnivalóm azért lenne..

Hogyha tényleg egy lány volt az,akkor miért nem ment oda hozzájuk?És miért nézte őket folyamatosan,majd miért ment el,mikor ők közelebb mentek?

És azért azt is jegyezzük meg hogy nem mindennap látsz egy (albínó) lány hosszú,fehér ruhában sétálgatni az utcán.

2014. aug. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat még ha voltak köztük bunkók is...

Tudom hogy az emberek kb.80%-a talál rá valami nagyarázatot mert nem hisz benne.Sőt talán ha nem lettem volna ott és most ezt elolvasnám lehet én sem hinném el.De ott lenni és látni egész más volt nem tudom megmagyarázni volt valami furcsa nyomasztó érzés mikor minket nézett és mikor közelebb mentünk hozzá..olyan furcsa volt és nemcsak az az ilyesztő áthatoló nézése hanem hogy a semmi közepén ilyen ruhában szinte világított a sötét épület ajtajában.És igen mindent átnéztúnk de sok helyre nem mehetett volna mert elég kicsi volt a raktár és mellette végig nagy pusztaság volt nemhiszem hogy így el tudott volna bújni..

Amúgy meg eszem ágában sincs visszamenni oda kiráz a hideg ha visszagondolok rá.

És lenne még egy kérdésem ami borzasztóan aggaszt.Amióta láttam a lányt egyte többször van az hogy a számítógés és a TV megbolondul van hogy ki-be kapcsolgat meg ilyesmi de ez nem is zavarna simál lehet hibás.Viszont ami nagyon aggaszt hogy azóta olyan érzésem van mintha állandóaan figyelnének és két alkalommal mikor egyedül voltam és olvastam teljesen csend volt nem volt itthon senki mégis tisztán hallottam hogy közvetlen mögülem valaki tisztán elsuttog egy szót.Szomszéd nem lehetett mivel kertesházban lakunk.A másig esetben is hasonló volt bár akkor már nem hallottam olyan tisztán.Nem hiszem hogy képzelődnék és biztos nem vagyok bolond.Kezdek félni és nemtudom hogy ezek vagy véletlenek vagy..nemtudom.

Ne nézzetek bolondnak tudom nem könnyű ezt az egészet elhinni de egyre jobban félek és kérlek ne szóljatok le hogy dilis vagyok vagy ilyesmi

2014. aug. 3. 19:27
 8/11 anonim válasza:

én hiszek neked,ha gondolod írj

L

2014. aug. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én 100%-ban hiszek neked:)) Írj nyugodtam:) Tudok segíteni:)
2014. aug. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Én hiszek az ilyenekben, de viszont olyanokat is hallottam, hogy vannak hülye barmok, akik ijeszgetik az arra járókat! Van egy ismerősöm, akinek a lánya ugyanilyeneket csinál, pedig csak 11 éves.. Én hiszek neked, mert én is láttam már hasonló jeleket, árnyakat, de viszont vannak barom emberek, akiket kezelni kéne...
2014. aug. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!