Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szellemet láttam?

Szellemet láttam?

Figyelt kérdés

Először is nem vagyok őrült.Már régen is történtek velem fura dolgok pl.magától bekapcsol a gép vagy a tévé, néha hangokat is hallok (és nem csak és szóval nem beképzelem!).De ez most egész más volt.Van egy hatalmas rét elzárva szinte mindentől a város szélén néha arra megyünk bicajozni.Van ott egy romos kis épület nem ház inkább valami kisebb raktár lehetett de most már évek óta ott állhat belül is törmelékek meg szemét szóval csoda hogy még áll.Szóval barátnőmmel ott szoktunk bicajozni és elmentünk a ház mellett is.Messzebbről láttunk hogy van ott egy lány a bejárátnál aki egyenesen minket néz(csak mi voltunk a közelben).Elég fehér bőrű volt térdig érő fehér ruhában volt ilyen piszkos szőke hajjal.20 év körüli lehehett.Közelebb mentünk és végig minket nézett aztán mintha bement volna a raktárba mert máshová nem mehetett ott a semmi közepén.De mikor benéztünk nem láttnunk senkit és elbújni sem volt hely.Tiszta furi volt mert mintha még mindig ott lett volna szinte éreztük hogy néz minket.Gyorsan elmentünk elég messze a háztól de úgy hogy még mindig lássuk.Estig ott voltunk a réten közben rajta tartottuk a szemünket a kunyhón de többet nem láttuk.Mit láthattunk? Lehetséges hogy valami szellem volt?

15/l



2014. júl. 28. 10:02
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm nagyon jól esik hogy ilyen kedvesek vagyok és nem nevettem ki meg ilyenek:)
2014. aug. 7. 14:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!