Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Nem hittem a szellemekbe de...

Nem hittem a szellemekbe de pár nappal ezelőtt megváltozott a véleményem veletek történt már olyan furcsa dolog amire nincs más magyarázat?

Figyelt kérdés
Nem lehet bebizonyítani hogy léteznek -e vagy nem de nem kérek olyan válaszokat hogy akik hisznek benne azok értelmi fogyatékosok stb .. előre is köszi

2014. szept. 15. 16:51
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
81%

komolyan, milyen jópofa vagy, 'sárrészeg vagy, azt elesel'.. meg amiket utána írsz :D barátom, menj el humoristának, vagy magyartanárnak, ott tudod szórakoztatni a jónépet a véna vicceiddel, vagy elemezheted az emberek nyelvhasználatát, szerintem mindkettőtöknek szívességet tennél azzal, hogy ha nem folytatnád tovább ezt a vitát, mert eléggé gáz, hogy az emberek válaszai, véleményei helyett a ti vitátokat kell, hogy olvassam.

kérdésre válaszolva igen, történt velem is nem egy furcsa dolog, amire eddig nem találtam magyarázatot, pedig eleve mindig az ilyen dolgokra racionális magyarázatot keresek. nem azt mondom, hogy léteznek szellemek, de még mindig fenntartom ezt a lehetőséget.

2014. szept. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
67%

Én hiszek a szellemekben, bár nem történt még semmi olyan velem, ami ezt indokolná, de ez a kép állt össze bennem pár évtized alatt.

Vannak olyan népcsoportok, akiknek teljesen természetes a szellemek létezése, mert még nyitva van az a csatornájuk, amellyel érzik, látják és még beszélni is tudnak velük. Régen minden nép ilyen volt, míg ma bolondnak tartják azt, akinek meg van még ez a képessége.

Nekünk ez a csatorna zárva van már valamiért. Talán szándékosan zárták el mindenféle élelmiszerbe, fogkrémbe rejtett vegyi anyagokkal, de ez már az összeesküvés-elméletek egyike. Az viszont tény, hogy ahol még természetes ételeket esznek, ott úgy mesélik el egy szellem megjelenését és a vele folytatott beszélgetést, mintha csak a szomszéddal beszélgettek volna. És még csak médium se kell hozzá, és asztalt se kell táncoltatni, hanem spontán történnek ilyenek.


Azért leírhattad volna, hogy mi történt, mert ha csak a szekrényajtó nyílt ki éjfélkor, akkor nem biztos, hogy koptatnám miattad a klaviatúrát. ;)

2014. szept. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Na csütörtökön a barátaimmal olyan 10 körül kimentünk és el sétáltunk a régi játszótérre nem kamu nallunk van régi játszótér is meg új is es mindig a regire megyünk az erdőbe nem az újra ahol a drogosok lövik magukat meg nem éppen arra vagyunk kiváncsi hogy éppen kit b* asznak a csúszdán leültünk a padra meg az asztalra mert mar az egyik pad el volt rohadva es elkezdtünk telózni beszélgetni amit ilyenkor minden kamaszok csinalni beszélgettünk es a barátnőm elott ült a barátnője meg a haverjaim a barátnője egyszer csak leugrott az asztalról es azt kiabálta jezusom es elkezdett sírni vagyis konnyezni pedig o nem olyan kényes plazakzrva mint más hirtelen mi is megijed tűnk megkérdeztük hogy miert kiabált meg most miert sír azt mondta valami tátott szájú not látott elsuhanni az ilyen kör mászókánál de azt nem tudta megmondani hogy igazából most miert is sír .. Hát persze hogy megnéztük hogy mi az persze dísz ki világítással ;( vakuval); mentünk megnézni hogy mi is volt elsőnek direkt ilyeszgettuk őket es mondtuk hogy ugy sem meritek kikapcsolni a vakut persze hogy kikapcsolták nem is volt olyan sötét mar akkor de nem is volt olyan világos hogy mindent lehessen normálisan látni . Mentünk a kitaposott úton ami egy régi kiszáradt tó hoz vezetett es az nagyon messze volt tőlünk ( halastó ) elsuhant előttünk kb 1,5 méterrel egy árny vagy mi volt es akkor mar tényleg beparaztunk elmentünk arra amerre az a valami elment egy traktor gumi bol felszerelt hinta volt egy fara kötve es alatta valami csillag motívum volt es be leírva valami szöveg lefenykepeztuk de a szöveg nagyon halványan látszik a fotón de ha kell felteszem valami olyasmi volt be leírva hogy "adiuva me„ meg valami nemtom mi lehűlt a levegő amikor felolvasta a barátnőm azt a valamit ((nem kamu de nem kell elhinni ne kössenek bele előre is köszi )) es a hinta elkezdett előre hatra mozogni nem volt szél mielőtt ez lenne a magyarázat az árokba vagy az ilyen kicsi szakadékba megint ott volt az árny es amikor fele néztünk mindannyian éltünk .. Elmentünk onnan ez nem is kérdés de másnap REGGEL vissza mentünk de a csillag nem volt ott es a gumi hinta le volt szakadva de amikor oda megyünk lehűl egyfolytában a levegő szombat óta meg nem voltunk arra es többet nem is akarunk arra menni inkább elmegyünk a focipálya mögé ott is vannak padok .. Amugy meg nem is pontoztam es csak most fogok nem tom mit képzelőtsz . Hanem hiszitek el akkor nem nekem nem változik semmit az életemben csak egyet kerek nem kell az hogy kamu meg stb ... Normális válaszokat ne bunkó taj paraszt mondatokat bocsi a hibákért telorol vagyok es néha átírja amit írok .. Azert nem irtam le hogy ne legyen az hogy kamu meg stb … en csak arra vagyok kiváncsi hogy veletek mar fordul e elő ilyen megmagyarázhatatlan dolog …de majd reagálok arra a mondatokra hogy en ra akarlak titeket vezetni arra hogy igen is léteznek meg a többire azzal az alkoholista nem is tom most tölthette a 18 at es most vágánykodik hogy milyen részeg biztos most rúgtál be először es most te vagy a swag yolo páva ge ci meg nem tom hogy mi na veled pont nem fogok egy fikarcnyit se foglalkozni szóval felőlem a földtől az égig is pattoghatsz akkor se fogok neked vissza írni :) jo ejt mindenkinek
2014. szept. 16. 00:27
 14/21 A kérdező kommentje:

1 . Veszőt pontot azert nem használok mert nem éppen egy magyar óra közepén ülök es írom a 500 szavas forgalmazást aminek tökéletesnek kell hogy legyen

2 . Azert irtam hogy nem kell lefogyatekosozni azt az embert aki hisz benne mert lehet hogy pont neked nincs igazad es a hívőnek meg igen de lehet hogy ez fordítva van akkor se kell a másikra ugy tekinteni mint egy értelmi fogyatékosnak

2014. szept. 16. 00:45
 15/21 anonim ***** válasza:
14%

Arra nem gondoltál IQ-harcos, hogy a szellem nem vett árnyékot, mert nincs neki fizikai teste? Elhiszem, hogy láttál egy árnyékot, de biztos van neki gazdája is. Igazából nem sokat értek a halandzsádból, de azt megértettem, hogy pár hülye kamasz egymást ijeszgeti, a végén már mindenki látni vél valamit.


" es meg ha szabad tudnom hogy kedves

alkoholista nem tom a neved mit is tanulsz /

Tanultál vagy csak 8 osztályod van ?? Nem hiszem

hogy egy 2 év múlva érettségiző könyvelőnek

tanulo ember nem okosabb egy utcasöprőnél vagy

mi vagy te :)"


Utcaseprő vagyok. A kókler szakközépiskolában végeztem, ott kaptam meg az utcaseprő diplomámat. És nem vagyok alkoholista van nekem rendes nevem nem kókler vagyok, de az anyámék petrikként szoktak hívni, igazából a Petrik, csak egy becenév valójában nem kóklerként vagyok anyakönyvezve.

2014. szept. 16. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
Szia! Velem is történtek mar megmagyarázhatatlan dolgok pl a múltkor hallottuk hogy anya hazajött hallottuk hogy kopog a cipője de anya sehol megkérdeztük hogy volt e itthon de azt mondta hogy nem. En is beparaztam de lehet a szomszéd volt stb.. En elhiszem hogy veled ez történt de lehet hogy csak valaki arra járt
2014. szept. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
64%

Te tényleg szellemi gyengéknek nézel minket?

.

Akarodhogyelhigyjemhanemmagyaróraközepénvagymárnem érvényesekahelyesírásiszabályok? Mosténsemóránvagyok.

2014. szept. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
nyugodtan írj ahogy akarsz engem nem nagyon izgat..kíváncsi vagyok ha facézel teszel -e veszőket amikor csetelszt !! csak viszketegségi feltűnésed van ezért szólsz be hogy én hogy írok .. sajnálatos hogy nincs más dolgod azon kívül hogy azzal foglalkozz ahogyan én írok.. tudtommal azért van ez az oldal hogy kérdezni lehessen rajta nem ezért hogy kioktassanak hogy én mikor hogy írjak
2014. szept. 17. 12:32
 19/21 anonim ***** válasza:

Nem oktattalak ki, kérdezz nyugodtan, látod, nem egyedül én válaszolok.

A kérdésekre is.

Elsődlegesen nem is az írásformád a felháborító, hanem az, hogy el akarod hitetni velünk, hogy a te magyarórád az 500 szavas dolgozat megírására tegnapelőtt 16:51-től tegnap 00:45-ig tartott és még akkor sem volt vége.

2014. szept. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 Ibra1536 ***** válasza:
Kedves kérdező. Ha már elhagyatott helyre mentek telózni és beszélgetni, nem pedig a településen belül lévő padokhoz mentek, akkor szerintem toltok valami anyagot. Fogadjunk, hogy cucc után volt ez az élményetek. :D
2015. jún. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!