Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Nem hittem a szellemekbe de...

Nem hittem a szellemekbe de pár nappal ezelőtt megváltozott a véleményem veletek történt már olyan furcsa dolog amire nincs más magyarázat?

Figyelt kérdés
Nem lehet bebizonyítani hogy léteznek -e vagy nem de nem kérek olyan válaszokat hogy akik hisznek benne azok értelmi fogyatékosok stb .. előre is köszi

2014. szept. 15. 16:51
1 2 3
 21/21 anonim válasza:
Én nem nevezném őket szellemeknek, inkább láthatatlan embereknek akik vagy segíteni akarnak vagy bántani vagy csak azt akarják hogy lásd őket és valamikor sikerül nekik ezeket a dolgokat elérni aztán elkerulnek egy olyan helyre ahol már újra láthatók lesznek de nem az élők körében. Lehet hogy nem is rossz szellem csak az ember félni szokott az ismeretlen dolgoktól. Bevallom, ha látnám nagyapát biztos én is meg ilyednek!
2016. aug. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!