Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi lehetett ez ma éjszaka?

Mi lehetett ez ma éjszaka?

Figyelt kérdés

Éjjel 3 óra körül arra ébredtem fel, hogy a számitógép hangszórójából(ki volt kapcsolva a gép is,tv is, minden) "beszéd" jön.Nagyon rossz minőségű volt, nem is tudom mihez hasonlitani, talán mintha olyasmi minőségű lett volna mint Horthy 56-os rádiós beszéde.4-5 másodpercig beszélt kb,aztán egy érdekes gerjesztett hang volt utána, és abbamaradt.

Valakinek van ötlete hogy mi lehetett ez?


2014. okt. 3. 05:46
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
85%
Ez mitől ezo? Minimum elektronikus eszközök.
2014. okt. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim válasza:
9-esnek mondom,hogy 1820-ban Hitlernek még az anyja se született meg
2014. okt. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
47%
Ti hülyék, ő nem arra gondolt hogy az ő beszédüket hallotta, hanem hogy olyan volt a MINŐSÉGE a hangnak, mint az ő beszédjüknek a felvétele. Mielőtt okoskodtok a nagy szkeptikus agyatokkal, inkább értelmezzétek a szöveget!
2014. okt. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
60%

Te hülye, senki sem állította, hogy az ő beszébét hallotta.

''Horthy 56-os rádiós beszéde''

Horthy semmilyen rádióban sem beszélt 56-ban.

Tehát amit hallott, az olyan volt, mint egy rádióbeszéd, ami sosem hangzott el.

Mielőtt okoskodsz a nagy nem szkeptikus agyaddal, értelmezd a választ.

Kedves ''pofázzunk a másiknak, pedig mi vagyunk olyan hülyék, mint a segg'' úr/asszony, szövegértés egyes!

2014. okt. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
88%
13-as ez szép nagy öngól volt, így tovább.
2014. okt. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
Alvásparalízis
2014. okt. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:

VAlaki CB/amatőr rádiózik a közeledben.

Nálam is volt már ilyen.

2014. okt. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
13%

Kedves hülyék!

Mint mondtam a beszéd minősége miatt írta le Horthy-t, úgy hogy az évszám tévedés másodlagos! Amúgy is, látom te a politikát vágod, meg a törit, mért nem vonszolod át a tetves 300 kilós segged oda, és nem itt magyarázol, nem is hiszel semmiben, akkor mért azokat bántod akik rendesen használnák a topikot ? Bezzeg ha mi járnánk a politika rovatba trollkodni, már menne a sírás, nem igaz ?Inkább gyorsan menny oda, és gyártsad az összeesküvés elméleteidet, meg rettegj a nemlétező háttérhatalomtól, meg csókold körbe a Keleti, vagy Nyugati hatalmaidat, ezek mind kb annyira valósághűek, mint szerinted az ezó! Na csá!

2014. okt. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
100%

kedves #6!

5. válaszoló vagyok!

mondtam én egy szóval is, hogy mikor készült a hangfelvétel?? valószínűleg azért nem, mert nem is tudom. de ne köss bele olyanba amibe nincs belekötni való. leadták egy iskolai ünnepségen, ezt tudom, és recsegett (mint ahogy a kérdező is írta a kis sztorijában) ennyit tudok.

nem értem miért kell mindenbe belekötni az olyan kva okosoknak mint te -.- (szándékosan nem írtam ki azt a szót... mielőtt még ebbe is belekötne valaki.)

2014. okt. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:

Kedves nagyonhülye!

A politika rovatban is nyugodtan megírhatod, ha valaki baromságot beszél. Csak az a külömbség, hogy ha ott valaki megírja, hogy ''Horthy 56-os rádiós beszéde'', akkor kiröhögik, nem istenítik mint itt. De gondolom ez a normális viselkedés, nem kell neki elmondani, hogy téves amit leírt. Nem, maradjon meg abban a hitben, hogy Horthy az 56-os forradalom hőse, és a rómaiak dínókon lovagoltak. Inkább pofázzunk annak, aki szól neki, hogy hibázott. Amúgy meg normális hangnemben írtam neki, te meg az első hozzászólásoddal lehülyézed a többieket. Elgondolkozhatnál azon, hogy ki a hülyébb, az aki szerint szerint minden a szellemek műve, ami magas az ő kis csökött agyának és még azt sen tudja, hogy Horthynak köze sem volt 56-hoz, vagy az akinek nem nulla a történelemtudása és megpróbál értelmes magyarázatot keresni.

2014. okt. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!