Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi lehetett ez ma éjszaka?

Mi lehetett ez ma éjszaka?

Figyelt kérdés

Éjjel 3 óra körül arra ébredtem fel, hogy a számitógép hangszórójából(ki volt kapcsolva a gép is,tv is, minden) "beszéd" jön.Nagyon rossz minőségű volt, nem is tudom mihez hasonlitani, talán mintha olyasmi minőségű lett volna mint Horthy 56-os rádiós beszéde.4-5 másodpercig beszélt kb,aztán egy érdekes gerjesztett hang volt utána, és abbamaradt.

Valakinek van ötlete hogy mi lehetett ez?


2014. okt. 3. 05:46
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
Nah, látom megint megy a kitaláció! Mikor mondtam hogy a kérdező igazat mondott ? Mint mondtam, tényleg hülyeséget mond, de itt nem ez volt a kérdés! Egyébként egy rendes ezós kérdésre nem adtál rendes választ, úgy hogy semmi keresni valód itt!
2014. okt. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
A k#rva életbe ne veszekedjetek!
2014. okt. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
Extractor nevű felhasználót eltávolítottam a Gyakori kérdésekről, próbáljatok csak írni neki! Vége, többet nem fog senkivel se trollkodni!
2014. okt. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, majd újraregisztrál. Az igazságot nem tudod megállítani!
2014. okt. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:

Keményen megy a veszekedés..Az egy biztos,hogy a kérdés csak trollkodásnak a kedvéért lett feltéve.

Én pl hiszek az ilyenekben,de ezt még én is csak trollkodásnak nézem.

Majd ha a történelmi adatokat helyesen fogja leírni,és valami tényleg az ilyenre valló dolgot vesz észre,akkor beadom a derekam,és azt mondom hogy oké..ez lehet hogy igaz.

2014. okt. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
Szóval az az igaz hogy valaki minden kérdésnél trollkodik (Nem csak ezó) egyetlen jó választ se adott. Hát hülyébb vagy mint hittem!
2014. okt. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:

A válaszíró 49%-ban hasznos válaszokat ad.

Akkor te mit keresl ezen az oldalon?

2014. okt. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
Legalább vannak normális válaszaim, nem úgy mint annak a gyereknek! A % más kérdés, nem mindenki hálás a jó válaszokért, de ha valakinek igazat mondasz, és betörik a feje, akkor rögtön megy a piros!
2014. okt. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!