Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi történt akkor? Sok sok...

Mi történt akkor? Sok sok évvel ezelött pizzaszakácsként dolgoztam egy helyen egy barátommal. Reggel kilenc után pakoltam ki a teraszra a székeket asztalokat, mikor egyszer csak megszólított egy kövér cigány asszony.

Figyelt kérdés
És közölte velem hogy egy jó ember vagyok és nagyon szerencsés életem lesz,aztán ezzel elment.Már nem dolgoztunk ott jó pár év után találkoztam ezzel a barátommal és kérdezte tőlem hogy emlékszem e még erre,mert most elmondja hogy halotta akkor hogy beszélek valakivel,ki is jött és teljesen megréműlt mert nem volt ott senki csak beszéltem magam elé...
2016. jan. 10. 15:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Az évek távlata eltorzította az emlékeit, egyszerűen nem figyelt az asszonyra. Magam is többször voltam úgy, hogy azt hittem, valaki magában beszélt, de aztán jobban megfigyelve rájöttem, hogy telefonba, állathoz, másik emberhez beszél. Bár az se lenne igazán furcsa, ha magában beszélne, magam is szoktam. Ráadásul ez az állítólagos hallucinációd sem különleges, a "jós" cigányasszony ismert formája a kéregetőknek (tudom, nem kért tőled semmit éppen).
2016. jan. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
de én láttam az asszonyt beszéltem vele jó barátom pedig végignézte hogy senkivel sem beszéltem!
2016. jan. 10. 16:23
 3/13 anonim ***** válasza:
17%

A haverod tagad. Bejött neki, össze is jöttek, aztán a kis pulyát már nem vállalta a disznó!

De azért nehogy lebuktasd!

2016. jan. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Milyen beszélgetés volt egyébként? Mert a leírásodból csak annyi derül ki, hogy mondott egy tipikus "jós" beetetést és továbbállt.
2016. jan. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
nem nagy beszélgetés volt,csak kérdeztem tőle hogy miért gondolja így,és miért mondja most ezeket nekem.
2016. jan. 10. 16:43
 6/13 anonim ***** válasza:
És ő már ekkor tovább is ment, vagy végig ott állt, meghallgatva téged, majd szótlanul továbbállt?
2016. jan. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
egyébként nekem is ez jött le hogy jósolgat nekem de nem kért semmit sem tőlem,bár nem ez a lényeg,hanem az hogy jóbarátom miért nem látta
2016. jan. 10. 16:46
 8/13 A kérdező kommentje:
nem a nő fontos most,hanem az hogy miért csak én láttam őt,jóbarátom meg nem.
2016. jan. 10. 16:49
 9/13 anonim ***** válasza:
És az utcán, ahol a cigányasszony állt, nem volt senki más sem? Mert könnyen meglehet, hogy csak egy sima járókelőnek vette az asszonyt és azt hitte magadban beszélsz, amikor most elmondtad neki, hogy egy cigányasszony volt meg természetesen nem emlékezett rá, mivel akkor sem figyelte az utca embereit.
2016. jan. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
egyszerű átlátható kérdés volt pedig...
2016. jan. 10. 17:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!