Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi történt akkor? Sok sok...

Mi történt akkor? Sok sok évvel ezelött pizzaszakácsként dolgoztam egy helyen egy barátommal. Reggel kilenc után pakoltam ki a teraszra a székeket asztalokat, mikor egyszer csak megszólított egy kövér cigány asszony.

Figyelt kérdés
És közölte velem hogy egy jó ember vagyok és nagyon szerencsés életem lesz,aztán ezzel elment.Már nem dolgoztunk ott jó pár év után találkoztam ezzel a barátommal és kérdezte tőlem hogy emlékszem e még erre,mert most elmondja hogy halotta akkor hogy beszélek valakivel,ki is jött és teljesen megréműlt mert nem volt ott senki csak beszéltem magam elé...
2016. jan. 10. 15:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Miért tartod furcsának, hogy barátod sok-sok év után nem emlékszik arra, ami csak neked fontos, sőt eddig neked sem volt az?
2016. jan. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
De ő tisztán emlékszik mivel ő hozta fel több év után.Olvasd el a kérdést hogy tudd miről van szó :)
2016. jan. 10. 20:34
 13/13 anonim ***** válasza:

Én is voltam már így!Én is szoktam elképzelt személyeknek beszélni,de olyankor mintha a föld is gyorsabban forogna.

Aztán másnap rájövök hogy csak bevoltam b.a.s.z.v.a.

2016. jan. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!