Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Eléggé elgondolkodtat mostanáb...

Eléggé elgondolkodtat mostanában ez a téma, és kezdek rájönni, hogy ki vagyok. Létezhet olyan, hogy valamiféle Angyalként élem itt az életem?

Figyelt kérdés

Rengeteg okot tudnék mondani. Csak félek elhinni, hogy ez lenne az igazság. Tudna valaki olyanokat mondani, ami adott Angyalokra jellemző? Olyan tulajdonságokat, tetteket, dolgokat, ami miatt biztos lehetek abban, hogy ki vagyok, mi vagyok?

Nagyon összezavarodtam, totál elmebajosnak érzem magamat lassan.

Kérem normális emberek válaszoljanak, azt megköszönném!


2016. jan. 10. 18:19
1 2 3 4
 11/33 luciferko válasza:

A 8/10 trollkondás válaszadó a leg őszintébb anygyal a világon mert a legelején beírta a angyali lények emberkizsákmányolási tulajdonságát, itt viszont elismerte angyali létezését.

ÖT PONTOT javaslok!

2016. jan. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
luciferko, köszönöm a bizalmat, de nem teljesen voltam őszinte, mert volt angyat vagyok. Azóta leépítés volt és pokolra kerültem, végül onnan is kitették a szűrömet, és azóta emberként élem mindennapjaimat. Szóval egy ideig azt hittem, hogy a fejemmel nincs valami rendben, de végülis mindig is tudtam az igazságot.
2016. jan. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:

Kérdező, nem az van inkább, hogy kezdesz rájönni, hogy nem az vagy aminek hitted magad?

(eddig majdnem egyezünk :)

Ne másoktól próbáld megtudni, ki vagy valójában! Főleg ne a gyakorin. Nem fog sikerülni.

Egy idő múlva, amennyiben a valódi önmagad megismerése iránti vágy megmarad, vagy erősödik, keresni fogsz kezdeni, keresővé fogsz válni. Majd, ha nem térítenek el mindenféle ezo szélhámosságok, akkor van rá esély, hogy megtaláld az önkutatásnak a helyes módját, és annak segítségével megtalálhatod igazi önmagad. A jövő kifürkészhetetlen. Bízzál önmagadban!

2016. jan. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:

Egész életemben más voltam, mint a többiek. Egy egyszerű különc. Mindenhol vannak különcök. Teljesen természetes ez. Csakhogy kezdődtek a dolgok, amik nekem teljesen egyértelműek, másoknak viszont nem. Tudom, hogy vannak feladataim, amiket végre kell hajtanom. Nem magam miatt élek, hanem azért, hogy az embereket jó útra térítsem, hogy segítsem őket, és, hogy valakire, illetve valakikre figyeljek. Sose az én fájdalmam volt a lényeg, az életemben sose én voltam az, aki számított. Mindig más kedvét lestem. Ezért már sokszor olyan helyzetben is voltam sajnos, amit én nem akartam, de megtettem azért, mert másnak ez jó. Egyszerűen teljesen másképpen gondolkodom. Én nem magamért élek. Meg... Nem érti meg senki a dolgaimat. Vannak az emberi "jó dolgok", amik nekem sose voltak a legjobbak. Nekem mindig van jobb. Én a leghelyesebb cselekedeteket ismerem. Mindent félreteszek másokért, míg rájuk ez nem jellemző. Felismerem, ha valaki rosszul van, belátok a lelkekbe, a fájdalmakat teljes mértékben érzem, valamint nagyon jó emberismerő vagyok. Másokért élek. Vannak feladataim, egyenlőre talán a legnagyobb nincs meg, de mindig is azt mondtam, hogy feladat miatt vagyok itt, csak nem értettem azt, hogy miért mondom igazából. Most viszont, mintha kezdene összeállni a kép. Eddig nem mertem erre gondolni, mert lehetetlennek véltem. Most viszont, magam sem tudom. Emellett nálam a "szerelem", se olyan, hogy megkedvelem, beleszeretek. Nálam annak az érzése is csak jön, és nem érdekli semmi. Egyszerűen millió olyan dolog van, ami megmagyarázhatatlan. Volt már pár olyan élményem, amikor nem voltam "magamban" a lelkem súlytalan volt, és szállt. A testemben pedig semmi se volt. Nagyon furcsa érzés, mégis olyan "angyali"nak mondanám.

Van valami, amit nem értek még ezen kívül. Sok gondom volt az Életben, és akadtak pánikrohamaim. Vagyis annak vélem őket. Ilyenkor a lélegzetvételem nem működik, összeszorul a torkom, a mellkasomra téglák helyezkednek, a gyomrom görcsöl, és ami a legfurcsább, hogy a lelkem "ki akar törni". Ezt nagyon nem értem. Ez is valami természetfelettihez lehetne kapcsolható?! Ilyenkor küzdenem kell, hogy a lelkem a testemben maradhasson. Kegyetlen nehéz... Kissé össze vagyok zavarodva. Nem tudom, hogy a szívemnek, és megérzésemnek higgyek, aki tudja az Angyali létemet, vagy az eszemnek, aki hülyeségnek gondolja....

Írhattok privátot is, szívesen fogadom a válaszokat, gondolatokat.

2016. jan. 10. 22:38
 15/33 anonim ***** válasza:
Ha ezeket a feladatokat érzed, akkor meg kell tenned. Az erős céltudat, és a jó szándék együtt sok emberen segíthet. De nem vagy angyal. Az emberi test alkalmatlan nem emberi lélek hordozására, és a nem emberi lélek nem képes táplálni egy testet, ami nem illik hozzá.
2016. jan. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
Amikor valaki azt mondja, hogy valamit másokért tesz az mindig hazudik. Ezt önmagamat ismerve tudom. Jó sok időm volt megfigyelni a környezetem, és arra jöttem ra, hogy mi mindig magukért vagy a saját érdekünkben teszünk mindent, mert ez valahol kódolva van bennünk. Nagyon sokszor még önmagunknak is hazudunk, mintahogyan most is teszed. Különc? Azt sem tudod milyen annak lenni, csak mesét jöttél felolvasni. Kár, hogy nincs nálam chipsz, mert azzal jobban pörög az agyam, így egy kicsit rozsdás, chipsszel működik, de ha beindul lesz ne mulass. Úgy pörög majd a nyelvem, mint a beyblade.
2016. jan. 11. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
Az angyalok parazita lények, de ezek lehetnek pozitív vagy negatívak.
2016. jan. 11. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
5%
Egyébként, aki komolyan foglalkozik az okkult dolgokkal az szét tudja választani az alvásparalízist és a pánikrohamot is, sőt a képzelgéseket is. Az én esetemben például az angyalokat összekeverem az állandó hallucinóimmal. Nagyon nehéz két világ között élni anélkül, hogy ne törnél meg, mint én.
2016. jan. 11. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
0%
Nocsak, már megint fél egy múlt? Nem megy valami jól nekem ez az alvást dolog.
2016. jan. 11. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
0%
Azt hiszem holnap már nem iszok kávét, mert hetekig nem fogok tudni aludni.
2016. jan. 11. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!