Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Eléggé elgondolkodtat mostanáb...

Eléggé elgondolkodtat mostanában ez a téma, és kezdek rájönni, hogy ki vagyok. Létezhet olyan, hogy valamiféle Angyalként élem itt az életem?

Figyelt kérdés

Rengeteg okot tudnék mondani. Csak félek elhinni, hogy ez lenne az igazság. Tudna valaki olyanokat mondani, ami adott Angyalokra jellemző? Olyan tulajdonságokat, tetteket, dolgokat, ami miatt biztos lehetek abban, hogy ki vagyok, mi vagyok?

Nagyon összezavarodtam, totál elmebajosnak érzem magamat lassan.

Kérem normális emberek válaszoljanak, azt megköszönném!


2016. jan. 10. 18:19
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
#30 Nyugodt lehetsz a kérdező maga a megtestesült sátán. Ismerem az ilyet. Teszi a jót, a szépet, de közbe meg maga a sátán.
2016. jan. 14. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 A kérdező kommentje:
Kedves "trollkondás" neked aztán tényleg nincs a fejedben semmi se. Előítéletes köcsög vagy, semmi több. Ne gyere azzal se, hogy egy Angyal nem így beszél. Inkább búcsúzz, és ide többet ne írj. Igazán megköszönném.:)
2016. jan. 15. 17:30
 33/33 anonim ***** válasza:
én meg a tibeti tigris vagyok.
2016. febr. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!