Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Eléggé elgondolkodtat mostanáb...

Eléggé elgondolkodtat mostanában ez a téma, és kezdek rájönni, hogy ki vagyok. Létezhet olyan, hogy valamiféle Angyalként élem itt az életem?

Figyelt kérdés

Rengeteg okot tudnék mondani. Csak félek elhinni, hogy ez lenne az igazság. Tudna valaki olyanokat mondani, ami adott Angyalokra jellemző? Olyan tulajdonságokat, tetteket, dolgokat, ami miatt biztos lehetek abban, hogy ki vagyok, mi vagyok?

Nagyon összezavarodtam, totál elmebajosnak érzem magamat lassan.

Kérem normális emberek válaszoljanak, azt megköszönném!


2016. jan. 10. 18:19
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
0%
Egyébként szerintem ez az angyal, vagyis sötét angyal folyamatosan nyomja rám a pirosat, de nem tudva, hogy az a kedvenc színem.
2016. jan. 11. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
25%
Nocsak 00:42 múlt, és még mindig hírperaktív vagyok.
2016. jan. 11. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
25%
Kezded érteni, hogy az egyedüli különc én vagyok? Aha, szóval nem?
2016. jan. 11. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
25%
Ráérek holnapig.
2016. jan. 11. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
25%
Egyszer volt egy hozzád hasonló lány, aki szintén angyalnak tette magát, de nem, mert ördög volt.
2016. jan. 11. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
25%
Egyébként elárulok egy titkot, amit sokan nem tudnak. Az igazi ördögök azok, akik angyalnak tettetik magukat, de közben ők a megtestesült gonoszság. Sok néhány embert ismerek, aki hasonló tulajdonsággal bír. Azok a valódi angyalok, akik szentbeszéd nélkül kihúznak a szarból, és nem fáradoznak fent tartani az angyali látszatot.
2016. jan. 11. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
25%
Nehogy azt hidd, hogy szentbeszédet tartok, hanem nem tudok egyszerüen aludni. Ez nem egyedi esett, mert mindig ez van, de sétálni kint nem lehet, mert esik az eső és hideg van. Pedig csinálnék pár szép kis graffitit. De angyal vagy gondolom tudod hogy megy ez? Baleset agysérülés álmatlanság.
2016. jan. 11. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
25%
Megyek megnézek egy horrort hátha összejön a félelem.
2016. jan. 11. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 Wadmalac ***** válasza:

Szerintem nem vagy angyal, de a késztetéseid kiélésével van rá esélyed, hogy halálod után boldoggá, majd szentté avatnak.

De ahhoz még elég sokat kell az asztalra tenni. A mai világban egy snassz mártírhalál ritkán elég.

2016. jan. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim válasza:
Remélem nem vagy angyal, nem 1 szeretni való népség =\
2016. jan. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!