Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Unokámmal túráztunk a Mátrában...

Unokámmal túráztunk a Mátrában,a gyerek halálra riadt fényes nappal és azóta magas láza van és egy furcsa lényről beszél (Már akkor is amikro még a túra elején semmi baja nem volt). A leírása szerint a fanyűvőt láthatta. A fanyűvő bántott embereket?

Figyelt kérdés
Az unokám azt mondja, hogy belemart, és tényleg van egy friss heg a bokája körül. Nagyon kétségbe vagyunk esve. Nem mertem más kategóriába betenni.

2021. ápr. 19. 23:54
 81/98 A kérdező kommentje:

csodálkoztam is hogy valaki még nem hozta fel december 6-át ... gratulálok ,hiánypótló hozzászólás.


Én úgy érzem, hogy a vita már bőven kisiklott abból a mederből ahol közös nevezőkről lehetne beszélni.

Sőt, azt se hiszem, hogy bármelyik véleménytípusnak megkellene győznie a másiknak mindenképpen az igazáról.

Én eltudom fogadni azt is, ha valaki nem tudja elfogadni, emiatt én nem fogom rosszul érezni magam.

Itt bizonyítási eljárást szerintem az ellenvéleményenlévők se tudnának lefolytatni és én se , sőt mint mondtam nem is feladatom ez - egyszerűen a megtörténtet dokumentáltam írásban. HA vitatja akkor vitatja, ennyi.

2021. máj. 3. 17:25
 82/98 anonim ***** válasza:
68%

"értelmes ellenérv még nem hangzott el"

Bölcs észrevétel!


Mivel nem olvashattunk egyetlen elfogadható érvet sem, így nincs is mit cáfolni, vagyis fölösleges lenne bármilyen ellenérveket bevetni.

/szóval az idézett mondat egyszerű öngól/ :D

2021. máj. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/98 A kérdező kommentje:

az az "öngól", hogy csak adok-kapokokban tudnak egyesek gondolkodni. De nem csak ebben a témában , számtalan helyen ez a fajta kommunikáció határoz meg csomó témát.

- Szerintem én nem is kértem senkitől, hogy érveljen mellettem v ellenem , de ismétlem sokadjára, nyugodtan lehet keresni másik felületet is amiben nagyobb örömüket lelik. Én állítok valamit és azt nem kell elfogadni és ez ugyanígy van viszont is. Max meghallgatjuk egymást és enm értünk egyet , én ezt nem tudom se kudarcnak se öngólnak se vereségnek se semmi hasonló bugyutaságnak betudni aminek egyesek próbálják beállítani.

2021. máj. 3. 17:54
 84/98 anonim ***** válasza:
89%

Te hiányoltad az ellenérvet, vagyis úgy tűnik, neked hiányzik ez az adok/kapok stílus.

Számomra nem szimpi az árnyékbokszolás, szóval kiszállok............

2021. máj. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/98 A kérdező kommentje:

a higgadt keretek közti érvelés sehol nem adok-kapok, hanem kölcsönös tisztelet és nem élethalál ahrc valaki igazáért.

Érdemes mindenkinek elgondolkodni (igen magamra is gondolok), hogy mért vált adok-kapokká ez a vita. (sejtésen: pár trollt nem vettem időben észre és válaszra méltattam provokációkat , és enm simertem fel időben a hozzászólások provokatív jellegét)

2021. máj. 3. 18:47
 86/98 anonim ***** válasza:
82%
Akkor majd szóljatok ha a kutatócsapat megtalálta a fanyűvőt. Viszont akkor dokumentáljátok.
2021. máj. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/98 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy jelentkezni fogok a fejleményekkel.
2021. máj. 3. 23:07
 88/98 anonim ***** válasza:
81%

Tessék!

Tegnap a szomszéd kertjében valakit csúnyán összeharapdált egy fanyűvő.

Bár az esetet senki sem látta, sőt még sérült sincs, viszont a fűben találtak egy nagy kupac fűrészport.

Szóval felettébb gyanús! :D

2021. máj. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/98 A kérdező kommentje:
Szerintem ez csak maga lehetett részegen. Ügyes provokáció volt !
2021. máj. 4. 21:01
 90/98 anonim ***** válasza:
69%

Szokták mondani, hogy falábam van, de azért nem vagyok én egy Pinokkió!

Különben sem szoktam annyit inni, hogy önmagamat harapdáljam.



....jaj és végre egy elismerő mondat! ;)

2021. máj. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!