Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Unokámmal túráztunk a Mátrában...

Unokámmal túráztunk a Mátrában,a gyerek halálra riadt fényes nappal és azóta magas láza van és egy furcsa lényről beszél (Már akkor is amikro még a túra elején semmi baja nem volt). A leírása szerint a fanyűvőt láthatta. A fanyűvő bántott embereket?

Figyelt kérdés
Az unokám azt mondja, hogy belemart, és tényleg van egy friss heg a bokája körül. Nagyon kétségbe vagyunk esve. Nem mertem más kategóriába betenni.

2021. ápr. 19. 23:54
 61/98 anonim ***** válasza:
70%

#56 vagyok.

Ha ez neked örömöt okoz, akkor jelentsd bátran. :D

2021. máj. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/98 anonim ***** válasza:
56%

Nem lenne egyszerűbb logikus magyarázatot keresni? Istenem...

Valaki azt állítja, hogy az unokáját fényes nappal megtámadta egy nem létező lény, miközben fényképező volt a kezében, de használni persze nem tudta, és még fel is háborodik, mert kinevetik. Ha logikus gondolkodás helyett ilyeneket állít, ne csodálkozzon, ha hülyének nézik.

Egyébként az unokatesóm is 12 éves, és meg volt győződve arról, hogy szellemet látott. 1 héttel később derült ki, hogy a nővére szórakozott vele. Ennyire megbízható egy 12 éves gyerek.

2021. máj. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/98 A kérdező kommentje:

#62 ha annyira logikát akarsz keresni, akkor mért nem hsized el, hogy ha valaki sokkos állapotba kerül akkor nem kezd el fotózgatni.

De tegyük fel, hogy lefotózza...nem azzal jönnétek hogy photoshop , manipulált stb... na ugye.

2021. máj. 2. 20:35
 64/98 anonim ***** válasza:
87%

#63

Engedd el a fotót. Nem csak azt írta az előtted lévő.


Erre mit mondasz?

"Egyébként az unokatesóm is 12 éves, és meg volt győződve arról, hogy szellemet látott. 1 héttel később derült ki, hogy a nővére szórakozott vele. Ennyire megbízható egy 12 éves gyerek."


Nekem is lenne kérdésem:

Hány fanyűvő él az országban?

És a világon?

Ha csak egy akkor ő, hogyan lett?

Miért nincs hiteles bizonyíték?

Ha tutira létezik, hogy a p!c$@ba nem találták még meg?

Tud beszélni?

Ragadozó?

Hogyan hat rá a radioaktív sugárzás?

2021. máj. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/98 A kérdező kommentje:

Szívesen vitatkozok, válaszolok az értelmes hangvétel mellett, így válaszolok amire tudok.



"Egyébként az unokatesóm is 12 éves, és meg volt győződve arról, hogy szellemet látott. 1 héttel később derült ki, hogy a nővére szórakozott vele. Ennyire megbízható egy 12 éves gyerek."


- náltok a neveltetéssel vannak bajok, nálunk valamiért eddig soha se találta ki senki , hogy jól megfertőzi magát, hogy még be is lázasodjon egy jó móka kedvéért. Ez a gyerek lázasan feküdt napokon át (igen csináltunk tesztet, nem covid).


Nekem is lenne kérdésem:


Hány fanyűvő él az országban?

- mért kéne ezt nekem nyilvántartani? Átlagos életet élünk, tesszük a dolgunk nem foglalkozunk ilyesmivel, kutatói sem vagyunk a témának. Addig amíg az élet ezt az esetet elénk nem sodorta addig mi is értetlenül álltunk volna a dolog előtt mint itt sokak. A tapasztalat felül sok mindent.


És a világon?

Ld. az előző.


Ha csak egy akkor ő, hogyan lett?

Ld. előzőek


Miért nincs hiteles bizonyíték?

- számtalan dolgra nem volt bizonyíték az elmúlt évezredek során, idővel igazolódott azok közül is számos... Attól, mert még nem közhitelű, bizonyított egysmás attól még az ellenkező bizonyításáig inkább megérdemi a téma v az adott kérdés azt a vélelmet, hogy amíg az ellenkezőjét nem bizonyítják addig létezhet.


Ha tutira létezik, hogy a p!c$@ba nem találták még meg?

- Az egész témát annak érdekében jött létre, mert pont hogy megtalálható.


Tud beszélni?

- A feltevésem, hogy nem. Egy furcsa biológiai defektusra gyanakszanak azok akik nálam jobban tájékozódottak a lény kutatásában.


Ragadozó?

- Több helyi lakossal votl szerencsém beszélni és állítják, hogy nem, sose történt incidens eddig. Az, hogy az unokámat megmarta az is azért történhetett, mert megijedt illetve megvolt sebesülve.


Hogyan hat rá a radioaktív sugárzás?

- Ehhez kéne egy kutató stáb aki ezt kideríti, én erre a kis nyugdíjamból nem vállalkoznék.

2021. máj. 2. 22:06
 66/98 anonim ***** válasza:
76%

(#62-es vagyok)

#65 Ki beszélt itt a neveltetésről? Egy 12 éves gyerek észlelési képességeiről beszéltem, ami nem túl fejlett ilyen korban. Az unokatesóm is rosszul volt pár napig, mert nem tudott aludni, hiszen félt a látottaktól. Le is cseszték a nővérét (aki ugye a másik unokatesóm), hogy miért szórakozik vele. Én 19 évesen nem dőlnék be egy ilyen szivatásnak, de ő 12 évesen full elhitte.

Szerintem maga egy unatkozó nyugdíjas, aki annyira unatkozik, hogy ilyeneket talál ki. Bizonyíték: Folyamatosan kiforgatja mások szavait, hogy bizonyítsa az állításait, holott a hozzászóló nem is azt állította, amire ön reagált.

2021. máj. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/98 A kérdező kommentje:

nehezen tudom nem összekötni az idézett nővér viselkedését a neveltetési szegénységekkel...aki tönkre tesz lelkileg egy 12 évest egy jó móka kedvéért arról inkább nem mondom mit érdemelne...


Az, hogy engem provokálnak, fenyegetnek szidalmaznak (itt vagy üzenetben ) az rendben van, de hogy megvédem magam és a szeretteim azért kerüljek már kereszre.

Azt pedig, hogy unatkoznék azt nem mondanám nyugdíjas létem ellenére se, egy kis vállalkozásban is besegítek a családomnak, és a kertben is jókat dolgozgatok. De a sok kötekedést enm tudom mire vélni. AKi nem akarja elhinni meg ilyenek az nyugodtan hagyja a témát és egy enki tetszőbb témában keressen kibonatkozási lehetőséget.

2021. máj. 2. 22:31
 68/98 anonim ***** válasza:
85%
#67 Szóval megint nem az észlelési képességekre reagált. Grat!:D
2021. máj. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/98 anonim ***** válasza:
69%

Kérdező!

Úgy tűnik hiányoztál, amikor a hatékony érvelést tanították. Egyik válaszod sincs az élvonalban de ez a #65-ös különösen gyengére sikerült.

Ez a mese nem jött be. Fogadd el a vereséget.

2021. máj. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/98 A kérdező kommentje:

had ne vezessem le tételesen, hogy melyik sorára hogy reagáltam ... mind amire reagáltam az benne van a szövegében. Nem szívesen tancsolok én már senkinek semmit, de akkor máskor a töltelék szöveget hagyja ki és biztos, hogy nem esek én se abba a hibába hogy elbeszéljünk egymás mellett.


Én még is mit mondhatnék észlelési dolgokról...én csak azt tudom amit mondott a gyerek és abban maximálisan megbízok, mivel nincs okom az ellenkezőjére addig még nincs rá precedens. És mondom, nem jó poénból lázasodott be. Szóval a szavainak és elírásának a tartalmát a történtek következményei azért nekem nagy %-ban igazolják. Mi mindig úgy éltünk, úgy neveltünk, hogy amíg valaki nem ver át addig az adott szó szent.A modern világban az adott szónak elhiszem hogy csekélyebb az ereje, de vannak akik még hiszünk benne.

2021. máj. 2. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!