Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Unokámmal túráztunk a Mátrában...

Unokámmal túráztunk a Mátrában,a gyerek halálra riadt fényes nappal és azóta magas láza van és egy furcsa lényről beszél (Már akkor is amikro még a túra elején semmi baja nem volt). A leírása szerint a fanyűvőt láthatta. A fanyűvő bántott embereket?

Figyelt kérdés
Az unokám azt mondja, hogy belemart, és tényleg van egy friss heg a bokája körül. Nagyon kétségbe vagyunk esve. Nem mertem más kategóriába betenni.

2021. ápr. 19. 23:54
 31/98 anonim ***** válasza:
100%
Elnézést, de hány éves az unokája? :)
2021. ápr. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/98 A kérdező kommentje:
12
2021. ápr. 28. 12:34
 33/98 anonim ***** válasza:
72%

Lehet, hogy az a tisztelettudó 12 éves, szedett valami finom gombát, amit aztán a kedves nagypapi elkészített uzsonnára.

Aztán hirtelen megjelent a jeti, a fanyűvő, Morgó, Kuka Hapci, Ond, Tas, Töhötöm, Vuk, Karak, talán még Fekete Pákó is. :D

2021. ápr. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/98 A kérdező kommentje:
#33 a leírásod alapján inkább te lehetsz ennek a bizonyos gombának a fogyasztója...
2021. ápr. 28. 16:48
 35/98 anonim ***** válasza:
73%
Vitatkozhatunk arról, hogy ki fogyaszt bizonyos fajta gombákat, de nem én voltam az aki "halálra riadt" fényes nappal egy erdei sétán, és nem nekem volt látomásom. :)
2021. ápr. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/98 anonim ***** válasza:
49%

Kedves kérdező!


Aki nem tapasztalta meg, azt hiába győzködöd, hagyd őket, ne foglalkozz velük! Az igazság a lényeg, azt meg csak te tudhatod, de neked nem kell bizonygatnod semmit senkinek!


Szép napot kívánok neked!

2021. ápr. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/98 A kérdező kommentje:

#35 nem tudom a riadttság és a láz (mert nem látomásról volt szó) hogy függ össze azzal amit összehord... de nem is fontos szerintem a véleménye.


#36 Köszönöm ! Tisztába vagyok vele és felvotlam készülve az ilyesféle reakciókra is, minél jobban támadnak annál erősebben hiszek az igazunkban.

2021. ápr. 28. 18:01
 38/98 A kérdező kommentje:
Szerintem a válaszaid %-át elnézve inkább te tűnsz hülyének... :( További jó kötekedést !
2021. ápr. 28. 20:51
 39/98 anonim ***** válasza:
72%

Egyszer magázódsz, egyszer tegeződsz. Döntsd már el. Segítek, ez egy internetes fórum, itt a tegeződés elfogadott és megszokott.


És amúgy aki nem ért veled egyet az hülye és debil. Aki pedig elhiszi a hallucinációitokat az teljesen normális. Hát ez nagyon kemény. 😅

2021. ápr. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/98 A kérdező kommentje:

Köszönöm a valóban lényeges, hasznos segítséget ! Had viszonozzam, privát üzenetben szívesen megadok pár orvos kollégám elérhetőségét.

Amúgy nyugodtan lehet nem egyetérteni , azzal nincs baj, ezzel a kötekedős stílussan annál inkább...

2021. ápr. 28. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!