Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Unokámmal túráztunk a Mátrában...

Unokámmal túráztunk a Mátrában,a gyerek halálra riadt fényes nappal és azóta magas láza van és egy furcsa lényről beszél (Már akkor is amikro még a túra elején semmi baja nem volt). A leírása szerint a fanyűvőt láthatta. A fanyűvő bántott embereket?

Figyelt kérdés
Az unokám azt mondja, hogy belemart, és tényleg van egy friss heg a bokája körül. Nagyon kétségbe vagyunk esve. Nem mertem más kategóriába betenni.

2021. ápr. 19. 23:54
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/98 anonim ***** válasza:
62%
12# a fanyűvőről kiderült hogy egy öreg ember de amúgy én a bigfoottot nem tartom kizártnak hogy létezik de összegezzük ha egyszer megtalálnák vagy a yetit vagy a bigfootot vagy a fanyűvőt és kiderülne hogy nem a legbarátságosabb szerinted nem idnulnának el leöpni? Egy 3 méter magas majomszerű dögről beszélünk ami tényleg nagy károkat csinálhat és ha léteznek egyáltalán nem biztos hogy veszélyeztetett faj csak ahogy a leírásukban el van mondva próbálnak rejtőzködni ennyi
2021. aug. 31. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/98 anonim ***** válasza:
98%

Sziasztok! Csak most láttam ezt a kérdést. Nem olvastam el az összes hozzászólást. Érdeklődöm a kérdezőtől, hogy jól van már az unoka?

És a kutatócsoport megtalálta azt az entitást? Amúgy én erről a lényről sem hallottam még korábban, csak ebben a kérdésben olvastam róla.


Mik a fejlemények, mit derítettetek ki?

2022. febr. 7. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/98 anonim ***** válasza:
88%
Harapás után fanyűvővé változott és a kormány lefoglalta.
2022. febr. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/98 anonim ***** válasza:
32%
Azt vágjátok, hogy ez troll?
2022. febr. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/98 A kérdező kommentje:
Köszönöm az érdeklődést! Az unokám szerencsére jól van, a fanyűvő által ejtett seb nagyon nehezen gyógyult be, állandóan felnyílt hónapok után is... Jelenleg egy dokumentumfilm készül az esemény körülményeiről , jómagam is szerepelni fogok ebben a dokumentumfilmben és mellettem megfognak még szólalni az entitással kapcsolatbakerülő túlélők és kutatók is, de ennél többet nem árulhatok el.
2022. febr. 19. 19:09
 96/98 anonim ***** válasza:
60%

A dokufilm címe:

Ne igyatok noah-bort, mert ilyen látomásaitok lesznek. :)

2022. febr. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/98 anonim ***** válasza:
100%
#95 Küldj már egy linket, ha kész lesz. Kíváncsi vagyok.
2022. febr. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/98 Kistál_és_a_bor ***** válasza:
Na, ez nagyszerű volt. Az egész.
2023. szept. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!