Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Unokámmal túráztunk a Mátrában...

Unokámmal túráztunk a Mátrában,a gyerek halálra riadt fényes nappal és azóta magas láza van és egy furcsa lényről beszél (Már akkor is amikro még a túra elején semmi baja nem volt). A leírása szerint a fanyűvőt láthatta. A fanyűvő bántott embereket?

Figyelt kérdés
Az unokám azt mondja, hogy belemart, és tényleg van egy friss heg a bokája körül. Nagyon kétségbe vagyunk esve. Nem mertem más kategóriába betenni.

2021. ápr. 19. 23:54
 71/98 A kérdező kommentje:
#69 Milyen vereséget, ki csatázik? Maga nem normális ! Furcsa életszemlélete van, ha állandó csatákban , veszekedésekben tud csak siekrélményt elérni , pláne egy fórum adta lehetőségekhez mérve.
2021. máj. 3. 11:40
 72/98 anonim ***** válasza:
69%
Maga is furcsa ha ahelyett hogy megnézné milyen állatok élnek a Mátrában ráfogja valami kitalált lényra a támadást
2021. máj. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/98 A kérdező kommentje:
óh hát persze, csak az valóságos amit megeszünk mg amit ki... ugye...a vallások mind kitalációk, számtalan vallásos ember agyhalott akkor, csak az létezik amit #72 hozzászóló valósnak elfogad ! Kiváló cenzor lett volna bármely elnyomó rendszerben (talán a maiban is).
2021. máj. 3. 11:48
 74/98 anonim ***** válasza:
70%

Magyarországon egyedül csak a Kőbányai szopófantom létezik



De ennyi erővel vannak boszorkányok is. Menjünk és égessük el a falu első öregasszonyát akinek van fekete macskája. Vagy az első nőt akit meglátunk a Luca széken.

2021. máj. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/98 A kérdező kommentje:
érdekes felfogás, én éltem a rendszerváltás előtt ilyen környezetben és nem javasolnám hogy a maga felfogásához térjünk vissza. Süt az éretlenség a hozzászólásából...
2021. máj. 3. 11:56
 76/98 anonim ***** válasza:
85%
Teljesen mindegy, hogy mit mondtok neki... Ő elhitte a saját feltételezéseit, azaz innentől tényként kezeli, amit gondol. Én inkább a szegény unokát sajnálnám, hogy ilyen környezetben nő fel...
2021. máj. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/98 A kérdező kommentje:

Ennyi erővel maga is a saját feltételezéseiben hisz, szóval én mért is fogadjak el bármiat abból amit mond, ha egy minimális közös nevező megtalálására is képtelen.

Ami a gyereket illeti, nem kell sajnálni, remek kéttannyelvű iskolába jár, gyönyörű bizonyÍtványai vannak. Én ugyebár nem az apja vagyok, így a tágabb értelemben vett nevelését ne ítélje már meg látatlanban.

2021. máj. 3. 16:35
 78/98 anonim ***** válasza:
89%
Hogy jön a gyerek bizonyítványa egy kitalált lényhez?
2021. máj. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/98 A kérdező kommentje:
úgy, hogy a #76 os hozzászóló sajnálkozott, hogy a gyereknek micsoda áldatlan körülmények között kell felnőni, én csak jeleztem ezzel a hizzászólással kapcsolatban, hogy nem kell őt "sajnálni" , ami pedig a kitalációt ilelti... értelmes ellenérv még nem hangzott el az általános kételkedéseken és a bugyuta ironizáló gyerekes megjegyzéseken túl.
2021. máj. 3. 17:10
 80/98 anonim ***** válasza:
91%

Értelmes érv a létezése mellett sem hangzott el. Az, hogy látta egy kisgyerek vagy tavaly Bogdán Mózes a falu végéről az nem érv. Az sem, hogy Kolompár Heródes azt mondta, hogy konyhai maradékkal eteti.

Amíg nincs bizonyíték addig a létezése erősen megkérdőjelezhető. Bizonyára hallottál már egy piros ruhás pacákról is aki kéményeken mászik le.

2021. máj. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!