Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Unokámmal túráztunk a Mátrában...

Unokámmal túráztunk a Mátrában,a gyerek halálra riadt fényes nappal és azóta magas láza van és egy furcsa lényről beszél (Már akkor is amikro még a túra elején semmi baja nem volt). A leírása szerint a fanyűvőt láthatta. A fanyűvő bántott embereket?

Figyelt kérdés
Az unokám azt mondja, hogy belemart, és tényleg van egy friss heg a bokája körül. Nagyon kétségbe vagyunk esve. Nem mertem más kategóriába betenni.

2021. ápr. 19. 23:54
 41/98 anonim ***** válasza:
72%

Ebben mi volt a kötekedés? Ennyi erőből amit csinálsz az is az. És ha nem bírod ha beszólnak, akkor te se tedd. Ilyen egyszerű.

Fogadd el, hogy bizonyíték nélkül nem fogják neked elhinni, hogy látta az unokád a fanyűvőt.

2021. ápr. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/98 anonim ***** válasza:
75%
Én meg az Elon Musk-ot láttam Teslával Borsodban
2021. ápr. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/98 A kérdező kommentje:

Én ugyan senkinek se "szóltam be" , leginkább jómagam kapom a cinikus primitív megjegyzéseket , amire valóban reagáltam is, de leginkább akkor amikor a támadás már nem is ellenem , ahnem egy ártatlan gyerek ellen irányult. Én se láttam jól a fanyűvőt, de a fiú leírása annyira precízen tükrözte az igazságot, hogy én nem tudom kétségbevonni azt, és nem fogom bolondnak titulálni , mint az itteni hozzászólók. De a helyiektől is érdeklődtem, ők is megerősítették...

Engem egyáltalán nem izgat, hogy hisznek-e nekünk vagy sem , elomonbdtam a tányállásokat, a véleményem - erre jogom van.

2021. ápr. 28. 21:48
 44/98 A kérdező kommentje:
:-----D nevetséges ez a kétségbeesett kapálózás. Elfogytak az érvek (vagy sose voltak?). NYilvánvaló gépelési hibába belekötni? Wow nagy teljesítmény ! :)
2021. ápr. 28. 23:04
 45/98 anonim ***** válasza:
67%
Képzeld én is a Mátra tövében élek évek óta. Csilliószor bejártam az egészet. Soha de soha még csak nem is láttam hozzá hasonlót sem. Mégis milyen helyieket kérdeztél és hol?
2021. ápr. 29. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/98 A kérdező kommentje:

úgy mondja ezt mintha , fanyűvőből annyi szaladgálna mint hangyából, és fetétlen látni kéne . Mi se futottunk volna bele , mivel nappal nem muatkozik, de ezt valaki megsebesítette.

Akikkel én beszéltem azok közül volt aki télen élelemmel látta el. (a mátraszentimrei kis templomnál beszéltem a templom gondozójával )

2021. ápr. 29. 20:07
 47/98 anonim ***** válasza:
87%

#47


Az igen. Ahhoz képest hogy alig látni valaki még etetei is:D

2021. ápr. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/98 A kérdező kommentje:
Nappal nem mutatkozik , így tényleg alig látni , de attól mért baj, ha valaki ellátja ("Etetei") nehéz időkben? De mindegyis.
2021. ápr. 29. 20:44
 49/98 anonim ***** válasza:
89%

Na jól van. Most már etetik is. Nappal nem mutatkozik de ezt valaki megsebezte. És az unokán állt bosszút?

A harmadik hozzászólásban azt írtad talán megsebesült. Most már biztos?

Ha az "expedíción" megtaláljátok akkor fotózzátok le..

2021. ápr. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/98 A kérdező kommentje:

Aznap amikor történt így van, azt gondoltuk, hogy megsebesült , de mivel kiderült, hogy leginkább éjszaka tűnik fel ezért minden jel arra utal, hogy valaki megsebesítette (rátaláltak pl.) ÉS így van , ahogy írtam is, menekülés közben botlott az unokámba aki teljesen lefagyott , a lény megijedt tőle és ekkor keletkezett a bokáján a sérülés. ÍGy bosszúnak semmiképp nem nevezném...rosszkor rossz helyen szituációnak annál inkább.

Amúgy templomos úr azt mondta hogy csak télen etetik.

2021. ápr. 29. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!