Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » UFO bejelentést kaptam, itt a...

UFO bejelentést kaptam, itt a bizonyíték a földönkívüliekre? Mit gondólsz az esetről?

Figyelt kérdés

Ufológiai kutatásaim során rendszeresen kapok bejelentéseket és észleléseket civil emberektől, most egy személy emailben küldött számomra mely állítása szerint az utcájában készült és jól kivehető rajta egy repülő csészealj vagy más földönkívüli szerkezet. Kíváncsi lennék itt jelenlevő ufológus kollégáim véleményére is a képről. Szerintem teljesen valós, kinagyítva jól látszanak a részletek. Az UFO a panelház sarkától balra felfelé látható, mint világító kis fénypont.

Kép: [link]



2021. nov. 28. 17:30
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/156 Ufokurtato007 ***** válasza:
10%
#20 ufológusok vagyunk, vagyis ufókutatók, tehát csak rámondjuk a dolgokra, hogy ez meg az, hanem egy vagy több kutatás eredményének kiértékelése után decidálunk.
2021. nov. 29. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/156 Ufokurtato007 ***** válasza:
8%
elnézést, kimaradt a nem szó. mitagadás kicsit elfoglalt vagyok, a legújabb kutatási eredményeket lapozgatom át
2021. nov. 29. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/156 A kérdező kommentje:

#20

"HA igaz is lenne ez a reptoid meg miegyéb baromság, márpedig nem az..."


"Miért nem veszitek fel a kapcsolatot a hadsereggel? Ott vannak beépített reptoidok. A hős ellenállás feladata, hogy behatoljon a hadseregbe és megölje azokat a reptoidokat."


Micsoda önellentmondás! Úgy látom elszólta magát a szepcikuskánk, lehet nem is szekptikus hanem valójában egy beépített kém, és tőrbe akar csalni minket, meg azért jelentget, hogy eltűntessen mindent ami az inváziójukkal kapcsolatos.

2021. nov. 29. 07:21
 24/156 anonim ***** válasza:
87%
#20 Nem vagytok kutatók. Egyetlen normális kutatási publikációtok sincs. Sőt ha van is diplomád amit sokszor mondtál de nem mutatod meg az max valami büfé szakos lehet...
2021. nov. 29. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/156 anonim ***** válasza:
85%
Bocsi ez a 21-esnek szólt. Ufokurtato007-nek.
2021. nov. 29. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/156 A kérdező kommentje:

#25

A bocsánatkérést elfogadom, nem ám illik kutatókkal így beszélni, mi titeket védenénk! Ufokurtato007 pedig kollégám, biztosíthatlak róla, hogy valóban van neki is diplomája ufológiából. Mindketten az ELTE ufológiai karára jártunk.

2021. nov. 29. 07:43
 27/156 anonim ***** válasza:
88%

Nincs ufológia kar.


Csak mutassátok meg a diploma belső lapján a végzettség megnevezését és a kari pecsétet. Minden egyebet takarjatok ki.

2021. nov. 29. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/156 Ufokurtato007 ***** válasza:
4%
#27 Már mondtam, hogy nem fogom elküldeni, csak azért, hogy tudj menőzni a csajoknak és a rokonaidnak, hogy végre van diplomád.
2021. nov. 29. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/156 anonim ***** válasza:
86%

De nekem van diplomám. És mind a kettőben a saját nevem szerepel. Létező karon csináltam őket és valódi végzettséget igazolnak.

Szóval nem akarok én a csajoknak és a családomnak azzal a "diplomával" menőzni. Csak nagyon érdekel mi a megnevezés.

2021. nov. 29. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/156 anonim ***** válasza:
89%

20-as vagyok


"#20 ufológusok vagyunk, vagyis ufókutatók, tehát csak rámondjuk a dolgokra, hogy ez meg az, hanem egy vagy több kutatás eredményének kiértékelése után decidálunk."

Hoppá, valaki elszólta magát... Az utólagos kijavítás pedig csak növeli a hülyeséged.


"Micsoda önellentmondás! Úgy látom elszólta magát a szepcikuskánk, lehet nem is szekptikus hanem valójában egy beépített kém, és tőrbe akar csalni minket, meg azért jelentget, hogy eltűntessen mindent ami az inváziójukkal kapcsolatos."

1. Kuss már a hülyeségeddel

2. Látom nem érted a lényeget

3. Azért jelentek, és mások is gondolom (van akinek már mondtam hogy jelentsen minden ilyen hülye reptoidos baromságot), mert nevetséges amit csináltok.

-

De egyáltalán most őszintén mondd meg: már akkor 2012-ben honnan pattant ki a fejetekből ez a reptoid baromság?

2021. nov. 29. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!