Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » UFO bejelentést kaptam, itt a...

UFO bejelentést kaptam, itt a bizonyíték a földönkívüliekre? Mit gondólsz az esetről?

Figyelt kérdés

Ufológiai kutatásaim során rendszeresen kapok bejelentéseket és észleléseket civil emberektől, most egy személy emailben küldött számomra mely állítása szerint az utcájában készült és jól kivehető rajta egy repülő csészealj vagy más földönkívüli szerkezet. Kíváncsi lennék itt jelenlevő ufológus kollégáim véleményére is a képről. Szerintem teljesen valós, kinagyítva jól látszanak a részletek. Az UFO a panelház sarkától balra felfelé látható, mint világító kis fénypont.

Kép: [link]



2021. nov. 28. 17:30
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/156 Ufokurtato007 ***** válasza:
27%
Hihetetlen kép, csodálatos felvétel és az, hogy egy civil az életét kockáztatta, hogy elkészüljön e fantasztikus kép, le a kalappal. Bár több ember lenne hozzá hasonló...
2021. nov. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/156 anonim ***** válasza:
79%

#11

Még mindig várjuk a diplomádat.

2021. nov. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/156 anonim ***** válasza:
73%
Kérdés jelentve. Fejezzétek már be.
2021. nov. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/156 A kérdező kommentje:
Utolsó, nem értem a problémád. Nem lehet ufológiai témáról beszélni, konkrétan egy UFO észlelésről az UFO észlelések kategóriában, vagy mi? Ti szetkipusok mit tesztek hozzá ahhoz, hogy a kategória működjön? Ja semmit, mert azt szeretnétek, hogy teljesen üres legyen, mert abból származik örömötök, hogy trollkodásotokkal elűzzétek az aktív tagokat? Hát minket nem fogtok, akármilyen undok módon viselkedtek, mi továbbra is ufológiával szeretnénk és fogunk foglalkozni kollégáimmal együtt.
2021. nov. 28. 21:11
 15/156 anonim ***** válasza:
90%
Honnan tudod, hogy ez nem csak egy meteurulógjai ballon ?
2021. nov. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/156 anonim ***** válasza:
14%
Ez az Kérdező, jól megmondtad nekik. Ezek csak szkeptikuskodni meg feljelentgetni tudnak, azt mit tettek le ők az asztalra? Ezeknek akármit kiteszel akkor se fognak hinni, mindég bemagyarázzák maguknak hogy miért hamis a fotó, hogy csak egy csillag van a képen, vagy feldobtak egy kalapot azt aztat fotózták le vagy mittudomén. Nem érdemes gyöngyöket szórni a disznyók elé ez a tanúlság.
2021. nov. 29. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/156 anonim ***** válasza:
92%
Te is civil vagy bármit is hiszel magadról.
2021. nov. 29. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/156 anonim ***** válasza:
92%
En nem vagyok “szkeptikusok” ez a fenykep siman egy semmi.
2021. nov. 29. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/156 Ufokurtato007 ***** válasza:
20%
#18 Hát pedig szkeptikus vagy, mivel ez a fotó egy kézzelfogható bizonyíték az idegenek létezésére.
2021. nov. 29. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/156 anonim ***** válasza:
86%

13-as vagyok. Mi a problémám? Az, hogy MINDENRE rámondjátok, hogy reptoid, plejád meg a holdra, hogy egy álcázott Halálcsillag... -.- MINDENKI rajtatok röhög! ROSSZ értelemben. HA igaz is lenne ez a reptoid meg miegyéb baromság, márpedig nem az, akkor nem egy névtelen oldalon kéne hirdetni a dolgot. Tudom már? Miért nem veszitek fel a kapcsolatot a hadsereggel? Ott vannak beépített reptoidok. A hős ellenállás feladata, hogy behatoljon a hadseregbe és megölje azokat a reptoidokat.


Na, kotródás oda, és lássuk milyen hamar lesztek letartóztatva gyilkosság, meg miegyéb miatt.

2021. nov. 29. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!