Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Hisztek az ufókban? Kinek mi...

Hisztek az ufókban? Kinek mi a leghihetőbb dokumentum a földönkívüliekről?

Figyelt kérdés

cnn live - Larry King

2009-ben Larry King, és a CNN új megvilágításba helyezte az eseményeket miután új szemtanúkat szólaltatott meg, akik megerősítik az első éjszaka történteket (katonai bázis, Anglia):


-Ott voltam az első éjszakán, kimentem a bázisról, hogy egy lehetséges repülőszerencsétlenséget vizsgáljak meg, akkor azt hittem repülőgép zuhant le. A csapatommal a keleti kapunál lévő erdősávhoz mentünk..egy ismeretlen eredetű járművet fedeztünk fel, háromszög alakú volt.

-A földön?

-A földön.

-Megérintették?

-Megérintettük, körbejártuk lefényképeztük. Teljes kivizsgálást tartottunk 45 percen keresztül.


Egy visszavonult katonai biztonsági tiszt által, élő egyenes adásban tett és mások által is megerősített kivételes vallomás.


2010. okt. 18. 00:37
1 2 3 4 5 6 7
 11/69 anonim ***** válasza:
70%

Elég lenne leporolni a Blue Book projekt és a Condon Bizottság jelentéseit. Az, hogy a észlelések 95%-át meg tudták magyarázni, azt is jelentheti, hogy 5 %-át nem tudták, hiába erőlködtek hihetetlenül nyakatekert, tudományosnak látszó magyarázatot találni.

Az utóbbi években több ország (UK, Fra.) feloldott a titkosítás alól sok észlelést, el kellene olvasni. De a tudós urak erre nem érne rá, erre nincs pályázat, ebből nincs pénz, nem illik ilyet publikálni, csak a kiközösítés és szégyen lehet a személyes "eredménye". Ennyit erről.

2010. okt. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/69 anonim ***** válasza:

A mostani bulvárhíreket (még ha '47-esnek is állítják be) nem tekintheted bizonyítéknak. Bizonyíték az, ami kézzel fogható, a többit csak elhiheted, ha akarod (legyen az a Szent Korona épp, vagy egy ufó hajszála).


Mindazonáltal igen, úgy gondolom, hogy földön kívüli életnek léteznie kell(ett), már csak az univerzum nagysága miatt is. Más kérdés, hogy ez a saját múltunkban volt, a jelenünkben van, vagy a jövőnkben lesz, de pont a méretek miatt ez szinte mindegy is. Annyit biztosan tudunk, hogy belátható távolságon belül nincs élet, ezt az utat pedig még a fénynek is évezredekbe telik megtenni, nemhogy nekünk (vagy bármilyen fizikai dolognak - jelen tudásunk szerint).

Ugyanakkor közel biztos, hogy fénysebességnél gyorsabban semmi nem képes haladni, ezért nehezen hihető, hogy bármilyen élő szervezet képes legyen megtenni a saját n sebességével ekkora távot.

A legnagyobb esélyt arra látom, hogy egyszer befoghatunk, megtalálhatunk egy olyan tárgyat (vagy jelet), amit másik (nagyon régen élt) civilizáció küldött útjára a világűrbe. Persze ez sem fog semmit jelenteni, ez sem bizonyítja, hogy saját jelenünkben még van élet ott, ahonnan a "küldemény" jött.

2010. okt. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/69 anonim ***** válasza:
Én is szoktam nézni az X-aktákat. :)
2010. okt. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/69 anonim ***** válasza:
Na végre a válaszolók igazán intelligensek, nincs most egyik kommentben a szidás, a lefujjogás.Higyjétek el léteznek, de aki nincs ilyen helyzetben mint én el sem tudják képzelni milyen velük a kapcsolat.
2010. okt. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/69 A kérdező kommentje:
"Ugyanakkor közel biztos, hogy fénysebességnél gyorsabban semmi nem képes haladni"...ez is egy olyan állítás volt amit pl. 1632-ben Galileinek mondtak, hogy "bocs haver, de a föld lapos..."
2010. okt. 18. 10:26
 16/69 anonim ***** válasza:
Na akkor tudományosan támaszd nekem alá, hogy miért (és hogyan) is lehet gyorsabban haladni a fénysebességnél.
2010. okt. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/69 anonim ***** válasza:
Tudományosan nincs alátámasztva hogy lehet gyorsabban utazni a fénynél ez tény... De ha nem is akarok túl földtől elrugaszkodott lenni, csak 1 hajszálnyit, nem is kell a fénynél gyorsabban haladni... A legújabb kutatások stb a fekete lyukak rejtélyét akarják megoldani, amiben benn van a bizonyos válsz is. Hagyományos Newtoni fizika szerint az lehetetlen, de modern Einstein-i fizika szerint lehetséges... ha elfogadod a teret mint egy kézzel fogható valamit, amit lehet gyurmázni a gravitáció által, akkor lehet tér "ugrásokkal", gyorsabban utazni a fénynél, mivel neked mint utazó csak annyi tűnik fel hogy lépsz 1 nagyot és máshol leszel, de 1 külső szemlélőnek már bizony csak a hatalmas távolság látszik. És ha Newtoni fizikát veszem alapul v=s/t tehát az út és az idő fügv. a sebesség... mondjuk jelen esetben pl.: 1 másodperc/100Millió fényév... és akkor kijönne egy akkor szám ami sokszorosa lenne a fénysebességnek...
2010. okt. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/69 anonim ***** válasza:

"Hiszem, ha látom."


Nekem ez a felfogásom. Legyen az UFO, szellem, sátán... És nem tudom még mi.

2010. okt. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/69 anonim válasza:

mindenki olyannak képzeli el az idegeneket, amit láttatok filmekben. Sajnos nemlehet tudni - ha vannak - hogy néznek ki. Aki meg eljön ide, az tud már valamit, mindenki tudni fog róla, nem lehet eltitkolni. Gondolhatod, hogy nem egy 2méteres csészealj fog itt lavírozni majd a fejünk fölött.


Galieli óta azért sokat fejlődött a technika és a tudomány.

2010. okt. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/69 A kérdező kommentje:
most röhögünk azokon, akik nem hittek Galileinek és mi van ha 50-100 év múlva rajtunk fognak röhögni? amiért nem hittük el a többmillió ufo-észelélést...persze én is azt vallom, hogy nem fogja fel az agyam és inkább nem hiszek benne, de akinek elég ádám és éva meg a hiányzó láncszem, vagy a többi vallás az is elég furcsa miután többmilliárd galaxis van körülöttünk és azt nem emberek irták, hanem látod, ha felnézel az égre...
2010. okt. 18. 22:22
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!