Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Hisztek az ufókban? Kinek mi...

Hisztek az ufókban? Kinek mi a leghihetőbb dokumentum a földönkívüliekről?

Figyelt kérdés

cnn live - Larry King

2009-ben Larry King, és a CNN új megvilágításba helyezte az eseményeket miután új szemtanúkat szólaltatott meg, akik megerősítik az első éjszaka történteket (katonai bázis, Anglia):


-Ott voltam az első éjszakán, kimentem a bázisról, hogy egy lehetséges repülőszerencsétlenséget vizsgáljak meg, akkor azt hittem repülőgép zuhant le. A csapatommal a keleti kapunál lévő erdősávhoz mentünk..egy ismeretlen eredetű járművet fedeztünk fel, háromszög alakú volt.

-A földön?

-A földön.

-Megérintették?

-Megérintettük, körbejártuk lefényképeztük. Teljes kivizsgálást tartottunk 45 percen keresztül.


Egy visszavonult katonai biztonsági tiszt által, élő egyenes adásban tett és mások által is megerősített kivételes vallomás.


2010. okt. 18. 00:37
1 2 3 4 5 6 7
 31/69 A kérdező kommentje:
most akkor mivan a kriariaxokkal?:D...már elvesztem nem tudom ki mit ír, miben hisz, de ha valakinek van valami infója az ne verje itt magát, hogy okos, hanem ossza meg velünk különben ne írogasson ide, hogy ő kultúráltabb (esetleg felsőbbrendű)! "Kinek mi a leghihetőbb dokumentum a földönkívüliekről?"...404 írd le, hogy mit tudsz nem fog megváltozni a világ a válaszodtól és ne zavarjon, ha egyesek kiröhögnek...azért vannak
2010. okt. 19. 20:16
 32/69 anonim ***** válasza:
http://www.youtube.com/watch?v=oXQnMcofVGc&feature=related nekem ez az egyik hiteles... mivel elég nagy hadsereg fan vagyok, így nekem valahogy a terepjárók nem stimmelnek, szovjet hadsereg nem tom használt e ilyet, de az tuti a tél kellős közepén nem teszik fel a ponyvát?? nemtom
2010. okt. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/69 A kérdező kommentje:
nah ez tényleg jó :)
2010. okt. 19. 20:36
 34/69 404 ***** válasza:
82%

Felebarátom! Tudást nem adhatok neked. Illetéktelenek nem rendelkezhetnek vele. Tudod, a tudást rossz szándékra is lehet használni, nem lehet mindenkinek osztogatni. Ha tudásra vágysz, lehet nem is kapsz, mert csak annak adnak aki nem kéri. Ugyanis ha Te mint emberi faj az ő tudásukra vagy szomjas, joggal gyanússá vállik számukra hogy nem -e hatalomvágyból akarod elsajátítani, megszerezni a tudást. A Kriariaxok belelátnak az elmédbe és megállapítják hogy érdemleges vagy -e a tudásra. Előttük nem tudsz titkolni semmit, a tudatalattid összes emlékét kiszedik a fejedből, még az olyan régi dolgokat is melyekre már Te sem emlékszel. A tudatalattid olyan, mint a számítógépbe a lomtár, ugyan nem használlod, de benne van és előszedik mint a szemetesből kidobott emlékkönyvet. Igaz, ezt csak akkor tehetik meg ha személyesen találkozol velük, telepátián keresztül nem képesek ők sem rá. Miután kiérdemelted a bizalmat a találkozásra, szemükbe kell nézned, hogy beleláthassanak az elmédbe, majd számukra ez után egyértelműen nyílvánvalóvá vállik kivel állnak szemben. Ezért jól gondold meg akarsz-e velük találkozni, mert telepátián keresztül hazudhatsz, de élőben bizony már nem tudsz. Ahhoz azonban, hogy felvedd velük a kapcsolatot, először is változtatnod kell a viselkedéseden, vagy nem fognak veled kommunikálni! Engem minimális szintű tudással ajándékoztak meg, ám nem hatalmaztak fel semmire! Nem terjeszthetek "igét" ahogy Te írtad. Amit eddig adtak azt sem kértem, maguktól gondolták úgy hogy megérdemlem és én alázattal elfogadtam, és meg is köszöntem, bár nálluk nem szokás köszönni és megköszönni, nálluk nincsennek ily hogy mit jelent. Nem vagyok mester, és nálluk nincs olyan hogy mester, a mester szó fogalmát sem ismerik, mert nem kissebb az egyik tudása a másikétól, se nem nagyobb, mindent megosztanak egymással testvériesen, amint elérik a kifejlettséget. Nem önzőek úgy mint mi emberek, nincs nálluk pénz, ékszer, vagy olyan dolog ami az egyiket fejjebb valóvá teszi a másiktól, és egyfajta humanista jellegű életet élnek.

További kellemes estét mindenkinek, téged pedig a béke és a szeretet vezéreljen!

2010. okt. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/69 404 ***** válasza:
79%

Rendben van. Nem tudom hallottatok -e már Hitler UFO kutatásairól. A film 40 perces. Nézzétek végig.

http://www.youtube.com/watch?v=C3ISJi5-Glg

http://www.youtube.com/watch?v=vWHd0LCO0g0&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=yynZ47mE2Gg&feature=related


De ha ezek után valaki azt írja hogy hülyeség, több linket nem küldök!

2010. okt. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/69 A kérdező kommentje:
nah 404 látod miattad megértem, hogy az ezotériában van az ufókérdés...a tudományos háttere a szövegednek = nulla... és nem tudást szomjazok csak az igazságról szeretnék megbizonyosodni...amit A: vagy elhallgatnak az emberek (mint pl. te)...B: vagy még nem találkoztunk velük egyáltalán...C:vagy nincsenek
2010. okt. 19. 21:17
 37/69 A kérdező kommentje:
404 az utolsó előtti szövegedre írtam nem erre a youtube-osra
2010. okt. 19. 21:21
 38/69 404 ***** válasza:
2010. okt. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/69 anonim ***** válasza:
7%
404 amit leírtál annak az a neve: Kommunizmus, nálunk 89-ben lett vége. Megtermelt javak egyformán elosztása, egyformán befektetett munka miatt, így senki nem részesül előnyben... szóval vörösök az idegenek?...
2010. okt. 20. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/69 404 ***** válasza:
78%

Nem, nem vörösök.

A Gujmániák alacsony szürkés-zöldek és elég kiismerhetetlen a viselkedésük, hol barátságosak hol nem, olyanok mint az időjárás. Hazájuk nincs (bolygójuk elpusztult, tönkrement, azóta egyfolytában utaznak hatalmas űrhajókkal). Ismerik a sötétanyag tömegkomponensét. Céljuk, elfoglalni egy életképes bolygót ami számukra megfelelő. A mi földünk megfelelő lenne számukra, de nem írtanak ki minket, keresnek maguknak másikat.

A Kriariaxok magas szürkék és szeretetreméltó lények, intelligensebbek és fejlettebbek a Gujmániáktól. Az emberi fajt már egyszer megmentették a kipusztulástól, ha ők nem lennének, mi sem léteznénk már. Szerencsére, ők vannak a legközelebb hozzánk a galaxisban, mindössze csak 300 ezer fényévnyire vannak tőllünk, ami bár nekünk sok, nekik pár perc.

A Raidosok pedig szellemi (nem fizikai) lények, érzékeik nincsennek, elértek egy olyan magas fejlettségi szintet aminek következtében kihaltak bennük az érzések. Kb. 3 millió fényévnyire élnek tőllünk. Százmilliárd galaxist foglaltak el maguknak, annyira sokan vannak. Ismerik a halhatatlanság titkát. A Raidosokkal felvenni a kapcsolatot TILOS, és egyenlő az öngyilkossággal.

2010. okt. 20. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!