Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Hisztek az ufókban? Kinek mi...

Hisztek az ufókban? Kinek mi a leghihetőbb dokumentum a földönkívüliekről?

Figyelt kérdés

cnn live - Larry King

2009-ben Larry King, és a CNN új megvilágításba helyezte az eseményeket miután új szemtanúkat szólaltatott meg, akik megerősítik az első éjszaka történteket (katonai bázis, Anglia):


-Ott voltam az első éjszakán, kimentem a bázisról, hogy egy lehetséges repülőszerencsétlenséget vizsgáljak meg, akkor azt hittem repülőgép zuhant le. A csapatommal a keleti kapunál lévő erdősávhoz mentünk..egy ismeretlen eredetű járművet fedeztünk fel, háromszög alakú volt.

-A földön?

-A földön.

-Megérintették?

-Megérintettük, körbejártuk lefényképeztük. Teljes kivizsgálást tartottunk 45 percen keresztül.


Egy visszavonult katonai biztonsági tiszt által, élő egyenes adásban tett és mások által is megerősített kivételes vallomás.


2010. okt. 18. 00:37
1 2 3 4 5 6 7
 51/69 404 ***** válasza:
71%

Kedves kérdező!


Látom zavarok, már itt sem vagyok.

2010. okt. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/69 A kérdező kommentje:
tipikus emberi viselkedés 404...miért zavarnál? én csak elmondtam, hogy mi történt ma velem a buszon
2010. okt. 20. 21:31
 53/69 anonim ***** válasza:
22%

404 - lelkem, miért kapcsoltad le a nicknév kijelzést, így most olyan titokzatos vagy :\


Persze, jogod van lepontozni, csak szövegértési és értékrendi problémákból adódóan sikerül úgy pontozni, hogy az elveszti az értelmét, és az egész nemhogy reprezentatív lenne, hanem egyenesen h*lyeség.


A honlapot valóban több millióan pontozzák, de itt nem a honlapról van szó, hanem a honlap napi többezres kérdései közül egyről, amelyet a válaszolók és a kérdezőkön kívül maximum néhány eltévedt moderátor pontoz. Szerintem kérd meg a krikszkrakszjaid, hogy kezeljék a skizofréniád :\

2010. okt. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/69 anonim ***** válasza:
34%
ja, és tessék belenézni e pillanatban a spektrum műsorába, pont erről van szó...
2010. okt. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/69 anonim ***** válasza:
27%

"Ugyanakkor közel biztos, hogy fénysebességnél gyorsabban semmi nem képes haladni, ezért nehezen hihető, hogy bármilyen élő szervezet képes legyen megtenni a saját n sebességével ekkora távot."


Ez kb.olyan állítás{tudom a tudósok is ezt mondják},mint például az,hogy a Nap kering a Föld körül..Miért ne lehetne a fénysebességnél gyorsabban menni?Milyen bizonyítékok vannak erre a feltevésre?

Egyébként a csillagközi utazások módja a térhajlításban rejlik{bár e is csak egy feltevés}.Sajnos erre már a mi életünkben nem kerül sor{pár százezer év múlva talán sikerül majd}..

2010. okt. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/69 anonim ***** válasza:
66%
404 gyere visza lécci! :( Ittvagy még? Mesélj még kérleeeeekkk!!!!!!!!! voltál az ufósoknál? Elvittek magukkal magukhoz vagy hogy történt minden? a kiarixok vagy mik azok tartották Hitlerrel a kapcsolatot, vagy a guidák vagy mik? A raidosokról honnan tudod hogy veszélyesek? Küldenél még linkeket? Már kültem e-mailt de nem válaszoltál :S Te hol lax? Nem lehet hogy te is ufósvagy? Csak mert úgy irsz mint egy ufós nem úgy mint egy ember.
2010. okt. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/69 A kérdező kommentje:
honnan tudod, hogy hány év múlva? 200 éve nem tudták mi az az áram...20 éve, hogy mi az a mobiltelefon..az autók miért ne repülhetnének 30 év múlva? (bár 30 éve azt hitték, hogy 2010-re már taxival járunk a holdra)
2010. okt. 20. 22:35
 58/69 anonim ***** válasza:
46%
Énis irtam a 404nek levelet 2-is és nemválaszolt! Bisztos nem nézi az Emailjeit. sztm már nem is jön visza különben már rég irt volna nem? Ha esetleg olvasod 404 én B.Cs. vagyok irtam levelet! Engem érdekelnek a kutatásaid, és mindent megetszek azért hogy énis beszélhessek velük!!!!!!!!!! Hiszek neked kérlek segics MI AZ ELSÖ LÉPÉS? Elvinnél hozájuk engem is? Dejó lenne!
2010. okt. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/69 anonim ***** válasza:
404 gyere visza én is hiszek neked! az ürhajójukba voltál? hogynéz ki az ürhajójuk belülről? azok a kirioxok mien magasak? olvastam egy könyvet és hasonlókat irtak roluk amiket elmontál roluk, de a nevüket nem irják csak hogy hogy néznek ki és pont ugy ahogy irtad te is és ugyan ugy 3 fajtát irnak és pont ugyan azokat amiket te is irtál. de a nevüket honan tudod? mer a könyv nem tugya a nevüket? ők neveszték el igy magukat hogy kiaroxok vagy az FBI atta nekik ezeket a neveket hogy megkülömböztesék őket?
2010. okt. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/69 anonim ***** válasza:
Vannak még ilyen izgalmas linkjeid 404? :P Ezek szerint Hitler UFO-kkal szövetkezett? Találtam olyan képet a neten ahol Hitler megfogja a kezét egy élő UFOsnak (alacsony méretű UFOs, gyerek méretű) és olyan mintha kezet fognának és nem tünik hamisítványnak. Ez igaz?
2010. okt. 20. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!