Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ki szerint nincs élet odakinn...

Ki szerint nincs élet odakinn érvet is ha lehet? [szerteném megdönteni]

Figyelt kérdés
2011. márc. 29. 18:44
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
96%
Kinéztem és van!
2011. márc. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 A kérdező kommentje:
nem ilyenre gondoltam és ezt te is tudod, ha nem te vagy a világ legnagyobb idiótája ;)
2011. márc. 29. 18:46
 3/64 anonim ***** válasza:

Szerintem is van de nem ojan mint mi gondoljuk. Mi azért vagyunk ijenek mert ezen a bolygón ez a legjobb. Máshol lehet hogy teljesen mások. Nem kíváncsiak, nem akarnak fejlődni, nincsenek háborúik. Ezért nem olyan fejlettek.

De lehet olyan ahol mindíg háborúk vannak. És ezért sokkal fejletebbek.

2011. márc. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/64 anonim ***** válasza:
a kérdést én sem értem... hogy odakint? Mármint a Földön kivül, a halál után? Mert az első válaszoló a jelenlegi kérdésedre tökéletes választ adott.
2011. márc. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/64 A kérdező kommentje:

A földön kívül, a világűrben [nem marslakókra gondolók]


2. válaszolónak köszönöm a válaszát

2011. márc. 29. 18:53
 6/64 anonim ***** válasza:

Azt szeretnéd megdönteni, aki válaszol?


Pontosabban is fogalmazhatnál.


Egyébként, h a kérdésre is válaszoljak, szerintem van.

2011. márc. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/64 A kérdező kommentje:
Az érveit szeretném megdönteni, nem az embert. Lehet nem erre a weboldalra kellet volna ezt a kérdést felrakni.
2011. márc. 29. 19:00
 8/64 anonim válasza:
Figyelj: a tudósok most csak a Naprendszerben tudnak kutakodni, ott sem annyira tökéletesen. Ki tudja, ha a Naprendszerben talán nincs is, de a többi Naprendszerhez hasonló helyen hány százezer bolygó lehet, ami lakott. Sőt! Az is előfordulhat, hogy több bolygó is kommunikál egymással, és ez talán csak nekünk lenne furcsa. Itt nagyon sok válasz lehetne erre a kérdésre. Lehet, hogy a többi bolygón, ahol élet van, csak növények és gombák vannak, vagy lehet, hogy egy naphoz hasonlító nagyságú bolygón óriások (persze nem kell, hogy ember formájuk legyen), vagy éppen egy akkora bolygón, ami inkább egy kis csillag lehetne parányi emlősök élnek. Senki nem tudja, milyen a külsejük, hogy lélegeznek és mit, senki nem tudja, hogy ott milyen nemek léteznek, beszélnek-e, ha igen, hogyan. Nagyon sok változat előfordulhat.
2011. márc. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/64 A kérdező kommentje:
Furcsa, azt gondoltam mindenki meg van győződve arról hogy mi vagyunk az egyetlenek a végtelen univerzumba
2011. márc. 29. 19:13
 10/64 anonim ***** válasza:

Mennyi esély van arra hogy van a földön élet?

Amennyi esély van arra hogy van más bolygó az univerzumban.


Mennyi az esélye annak hogy az univerzumban van élet?

Amennyi esély van arra hogy az óceánba találsz egy halat.

2011. márc. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!