Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ki szerint nincs élet odakinn...

Ki szerint nincs élet odakinn érvet is ha lehet? [szerteném megdönteni]

Figyelt kérdés
2011. márc. 29. 18:44
1 2 3 4 5 6 7
 11/64 A kérdező kommentje:

Hasonlóképp látom én is.


Ha azt vesszük hogy az esély mondjuk 1 : 100.000.000.000 akkor is, csak a tejútban van 200.000.000.000 milliárd csillag ami jelent mondjuk 300.000.000.000 bolygót és ez csak egy galaxis a számtalanból

2011. márc. 29. 19:21
 12/64 A kérdező kommentje:
Gyakorlatilag lehetetlen hogy nincs rajtunk kívül élet
2011. márc. 29. 19:22
 13/64 Tom Benko ***** válasza:
A kérdés jelenleg nem megválaszolható, mert nem ismert minden paraméter. Annyit tudunk mondani. hogy a világegyetemben 1 valószínűséggel jött létre élet.
2011. márc. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/64 anonim ***** válasza:
Igen és különböző formákban. Olyanban is amiről mi nem is tudunk. Pl ismerünk baktériumokat, vírusokat, emlősöket, madarakat stb stb stb... de igazából ezek csak a földi lények. Odakinn számtalan olyan élet van amit miről mi meg se tudnánk állapítani hogy milyen faj csoportba tartozik.
2011. márc. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/64 anonim ***** válasza:
Van már rég.
2011. márc. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/64 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ;) örülök
2011. márc. 29. 20:27
 17/64 anonim ***** válasza:

"Azt gondoltam mindenki meg van győződve arról hogy mi vagyunk az egyetlenek a végtelen univerzumba."


Nekem pedig ez a válasz tűnik furcsának mert én pedig azt gondoltam hogy amennyi kérdést tettek már fel ezen az oldalon és amennyi választ adtak már meg ezen az oldalon ami csak is kizárólag a földönkívüliek létezéséről volt szó hogy vannak vagy sem hogy az emberek többsége arról van meggyőződve hogy igenis vannak földönkívüliek vagy idegenek vagy netán-tán UFÓK kinek hogy tetszik jobban, mert olyan nem lehet nem is lehetséges hogy csak mi legyünk egyedüli életforma egy olyan Univerzumba ahol még számos bolygó és naprendszer is elfér még.

De mikor ilyet kérdeztek mint ez, akkor mért nem fordul már meg a fejetekbe az hogy: Tegyük fel azt a kérdést hogy mi lenne ha nem mi hanem ők társalognának azon amin mi is és ugyan ilyen kérdéseket tennének fel mint mi csak ők épp mi rólunk kapcsolatban. Itt van élet a Földön? Létrejöhetett itt esetleg egy intelligens fejlett technológiával rendelkező faj? És ha igen akkor hogyan fejlődhetett ki ott az evolúció ha egyszer fogalmunk sincs arról hogy egyáltalán milyen szélsőséges időjárási körülmények lehetnek azon a bolygón? És vajon hogy nézhetnek ki? Van lábuk,kezük vagy egyáltalán fejük? És persze mint ahogy itt is vannak olyanok akik nem hisznek a létezésükbe, nevetnek rajta, ellenkeznek azon hogy nem - nem biztos hogy nincs más idegen életforma a miénken kívül mert nekem ilyen meg olyan állításaim vannak amik megcáfolják hogy létezzenek hogy létezhessenek. Úgy ő náluk is vannak olyanok akik pedig a mi létezésünket cáfolják és próbálják a szőnyeg alá söpörni mert szerintük mi csak egy kitalált faj vagyunk semmi több.


Nem várom azt el hogy mindenki egyetértsen vagy megértse azt amit én itt leírtam csak azt akarom hogy mikor ilyeneket mondtok hogy nincs élet máshol mert ti ezzel az állítással nem értetek egyet akkor gondolkozzatok el azon hogy mi van ha épp ők is ugyanezt csinálják velünk mint amit mi ő velük tagadjuk egymás létezését.

2011. márc. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/64 anonim ***** válasza:
Nem értelek titeket,se a kamuzó tudósokat!Mert!Már év ezredekkel ezelőttről vannak bizonyitékok,hogy idegenek jártak hozzánk más bolygókról!Nem értem,mit nem lehet ezen érteni.Ilyen tekintetben felesleges a sok " van-e rajtunk kivül élet" !!
2011. márc. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/64 anonim ***** válasza:

Utolsó, mutass már EGY bizonyítékot!!!!

Szerintem is lehetetlen, hogy "egyedül" legyünk, de nem hiszem, hogy idáig eljutottak volna az idegenek, mint ahogy mi sem jutottunk el hozzájuk, sőt nem is "fedeztük" fel őket.

2011. márc. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/64 A kérdező kommentje:
többezer évvel ezelöt?? a piramisokra gondolsz?
2011. márc. 29. 23:30
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!