Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ki szerint nincs élet odakinn...

Ki szerint nincs élet odakinn érvet is ha lehet? [szerteném megdönteni]

Figyelt kérdés
2011. márc. 29. 18:44
1 2 3 4 5 6 7
 31/64 anonim ***** válasza:
Szerintem meg felesleges bármilyen bizonyitékot bemutatni,ugysem fogjátok elhinni.Mert ilyenek vagytok!Bármi legyen az,videó,képek,midig csak azt fogjátok állitani,hogy kamu!Egy olyan dologról,amirő lmég ti sem tudjátok,igaz-e vagy sem!De nektek akkor is kamu lesz!Ez már a fejetekben van!Akkor higyétek azt,hogy az egész univerzumban a Földön van csak élet,és az ember a legintelligensebb lény a jó pár milliárd galaxisban!
2011. márc. 31. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/64 anonim ***** válasza:
én szentül hiszem, hogy van élet a földön kívül. na nem holmi csészealjas baromság, meg lézerszemű lények. nem is tudjuk milyen sok naprendszer van. a mi naprendszerünkben a föld olyan szerencsés, hogy elég távol van a naptól, hogy ne égjünk meg, és elég közel ahhoz, hogy ne fagyjunk meg, stb, a rengeteg naprendszerben biztos van még ilyen bolygó. nameg az is lehet, hogy az életforma teljesen más, más feltételek szükségesek, amiket elképzelni nem tudunk, hiába ugyanazokbol az anyagokból áll, mi ide fejlődtünk pont, más bolygókon valószínűleg az ottani adottságokhoz alkalmazkodtak az élőlények fejlődésük során. alakjukban, működésükben is eltérhetnek, nade erről már van elég scifi. kizárt, hogy egyedül vagyunk. és ha azt vesszük, ha jól emékszem, a mi univerzumunk 4 milliárd éves, az ősrobbanás után 9 (?) milliárd évvel születtünk, mivan, ha valahol már 10 milliárd éve van élet? elképzelhetetlen civilizációjuk van. de az is lehet, hogy még csak 1-2 milliárd évesek, és most kezdődik valami. az is bennevan a pakliban hogy már VOLT élet valahol, csak meghalt a csillaguk.
2011. márc. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/64 anonim ***** válasza:
ja és még annyit, hogy a hinni akarásból származó sok gagyi video, meg ÉNAZTATOTTANBIZTOSANLÁTTAM-UGYHOGYVANUFO dolgoktol meg én szégyellem magam. több tiszteletet érdemelne ez a téma.
2011. márc. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/64 anonim válasza:

A "benne van a pakliban" nem bizonyít semmit.

Ha te emiatt, hogy benne van valami a pakliban akkor szentül hiszel benne akkor azt kell gyanítanom, hogy nem gondoltad végig mit írsz le, vagy az ítélőképességeddel van óriási probléma.

2011. márc. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/64 anonim ***** válasza:
én nem bizonygatni szeretnék semmit, most láttam meg a kérdést.
2011. márc. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/64 anonim ***** válasza:
ja, értem már hogy írtad. azért hiszem szentül, mert a kozmoz elképzelhetetlenül nagy, és akkor lennék meggondolatlan, ha azt állítanám, hogy nincs élet, szerintem. nem szeretnék vitatkozni, ha akarod visszavonom a szentül hiszem részt.
2011. márc. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/64 A kérdező kommentje:
a Yeti-s hülyeség megint bebizonyította hogy a földön nem csak értelmes emberek vannak. Az, hogy ki hisz ki nem persze a saját dolga, de a számok magukért beszélnek, a lehetetlennel határos hogy ne legyen kinn idegen életforma és ezalatt nem a repülő csészealjakat értem aminek semmi fizikai vagy bármilyen alapja lenne és azt sem mondom hogy olyan emberek vannak odakinn mint mi, bár mint minden ez is könnyen meglehet. Én csak azt mondom, hogy ha más nem egy róka valahol legyen ez 10^12 fényévre vagy bármi más, nekem egy muslinca is jó.
2011. márc. 31. 19:51
 38/64 anonim válasza:

Én nem akarom, pusztán megtévesztő tud lenni.

Elmondom mi hiányzik a kozmosz nagyon nagy miért ne lehetne egy másik hely ahol kialakul az élet.

Ki kell számolni pontosan, hogy mennyi a valószínűsége annak, hogy kialakul az "élet".

Attól még, hogy egy másik naprendszerben van egy hasonló tulajdonságokkal rendelkező bolygó (azonos hőmérséklet, nyomás, vízburok, légburok stb.) az még nem jelent semmit.

Mondjuk ha 1 a 2-höz az arány, hogy kialakul itt az élet az ügye egész jó, egész baráti. Így valószínű milliárd és milliárd helyen van élet.

Mi van akkor ha ez az arány jóval nagyobb? Mondjuk 1 a hat(tizenhattrilliárdikon)? Mindjárt más az esélye, de lehetne bármilyen nagy számot mondani, akár olyan nagyot is, hogy gyakorlatilag kizárható annak az esélye, hogy létezik "máshol is élet". És ezt az arányt senki sem ismeri---> és amíg nem határozzuk meg, addig majdnemhogy reálisan fölösleges erről a témáról még beszélni is. Képzelődni persze lehet. Én is láttam az égen csészealjat az égen, régebben és nagyon sokáig el is hittem, hogy az volt :).

2011. márc. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/64 anonim válasza:

Az Osilises ősi régi bölcsességes barátunknak hoztam egy példát.

"számok magukért beszélnek"

A színpad a Tied! bizonyítsd be a számok segítsével egyértelműen! Ha sikerül egy kémiai Nobel-díjat azért megtippelnék neked;D

Csak lássuk ezeket a számokat. Mint ahogy említettem ezek a számok egyelőre ismeretlenek nagy általánosságban, de hátha Te többet tudsz mint mi!

2011. márc. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/64 A kérdező kommentje:
Abban igazad van hogy pontosan nem lehet megmondani, de a tényezőket figyelembe véve egy viszonylagos értéket lehet mondani, és ha megnézed hogy van 200 milliárd csillag a tejútba és van 200 milliárd galaxis vagy ki tudja mennyi, akkor rájössz hogy a lehetetlennel határos hogy ne alakuljon ki élet főként hogy elvileg az univerzum végtelen ami elvileg lehetetlen de ebbe most ne mennyünk bele
2011. márc. 31. 21:37
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!