Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Miért komolytalanítjátok el...

Miért komolytalanítjátok el az egész gyíkemberes (dinosauroidok/reptoidok) témát mindenféle hülye kérdéssel? Miért rakjátok fel ugyanazt a kérdést ezerszer ezen lényekkel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2011. nov. 1. 02:11
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
Erre gondoltam én is Kedves Kérdező ! Már a Lacaerta interjúban is megmondta a Reptoid szociológus, hogy sok értelmes egyedük csontvázát hibásan rakták össze a tudósok.
2011. nov. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 A kérdező kommentje:
Milyen érdekes, hogy a tudósok "kitalációi" megegyeznek a Lacerta interjúban leírt lényekkel.
2011. nov. 1. 20:03
 23/44 anonim ***** válasza:
Ez az egész kitaláció. Az ősi vallásokban vannak mindenhol turulmadarak, madáremberek, bogáremberek, kentaurok, kecskeemberek, stb. Ez azt bizonyítja valószínűleg, hogy ők is léteznek. váááá
2011. nov. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 King of Reptoids ***** válasza:

Igen jó úton jársz kérdező ! Valójában mi a kezdetektől fogva manipuláltuk DNS-eiteket a kedvünk szerint és hogy céljainknak megfeleljetek, így nyertétek el mai kűlsőtöket is. Spirituálisan visszafejlesztett és kételkedő, sőt az újat elutasító embernek, mint az az előző hozzászólón is látszik.


Nagyon sok génkísérletet végeztünk a történelem folyamán és mivel nem fogzu vissza mentális képességeiket, mind igen fejlett volt és alkalmasnak láttuk a ti vezetőiteknek, általuk uralkodtunk rajtatok. Nagyon sok mutáns és fél hibríd lény született a kezeink között.

2011. nov. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:

king nem hinném, ha lennének is reptoid(ióták)* egy 10 éves tudna a történelmükről.


*Vagyis vannak, 4 körül láttam egyet a kertben bogarakat enni a fűben.

2011. nov. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:

Jönnek a raptoidok!!!!

Már leigázták a tanácsot!!

Itt a vég!!!

2011. nov. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
Hát, ti tudjátok ha hisztek bennük és hisztek azoknak akik azt mondják a nagy és híres tudósok... Miattam... Egy példa: ha azt mondják holnap ugorjatok kútba tegyétek meg azt is mert a tudósok mondták! Amúgy csak ebben a hónapban is jósoltak 3 világvégét a reptoidok miatt és nem jött be... Itt egy újabb bizonyíték hogy ne higgyek bennük de ha ti hisztek nekem 8... Nem érdekel, a ti bajotok.
2011. nov. 2. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
Amúgy engem nem izgat ha valaki hisz bennük, nem érdekel és csak leírtam a véleményem, hogy én nem hiszek bennük, és minek ennyit foglalkozni a világvégével és az ufokkal?Egyszer meghalunk úgyis szóval nem tökmindegy hogy mikor?
2011. nov. 2. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
79%

20:38


"Valójában mi a kezdetektől fogva manipuláltuk DNS-eiteket a kedvünk szerint és hogy céljainknak megfeleljetek.."


Mit manipuláltál te? Maximum a csattogós lepkédet a homokozóban!


És még kérdezitek hogy miért nem vesszük komolyan a reptoid agymenést?? :DD

2011. nov. 2. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
Bocs a 20:37-nek szólt!
2011. nov. 2. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!