Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Miért komolytalanítjátok el...

Miért komolytalanítjátok el az egész gyíkemberes (dinosauroidok/reptoidok) témát mindenféle hülye kérdéssel? Miért rakjátok fel ugyanazt a kérdést ezerszer ezen lényekkel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2011. nov. 1. 02:11
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
Amúgy valahol ahol szintén hisznek az ufokba viszont azt mondják hogy ők fognak minket megmenteni...
2011. nov. 2. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
Azt hozzáteszem hogy ettől még mindig nem hiszek bennük!
2011. nov. 2. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:

UFO-k ban nem, hinni kell, hanem tudni, róluk, mert vannak(hivatalosan) ismeretlen repülő tárgyak.

Űrlények vannak VALAHOL, messze*, egysejtűek, fejletlenek vagy fejlettek, de nem itt vannak.

Hinni meg abban lehet amiben akarsz, ha majd vízen jársz mások is hisznek neked.


Ui: *= mármint, QRV@MESSZE!

2011. nov. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:

Sokan nem veszik komolyan ezt a témát, ezért az UFO észlelések rovatot a Huomor kategóriával azonosítják.:S

Pedig a reptoidokról is lehetne értelmes kérdéseket írni.

2011. nov. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:

A reptoid(ióták)okról akkor lehetne értelmes kérdéseket írni, ha nem elméletek és az a 3-4 már százszor ismételt dokumentumfilm lenne. + hogy foglalkozik velük a kriptozoológia az nem éppen elismerés tudtommal.

Másik opció a régi kérdések új köntösben feltevése, de aki figyel az rájön és vásott téma lesz.

Legalább 2013 után jöttök vmi újjal(de jó lesz, talán hihetőbb is :) ).

Észrevehetnétek hova süllyedtetek a hüllős kérdéseitekkel.

Pl: King of Reptoids egy 8-11éves porbafingó, de hajtja a baromságait, megfenyegetett minden UFOs szarral, azóta sem szakadt rám vagy bármely szkeptikusra az ég. :P

2011. nov. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 A kérdező kommentje:
Miért nehéz elfogadni hogy nem mi vagyunk az elsők ezen a tetves bolygón? Miért vagytok ilyen vakok? Vannak olyan koponyák is, amelyeknek vizsgálata során arra jutottak, hogy a lény ember-idegen hibrid lehet. Az apának is volt DNS-e, csak hát azt nem tudták semmilyen élőlényhez kötni. Azon koponyák fogai kopottak voltak, és erős foggyökérrel rendelkeztek, ami gyerekekre nem jellemző. Az ilyen felfedezéseket a NatGeo-n adják le. A primitívség felsőfoka azt gondolni, hogy nem jártak/járnak itt más értelmes lények.
2011. nov. 2. 20:47
 37/44 anonim ***** válasza:

De ezek csak találgatások ,te barom!

Lehet hogy egy griffmadár sz@rta ki magából az első embert. Nem gátolhatod meg ezt se!

2011. nov. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 A kérdező kommentje:

Ad 1.: Ne nevezz baromnak. Aki anyázni, szidni és más jelzőkkel kezd illetni bárkit (engem vagy egymást), annak a kommentjét lepontozom és törlöm. Ne trollkodjatok és ne komolytalanítsátok el a témát.


Ad 2.: DNS teszt nem találgatás, hanem mérés. Azok a tudósok, akik ilyeneket csinálnak, letettek valamit az asztalra veled és a hozzászólók nagy részével ellentétben. Ez nem üres találgatás, a DNS teszt és "hozzákötés" után mondták hogy idegen-ember hibrid. Miután nem tudták az apa DNS-ét semmilyen földi élőlényhez kötni, azután jött az idegen-ember variáció.


Amiről találtak csontvázat, arról lehet vitatkozni hogy honnan származik. Arról nem csak "üres" beszámolók vannak, hanem tárgyi bizonyítékok is.


Ad 3.:Ne azt írogassátok hogy hülyeség az egész, hanem az ADOTT kérdésemre válaszolj rendesen.


Ad 4.: A szkeptikusok ugyanolyan elvakultak mint a hívők. Drake bácsi a róla elnevezett egyenletben is kijelentette, hogy galaxisonként minimum egy értelmes, minimum a jelenlegi szintünkön álló civilizációnak kell lennie a csillagok és bolygók száma miatt. Pusztán logikával is lehet bizonyítani más civilizációk létét.


Ad 5.: Miért írogatjátok tele ezt a fórumot azzal, hogy ez az egész baromság?

2011. nov. 2. 21:25
 39/44 anonim ***** válasza:
Egyet szögezzünk le! Az UFO szó jelentése Unidentified Flying Object, vagyis magyarra fordítva azonosítatlan repülő tárgy, vagyis a tévhittel ellentétben nem valami zöld emberszerű valami!
2011. nov. 3. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
És ezt nem azért írtam hogy cáfoljam az UFO imádókat, hanem mert tényleg ezt jelenti. Ha nem hiszed el nézz utána! Na, és én kiszálltam a témából nem akarom hogy még jobban lepontozzanak, mert szólni mertem hogy mit gondolok. Ez az oldal és a kérdések arra vannak hogy véleményt mondjanak de ha valaki ellent mond a kérdezővel le van pontozva, mert esetleg az ellenkezőjét írja amit a kérdező hisz. Ha Te hiszel az ufokba minek írod ki a kérdést és ez a többieknek is szól! Ide olyan kérdéseket kell kiírni amibe NEM vagy biztos vagy nem tudod és véleményt kérsz. De Te ebbe biztos vagy szóval nincs értelme feltenni mindenkinek a kérdést. Te akárkit lepontozol aki nem mond szépet és jót az ufokról. Ha valaki hisz benne minek feltenni annyi kérdést hogy léteznek- e? Van aki elhiszi hogy léteznek és még rajtuk kívül sok más természetfeletti lényben. És ti mondjátok hogy ha valaki hisz benne nem kell letorkollni, pedig ti csináljátok pont ugyanezt csak elvakultak vagytok és nem veszitek észre. És ezt nem azért írom hogy bántsam azokat akik hisznek benne, de ti már megszállottak vagytok. Bár én mindig is tudtam hogy a világ hülye. Lehet hinni akármiben amit csak akartok de ne ugassátok le azokat akik ezt nem teszik. Na, ez az én véleményem, most lehet lepontozni, ha nem tetszik.
2011. nov. 3. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!