Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ha az ókori népeket látogatta...

Ha az ókori népeket látogatta fejlett idegen civilizáció, miért nem teszik azt ma is?

Figyelt kérdés
Tudjuk hogy megfigyelőként már jelenvoltak a Föld keletkezésénél is, amit dokumentáltak is, és mindezt megmutatták az egyik kapcsolattartó személynek, Mózesnek. Innen a teremtés 6 napja. Az összes ókori civilizáció úgy írja le az isteneket, mint égből érkező, repülő "szekéren" közlekedő valós fizikai lények. Legismertebb példa az indiai Vimanák, melyek égi városokról (űrállomásokról?) is beszámolnak, sőt a Biblia is tele van ilyen leírásokkal. "Elizeus úgy meséli el, hogy Illést "egy tüzes szekér, tüzes lovakkal […] forgószéllel" vitte fel az égbe." Vagy az a füst oszlop és lángoszlop (hajtóművek?) ami a zsidókat kivezette Egyiptomból A próféték (közvetítő emberek) szinte kivétel nélkül hegyeken találkoznak az "Úrral", sőt eredeti héber formában az isten többesszámban van, így inkább Isteneknek kellene nevezni.. Ott van példának Éden is, mely egy biogenetikai labor volt, vagy Ádám oldalbordája, ami ugyan-úgy néz ki mint egy X (férfi) kromoszóma hiányzó része, vagyis egy Y (női) kromoszóma. Jézus születésének csodája pedig tökéletesen ráillik a mai mesterséges megtermékenyítésre, így ő valóban "Isten" fia (nem biológiailag). Ma mindezek miért nem történnek meg? Persze a Biblia leírja hogy Noé idejében az Istenek elhagyták a Földet, de hol vannak ma? Vagy a Jézus 2. eljövetelekor térnek vissza? A próféciák szerint: Második eljövetelekor Jézus a mennyei seregekkel az oldalán fog érkezni. Mennyei seregek? Talán egy idegen flotta?
2011. dec. 2. 15:20
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/299 anonim ***** válasza:

Nem, nem nem akarom hogy legyen, hanem nekem más az elméletem! Most ha választhatnék, hogy melyikre hallgassak, az eszemre vagy az érzelmeimre akkor inkább az eszemre hallgatnék. Akárhogy is nézzük, az ész a fontosabb, hiszen melyik nélkül tudnánk élni igazából.

Az ész nélkül nem tudnánk élni, hiszen akkor egy ágyba feküdnénk, nem tudnánk mozogni, mesterségesen kéne etetni és gépekkel kéne működtetni a szerveket.

Viszont érzések nélkül igenis lehet élni, csak akkor olyanok lennénk mind a robotok. Ha valamit a fejükbe vesznek nem állnak meg, míg véghez nem viszik, a cél érdekében akár a szeretteit is megölheti, mivel nincsenek érzései.

Tehát jó az, ahogy most van, mivel akármelyik hiányában elég rossz lenne az élet.

Inkább használjuk mind a kettőt, de elsősorban az észre hallgassunk, jobban tesszük...

2011. dec. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/299 anonim ***** válasza:

De megtudom magyarázni, hogy hogy keletkeztek a sejtek. Igaz, hogy élettelen anyagból nem lehet élet, de a sejtek elemekből álltak össze.

A sejt az összes ismert élő organizmus szerkezeti és funkcionális építő eleme.


szén (C), a hidrogén (H), az oxigén (O) és a nitrogén (N)


Ezekből áll össze egy sejt. Vagyis a 97-98%-a. A többit foszfor helyettesítheti. Tehát ennyit az élet megteremtéséről.

2011. dec. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/299 Judit34 ***** válasza:
90%
s szted h lett a sejt? (és h az alapanyagai?)
2011. dec. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/299 anonim ***** válasza:
Előző hsz-be leírtam.
2011. dec. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/299 anonim ***** válasza:
100%

Bodor Tomi:

Ne... ne spekulálj, nagyon nincs meg a háttered hozzá.

"A mai elmélet szerint úgy keletkezett az Ősrobbanás, hogy 2 galaxis összeütközött. "

NEM, NEM, NEM! Ilyet soha senki nem mondott! Tudod egyáltalán, mi az a galaxis? Később is rossz értelemben használod ezt a szót, úgyhogy inkább olvass utána.

A színeket a fény különböző hullámhosszai adják, más hullámhossz, más szín. Ha nem volt semmi, az nem lehetett fehér, mivel ahhoz már fénynek lennie kellett volna. A fekete az lényegében nem szín, hanem a színek, a fény hiánya. Ergo a semmi lehetett fekete. Mondjuk nem lett volna, aki megfigyelje, úgyhogy tökmindegy.

Lehetséges több univerzum létezése, akár ugyanebben a fizikai térben, mint a mienk, minden univerzum egy-egy buborék, lehet egy negyedik térdimenzióban atomi távolságnál is kevesebbel mellettünk, és lehet egy klasszikus párhuzamos világ térben amit a kvantumesemények valószínűségeinek szétszakadása hozott létre. Erre van pár elég érdekes kísérlet, pl. a kvantumszámítógép és a Shor-algoritmus összehozása.


Judit:

Hagyd már abba ugyanannak a folyamatos ismételgetését! Mi vagy te, egy robot? Only write üzemmód? Kértem, hogy bizonyítsd, nem tetted. Kértem, hogy adj választ pár égető kérdésre, nem tetted. Csak rizsázol bele a semmibe, és hiába az erős megfogalmazás, Noéminak végsősoron igaza van. Csak álcázod magad értelmesnek, de amúgy nem vagy az.


Érdekel titeket az Ősrobbanás-elmélet története dióhéjban, hogy mégis miért gondoljuk ezt, és mit is jelent pontosan?

2011. dec. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/299 Judit34 ***** válasza:
90%
nem, nem írtad... adottnak feltételezted a sejtet. én arra kérdeztem rá, h lett a sejt? (azt írtad, miből áll, mik az összestevői)
2011. dec. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/299 anonim ***** válasza:

ma 11:28


Nincs igazad.

Igen, tisztában vagyok azzal, hogy mi az a galaxis.

A fehér színhez nem kell fény hogy fehér legyen, nem tudom honnan vetted azt a hülyeséget. Nézz utána jobban egy kicsit. Papír fehérre gondoltam, nem olyan fehérre, mind amikor reggel van, kimész és világos van...

Igazad van abban, hogy akár fekete is lehetett a nagy semmi. De simán lehetett fehér is. De nem tudhatjuk, hogy melyikünknek van igaza, hiszen az Univerzum folyamatosan gyorsul, méghozzá gyorsabban a fény sebességénél, úgyhogy valószínűleg nem is fogjuk megtudni. Mielőtt írsz valamit gondold át még egyszer, mert szerintem rosszul értelmezted amit leírtam.

2011. dec. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/299 anonim ***** válasza:

"hiszen az Univerzum folyamatosan gyorsul"

Bocs, tágul nem gyorsul.

2011. dec. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/299 Judit34 ***** válasza:
90%

ismeretlen:


a párhuzamos univerzumaiddal (amire nincs iz bizi) még nem bizonyítod a keletkezést....

2011. dec. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/299 anonim ***** válasza:

Na most a párhuzamos univerzum a tárgy? Az egybeköthető az idő megállításával és annak megváltoztatásával.

Sokan azt hiszik, hogy teleportációval eljuthatunk egy párhuzamos Univerzumba, ahol az évszám ugyanaz, meg te is ugyanaz vagy csak minden más megváltozik. Na már most, szerintem ez hülyeség. Hú, nehezen fogom megfogalmazni, de megpróbálom. Szóval:

A múltat és a jövőt NEM lehet megváltoztatni. Az mindig ugyanaz, mivel ha most, (azaz a jelenben) építenénk egy időgépet és visszamennénk az időbe, mondjuk 1 perccel. Na akkor ugyanez megtörténik a jövőbeli éneddel is. A jövőbe is ugyanaz van, hogy az időgéppel visszautazol 1 percet. Vagy fordítva. Építesz egy időgépet és elmész vele a nanokorba (tegyük fel hogy ez lesz a következő kor neve), tehát elmész a nanokorba. Akkor a jelened előtti éneid is ugyanezt csinálják, megépítik az időgépet és elutaznak a jövőbe. Nem tudom ez mennyire érthető... Tehát, azzal hogy visszautazol a múltba és megmentesz valakit, aki éppen meghalt volna, azzal NEM változtatsz a jövőn, mivel a múltbeli énjeid is ezt fogjál tenni és a jövőbeliid is ezt tették. Nincs olyan, hogy nem találkozhatsz magaddal, az hülyeség. Csak nyugodtan vidd el magadat magaddal a jelenedben... Ezt tetted te minden időben.

Remélem valamennyire lehetett érteni amit leírtam.

2011. dec. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!