Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ha az ókori népeket látogatta...

Ha az ókori népeket látogatta fejlett idegen civilizáció, miért nem teszik azt ma is?

Figyelt kérdés
Tudjuk hogy megfigyelőként már jelenvoltak a Föld keletkezésénél is, amit dokumentáltak is, és mindezt megmutatták az egyik kapcsolattartó személynek, Mózesnek. Innen a teremtés 6 napja. Az összes ókori civilizáció úgy írja le az isteneket, mint égből érkező, repülő "szekéren" közlekedő valós fizikai lények. Legismertebb példa az indiai Vimanák, melyek égi városokról (űrállomásokról?) is beszámolnak, sőt a Biblia is tele van ilyen leírásokkal. "Elizeus úgy meséli el, hogy Illést "egy tüzes szekér, tüzes lovakkal […] forgószéllel" vitte fel az égbe." Vagy az a füst oszlop és lángoszlop (hajtóművek?) ami a zsidókat kivezette Egyiptomból A próféték (közvetítő emberek) szinte kivétel nélkül hegyeken találkoznak az "Úrral", sőt eredeti héber formában az isten többesszámban van, így inkább Isteneknek kellene nevezni.. Ott van példának Éden is, mely egy biogenetikai labor volt, vagy Ádám oldalbordája, ami ugyan-úgy néz ki mint egy X (férfi) kromoszóma hiányzó része, vagyis egy Y (női) kromoszóma. Jézus születésének csodája pedig tökéletesen ráillik a mai mesterséges megtermékenyítésre, így ő valóban "Isten" fia (nem biológiailag). Ma mindezek miért nem történnek meg? Persze a Biblia leírja hogy Noé idejében az Istenek elhagyták a Földet, de hol vannak ma? Vagy a Jézus 2. eljövetelekor térnek vissza? A próféciák szerint: Második eljövetelekor Jézus a mennyei seregekkel az oldalán fog érkezni. Mennyei seregek? Talán egy idegen flotta?
2011. dec. 2. 15:20
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
 101/299 anonim ***** válasza:
Nemazé, de elolvasta valaki azt a hosszút?
2011. dec. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/299 anonim ***** válasza:
El, bár fogalmazhattál volna rövidebben is. :D Én szerintem a multiverzum a legvalószínűbb. :) Egyébként van a kérdésben valami, nem elképzelhetetlen, már azért sem, mert találtak már nagyon ritka anyagból készült, fejlett technikára valló eszközöket a tengerekben, amit lehetetlen még ma is reprodukálni.
2011. dec. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/299 anonim ***** válasza:

Nem értem, hogy merik egyesek annyira bőszen állítani a maguk "igazát", hogy nincs Isten, nincsenek földönkívüliek,stb,stb...

Egyenlőre nem jutott odáig az ember (sőt, még a műholdak sem)hogy bejárják az univerzum minden egyes szegletét.Márpedig amíg nem térképeztük fel az egészet, addig nem tudhatjuk biztosan, mi van a tőlünk elérhetetlen távolságokban.

Elképzelhető, hogy léteznek nálunk technikailag fejlettebb lények, akik eltudnak jutni olyan távolságokba, ahová mi nem.

Furcsa egyébként, hogy sok evolucionista is állítja, hogy földönkívüliek nem léteznek.Nos, ők nem árt, ha elgondolkoznak azon, hogy ha a földi élet "véletlenül" alakult ki az évmilliók alatt, akkor ez más bolygón is megtörténhet, ha ott is adottak valamilyen életforma keletkezéséhez, fennmaradásához a feltételek.



Az óriások , nagy koponyájúak körül nem biztos, hogy misztikus történeteket kell feltételezni.Talán lehetséges, hogy egyszerűen ők ilyen embertípushoz tartoztak.Ahogy vannak most is magas , alacsony busmanok.

Talán előnytelen adottságaik miatt hamar eltűnt az az embertípus.Persze ez is csak egy tipp.

2011. dec. 5. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/299 anonim ***** válasza:

"Ahogy vannak most is magas , alacsony busmanok. "


*Ahogy most is vannak magas négerek, vagy alacsony busmanok..

2011. dec. 5. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/299 Judit34 ***** válasza:
23%

az evolúció 1 nagy képzelgés. logikai úton bizonyítottam, h 1 baromság. de matematikailag is bizonyítható.


először is, jönnek az évmilliárdokkal, h annyi idő kell az evónak. ha bebizonyítjuk, h a Föld és a világegyetem csak 6-10 ezer éves, az evolúció ismér csak elbukik.


lehet a 6.000 éves kort bizonyítani? Hogyne, íme:


evolúcionisták mondják:


a földrétegek korát a bennük található fosszíliákból lehet megtudni.

a fosszíliák korát a földréteg korából


ez körkörös érvelés. nem nehéz belátni, hogy téves.


6000 év van, nem évmilliárdok:


a föld mágneses mezeje csökken. ha több milliárd éves lenne a bolygó, akkor összeroppant volna a saját mágneses erejében


a tengerek sótartalma növekszik. ha évmilliárdok teltek volna el, akkor szinte sóból állna a tenger.


a világűrben van csillagpor, ami a hold felszínére rakódik. ha lennének évmilliárdok, akkor a felszínen több méter por lenne, azonban csak pár centi van!!!


a hold évente 4cm-t távolodik a földtől. több milliárd évvel ezelött ezekszerint a földbe volt ágyazva?


stb...


alig pár napos vulkáni tufát több tízmillió évesre datáltak c14-es módszerrel....


ugyanazon állat bőre 15 míg a csontja 24 millió éves! hú de hosszú életetet élt!


ez tudomány? az evolúció tudomány?

2011. dec. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/299 A kérdező kommentje:
Arról mi a véleményetek, hogy valami több ezer éves szent hindu szövegek (amik a vimanákat is leírják) beszámolnak arról hogy az istenek az égben éltek nagy városokban, de egyszer háború tört ki köztük. Ekkor elpusztítottak több földi várost is, amiknek a pusztulását úgy írják le ezek a régi iratok, mint ma egy atomrobbanást. Az érdekesség, hogy Dél-Pakisztánban valóban feltártak 3 ez-időből származó ókori romvárost, ahol az emberi maradványok temetetlenül hevertek mindenfelé, volt hogy fogták egymás kezét, találtak egy asszem 50m-es krátert, aminek az alján a kő megüvegesedett a nagy hőhatás miatt, valamint a területen a normálisnál jóval magasabb sugárzási szintet mértek.
2011. dec. 5. 09:37
 107/299 Judit34 ***** válasza:
65%
mese. Daniken is ezzel nyomult.
2011. dec. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/299 A kérdező kommentje:
Judit drága! Nem nagyobb mese mint az h isten valami megfoghatatlan szellemi lény... :)
2011. dec. 5. 09:52
 109/299 Judit34 ***** válasza:
77%
tehát legyen bármilyen ökörség is, csak Isten ne igaz?
2011. dec. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/299 anonim ***** válasza:

Igen, valamit én is olvastam a megüvegesedett leletről


Én szerintem az tudna némileg közelebb kerülni az igazsághoz, aki a hindu iratokat és az összes többi,"ősi" ránk maradt írásokat is beleértve a Bibliát is,mindenféle fanatikus szimpátia nélkül alaposan átolvassa, objektíven értelmezi és emellett még régészeti, természettudományos ismeretei is vannak, bőven,nos, ha mindez megvan, akkor elképzelhető, hogy mint a kis puzzlék, összeáll a kép...


Egyébként, ha a földönkívülieknél tartunk, nekik is létre kellett jönniük valahogy, valahol.Őket vajon ki teremtette?

Na mindegy...

A Bibliában olvastam, csak a tartalmát tudom idézni:Valaha, a Krisztus előtti időkben szellemlények jöttek a földre és kapcsolatot teremtettek a földi emberekkel, de végül ezt Isten megtiltotta és elvette ezektől a lényektől a képességet, hogy testi formában megjelenjenek és így velünk érintkezhessenek.

Sokan gondolják úgy, hogy azok a bizonyos óriások ilyen lények vagy ezek fiai voltak.

Nos, mi van, ha ezek a szellemlények megtalálták a módját, hogy más formában látogassanak minket?És kis szürke humanoidként jönnek, "csészealjon"?

Hmm..Ki tudja?...Nem is tudom, jó lenne-e , ha tudnánk az igazat?..

2011. dec. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!