Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Miért fáj valakinek az, hogy...

Miért fáj valakinek az, hogy hiszek 404-nek az ufó kutatónak? Mi köze valakinek hozzá hogy miben vagy kiben hiszek? Had döntsem már én el mit akarok!

Figyelt kérdés
Már jó ideje észrevettem hogy valaki vagy valakik szándékosan le akarják járatni 404 ufó kutatót mert nem szeretik. De miért kell engem azért bántani mert hiszek neki? Miért nem lehet békességbe meglenni? Ha engem nem érdekel valami pl. nem érdekelne 404 akkor fogom átugrom a válaszait és tovább megyek. De ezeket nagyon is érdekli 404 mert elolvassák a válaszait és minden betűjébe keresik a hibát hogy ugyan most mibe lehetne belekötni mit lehetne megcáfolni. Ez már nekem nagyon gyanús.
2012. jan. 18. 14:07
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim ***** válasza:
mar a fanatikusok oldalt is csinaltak neki :D felvesznek aztan az Ukran hatar vele visznek es eladjak a vesedet a vietnami E-bay-en :DD
2012. jan. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 anonim ***** válasza:
ezért ma biztos elvisznek az idegenek és anális beültetésben részesítenek síkosítás nélkül:D
2012. jan. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 anonim ***** válasza:
Majd kapnak tolem olyan anal intrudert hogy elsirjak magukat :D
2012. jan. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 anonim ***** válasza:
szerintem egy tapasztalt jedit is meggyőznének az elmetrükkjükkel:) arról nem is beszélve, hogy Hitler is ott gonoszkodik még. majd lezúz ide a náci sereggel és leshetünk:D
2012. jan. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 anonim ***** válasza:
Jaja :D akkor aztan kezdodhet az ellenallas :D meg az alien orgia de nem baj itt van 404 majd o szuper tokeletes ultra-csucs pszi erejevel szetlapitja az urhajojukat :DD
2012. jan. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 anonim ***** válasza:
vagy ha kis szerencsénk van, akkor ismer néhány Justice League tagot is
2012. jan. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 anonim ***** válasza:
Siman Dc-seket meg Marvel-osokat is meg hivjuk a molyembert meg a chupacabrat akikkel tegnap az eszaki sarkon fociztam ok biztos segitenek...
2012. jan. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 anonim ***** válasza:
akkor ma nyugodtan alhatunk. azért az x-wing kérvényezést senki se felejtse el leadni, mert megfordul itt nekünk a hold és bebasz ide nekünk egyet a halálcsillag akkor megnézhetjük magunkat
2012. jan. 19. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 anonim ***** válasza:
igazad van meg Kirk kapitanynak is kellene szolni meg az Enterprise-nak is meg persze van Helsing-nek is aki majd szol Hellboynak...
2012. jan. 19. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 anonim ***** válasza:
Chuck Norrisrol nem is beszelve :DD
2012. jan. 19. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!