Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Miért fáj valakinek az, hogy...

Miért fáj valakinek az, hogy hiszek 404-nek az ufó kutatónak? Mi köze valakinek hozzá hogy miben vagy kiben hiszek? Had döntsem már én el mit akarok!

Figyelt kérdés
Már jó ideje észrevettem hogy valaki vagy valakik szándékosan le akarják járatni 404 ufó kutatót mert nem szeretik. De miért kell engem azért bántani mert hiszek neki? Miért nem lehet békességbe meglenni? Ha engem nem érdekel valami pl. nem érdekelne 404 akkor fogom átugrom a válaszait és tovább megyek. De ezeket nagyon is érdekli 404 mert elolvassák a válaszait és minden betűjébe keresik a hibát hogy ugyan most mibe lehetne belekötni mit lehetne megcáfolni. Ez már nekem nagyon gyanús.
2012. jan. 18. 14:07
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:

Én vagyok 404 és tudod ki vagyok? A filmbe megnézheted:

http://www.youtube.com/watch?v=zOFnzesg5-c

2012. jan. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 anonim ***** válasza:
2012. jan. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 anonim ***** válasza:
De most mit mondjanak a normalis emberek szerinted ? Hogy igen hidjetek el mindent amit o mond o biztosan tudja...Mert mar latom sok hulye van ebben a vilagban...
2012. jan. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 anonim ***** válasza:
Hát figyi aki primitív az úgyse fogja fel hogy ebbe a KIB@SZTOTT NAGY univerzumba TUTI hogy nem vagyunk egyedül ha csak józan ésszel belegondolsz már leesett de hát akinek ennyi esze nincs az higgyen amit akar
2012. jan. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 anonim ***** válasza:
Csak 1 valaki nem akarja. Több felhasználóval jár fel. Már észrevették mások is rajtam kívül. Hogy mi a szándéka azt nem tudjuk.
2012. jan. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 anonim ***** válasza:
Az milyen korrekt,hogy töröltették a hozzászólásomat:).Hmmm emberek,nem bírjátok,a kritikát :D? Senki nem mondta,hogy egyedül vagyunk az univerzumban...Csak 404 hülye szimplán :).
2012. jan. 21. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 anonim ***** válasza:
Igen persze h*lye fanatikusok.Mi nem azt mondtuk hogy csak mi elunk ebben a hatartalan univerzumban hanem azt hogy 404 hulyesegeket beszel soha senki nem latta a foldonkivuli "baratait" amugy is csak 404 tud roluk ami kicsit gyenge + ennyi erovel miert nem hiszitek el a wookie-k klingonok ewokok meg dalekok letezeset azok is annyira kitalaltak mint 404 fajai.Na pa.
2012. jan. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 anonim ***** válasza:
eleve ott megbukik a dolog, hogy csak a gyk-n tevékenykedik. ha semmi küldetést nem bíznak rám, akkor nem hagyom hogy a seggemben matassanak két naponta
2012. jan. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 anonim ***** válasza:
Ott a pont.De ki pontozott le mindenkit???
2012. jan. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 anonim ***** válasza:
Egyszerű: "A hülyeség fáj". És annyi itt a hülyeség, hogy már a normális embereknek is 'fáj'.
2012. jan. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!