Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Miért fáj valakinek az, hogy...

Miért fáj valakinek az, hogy hiszek 404-nek az ufó kutatónak? Mi köze valakinek hozzá hogy miben vagy kiben hiszek? Had döntsem már én el mit akarok!

Figyelt kérdés
Már jó ideje észrevettem hogy valaki vagy valakik szándékosan le akarják járatni 404 ufó kutatót mert nem szeretik. De miért kell engem azért bántani mert hiszek neki? Miért nem lehet békességbe meglenni? Ha engem nem érdekel valami pl. nem érdekelne 404 akkor fogom átugrom a válaszait és tovább megyek. De ezeket nagyon is érdekli 404 mert elolvassák a válaszait és minden betűjébe keresik a hibát hogy ugyan most mibe lehetne belekötni mit lehetne megcáfolni. Ez már nekem nagyon gyanús.
2012. jan. 18. 14:07
1 2 3 4 5 6
 51/53 nyúl úrfi válasza:
100%

Ez érdekes ugyan ezt a szindrómát más közösségeknél is észrevettem.

Megjelenik valaki kutatóként-szupertitkosan- néhány barátjával, és a legképtelenebb vadbaraomságokkal mossa az emberek agyát, úgy hogy semmivel nem tudja egyik se alátámasztani a hülyeséget. Az emberek beszopják, mert olyan komolyan mondják a hülyeségeiket.

Az emberek nagyon befolyásolhatóak, hiszékenyek, szeretnének olyan dolgokban hinni, ami nincs- és erre építenek.

Ráadásul ugyan ezt mondják, hogy a NASA-CIA ki akarja nyírni őket, meg mindenki na meg azt, hogy földönkívüliekkel találkozgatnak és dolgoznak! Nagyon gáz... Ki hülyít a háttérből és miért jó nekik hülyíteni és a valós problémákról elterelni az emberek figyelmet? És miért ilyen hülyék az emberek??

2012. jan. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/53 anonim ***** válasza:

Bocsesz, de 404 legalább normális hangnembe válaszol és nem sérteget másokat, viszont ti ezt teszitek.

Nem kell maradéktalanul hinni neki, de így a névtelenség mögé bújva se kellene ócsárolni másokat. Sajnáltaos, hogy valaki így éli ki magát, hogy másokat sérteget és piszkál.

Azért mert valaki másképp gondolkodik és nem vesz mindent készépnznek amit ez a modern világ és média le akar nyomni a torkán...de további jó "bolondozást"!

2012. febr. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 anonim ***** válasza:
Hát nekem aztán mindegy :D nekünk attól nem lesz rosszabb, hogy te is várod a krixkraxi-lumbulábi-guargumi inváziós flottát december 21-én, aztán a motherbookdriverek meg a reptiliánok megvédenek minket :DDD
2012. szept. 13. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!