Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Miért fáj valakinek az, hogy...

Miért fáj valakinek az, hogy hiszek 404-nek az ufó kutatónak? Mi köze valakinek hozzá hogy miben vagy kiben hiszek? Had döntsem már én el mit akarok!

Figyelt kérdés
Már jó ideje észrevettem hogy valaki vagy valakik szándékosan le akarják járatni 404 ufó kutatót mert nem szeretik. De miért kell engem azért bántani mert hiszek neki? Miért nem lehet békességbe meglenni? Ha engem nem érdekel valami pl. nem érdekelne 404 akkor fogom átugrom a válaszait és tovább megyek. De ezeket nagyon is érdekli 404 mert elolvassák a válaszait és minden betűjébe keresik a hibát hogy ugyan most mibe lehetne belekötni mit lehetne megcáfolni. Ez már nekem nagyon gyanús.
2012. jan. 18. 14:07
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
annyi xp-t szerzünk így, hogy egyből 3 dimenziót lépünk
2012. jan. 19. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 anonim ***** válasza:
Aztan Chuck Norris jon az ulti-javal es akkora damage-t kap mindenki hogy csak na :D ha Chuck Norris velunk van mi leszunk az uj univerzum urai :D
2012. jan. 19. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 anonim ***** válasza:
Chuck Norristól azért tartanék. egyszer elszabadul a pörgőrúgása és bachatjuk
2012. jan. 19. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 anonim ***** válasza:
egy porgorugasanak akkora ereje van hogy kiszakit a ter-ido kontinumbol. 2000M hirosimai atombomba ereje van egy uteseben...
2012. jan. 19. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 anonim ***** válasza:
pont ezért tiltakoznak a Expendables 2 ellen. attól félnek, hogy a hadron részegcskeütköztetőhöz hasonlóan ez is elhozhatja a világvégét
2012. jan. 19. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim ***** válasza:
Hat Dr Manhaten osszesz*rna magat ha meglatna Chuck Norris erejet...
2012. jan. 19. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 anonim ***** válasza:
*Manhattan
2012. jan. 19. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 anonim ***** válasza:
nem is talált ésszerű kifogást arra, hogy miért pattant meg a lehető legmesszebbre:)
2012. jan. 19. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 anonim ***** válasza:
Johogy ismeri a jovot elkellet menekulnie minimum masik univerzumba.De csodalkozok hogy a Reptoidok meg a Plejadok meg a Bundaskenyer lovagok meg mindig tamadnia akarnak...nem szamolnak az emberiseg legnagyobb fegyverevel Chuck Norrissal...
2012. jan. 19. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 anonim ***** válasza:
biztos azt gondolják, hogy az idő előrehaladtával ő is öregszik és gyengül. de itt jön a csavar...ő nem öregszik, csak a föld fiatalodik. és itt számították el magukat
2012. jan. 19. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!