Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Miért fáj valakinek az, hogy...

Miért fáj valakinek az, hogy hiszek 404-nek az ufó kutatónak? Mi köze valakinek hozzá hogy miben vagy kiben hiszek? Had döntsem már én el mit akarok!

Figyelt kérdés
Már jó ideje észrevettem hogy valaki vagy valakik szándékosan le akarják járatni 404 ufó kutatót mert nem szeretik. De miért kell engem azért bántani mert hiszek neki? Miért nem lehet békességbe meglenni? Ha engem nem érdekel valami pl. nem érdekelne 404 akkor fogom átugrom a válaszait és tovább megyek. De ezeket nagyon is érdekli 404 mert elolvassák a válaszait és minden betűjébe keresik a hibát hogy ugyan most mibe lehetne belekötni mit lehetne megcáfolni. Ez már nekem nagyon gyanús.
2012. jan. 18. 14:07
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:
Igazad van.De van egy jo hirem Cthulhu az elobb irt ram smst es azt mondta jon harcolni Bruce Lee-val...Biztosan megnyerjuk a haborut...
2012. jan. 19. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 anonim ***** válasza:
csak az a gond, hogy most felfedtük az összes titkos fegyverünket a "tudjuk kik" előtt, így stratégiát módosíthatnak
2012. jan. 19. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 anonim ***** válasza:
nem az osszeset van egy amirol meg nem beszeltunk de ha ot felfednenk akkor is gyoznenk majdnem akkora ereje van mint Chuck Norrisnak...a Naptarak kiralynoje Donatella anyja Chewbacca testvere K.T.
2012. jan. 19. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 anonim ***** válasza:

igen, kortalan tömegpusztító fegyver. csak vigyázni kell vele, mert nem túl eszes ezért túl sok figyelmet igényel.

mindenesetre, jegeljük a témát. a végén még rosszul vonzzuk be a dolgokat és beszopja mindenki

2012. jan. 19. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 anonim ***** válasza:
jo ejt baratom :D !
2012. jan. 19. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 anonim ***** válasza:
40%

anális beültetés mentes szép álmokat

(ha éjszaka közepén felriadsz az x-akták zenéjére, akkor lebuktunk)

2012. jan. 19. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 anonim ***** válasza:
KÉRDEZŐ! Akik csak röhögnek rajtatok,404 hívőkön,azok is hadd döntsék el,hogy nem hiszik el a sok baromságot! Köszi :D!
2012. jan. 19. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 anonim ***** válasza:
ők nem is mondták hogy higgyetek 404-nek csak ti mondjátok nekik hogy ne.
2012. jan. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 anonim ***** válasza:
Mi nem mondjuk,hogy ne higyjetek,csak hülyének nézünk titeket :D!
2012. jan. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 anonim ***** válasza:
Tibornak igaza van azt mondjátok hogy ne higgyünk 404-nek.
2012. jan. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!