Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szkeptikusok! Ha szerintetek...

Szkeptikusok! Ha szerintetek nem igaz az UFO dolog, mutassatok már olyan embert, aki bevallja, hogy direkt hoax és fake dolgokat csinál, hogy megvezesse az UFO hívőket?

Figyelt kérdés

Kicsit megfordítottam a dolgot, mert itt mindenféle logikai gondolkodás nélkül rámondja a szkeptikus társadalom, hogy kamu.Itt a lehetőség bizonyítani, kérnék olyan embert, aki ezzel foglalkozik, és bemutatni amiket csinált.mert ugye, ha nem igaz, ez az egész,és ti az ellenkező álláspontot képviselitek, akkor biztos arra is van bizonyíték.

Nem cáfolatot kérek bizonyos jelenségekre, hanem olyan embert, mert gondolom kis bolygónkon kell lenni -e pár darabnak, aki azzal foglalkozik, hogy hoax képeket csinál, és azért hogy mindezt a témát lejárssa, ha nincs akkor az eredeti álláspontom lesz igaz, miszerint ti csak azért jártok ide fel, mert nem tudjátok elfogadni,hogy UFO-k léteznek.



2014. márc. 23. 10:45
1 2 3 4 5 6
 51/55 anonim ***** válasza:

Ha már logikáról van szó:


Tehát, ha mi szkeptikusok találunk valakit, aki kamu bizonyítékokat gyárt az "UFO"-k létezéséről, akkor az bizonyíték lesz arra, hogy nem léteznek a földönkívüliek.


Aha értem.

2014. márc. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 Vree ***** válasza:

Szétröhögtem magam. :D


Nemcsak hülye, de még neki áll feljebb

2014. szept. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 anonim ***** válasza:

'ezt az egész jelenséget, érdemben megcáfolni nem tudjátok, csak linkeket küldözgettek, ami semmit nem ér, magyarul az UFO-k tényleg az idegenek űreszközei."


Ha nem tudtuk megcáfolni, akkor igaz, még ha nincs is bizonyítékotok. Értem.


"Szóval írt egy könyvet , hogy mit tapasztalt az élményeiről, és meg is említi, hogy az a fényképezőgép, amit felvitt az ufora, nem tudott képet csinálni, mert a hajó nagyon nagy elektromágneses, térrel rendelkezett, és ez az akkori technikai feltételek szerint működő gépben tönkretette a filmet, és a szkeptikusok vártak tőle, valami bizonyítékot, és ezért csinált kamu képet."


És ezt elhiggyük? Milyen bizonyíték van arra, hogy ez megtörtént?


"utolsó, egyet visszalapozni az oldalon, és az oldal alján a válaszoknál ott egy link, az a válasz a kérdésedre, egy elnök beszél benne."


Ha egy elnök beszél benne, akkor az igaz, mert egy elnök soha nem hazudik. Értem.

2021. jan. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 anonim ***** válasza:

"csak linkeket küldözgettek, ami semmit nem ér"


"Akkor ahogy korábban írtam, az UFO-s kérdéseknél lehet mellőzni a bizonyítást, hiszen a kérdező, ált. linkel mellé oldalt is, ami foglalkozott az infóval, bizonyítékként elismerve, azzal hogy még le is közölte."


Szóval egy link lehet bizonyíték arra, hogy léteznek az UFO-k, de arra, hogy nem léteznek, már nem elég. Az UFO hívők miért vannak ilyen kitüntetett helyzetben, hogy el kell fogadni egy kisebb értékű bizonyítékukat is?

2021. jan. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 anonim ***** válasza:

"hiteles bizonyítékkal alátámasztani, hogy igenis, ő gyárt hoax és fake képeket, mert ha nincs ilyen, akkor bizony, amiket az UFO hívők mutatnak , az valóság"


1. Attól, hogy nem tudunk felmutatni olyan embert, aki fake képeket csinál, még létezhet olyan.

2. Egy UFO észlelés nem csak fake vagy földönkívüli lehet, hanem lehet hogy egy repülőt vagy egy műholdat láttak.

2021. jan. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!