Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szkeptikusok! Ha szerintetek...

Szkeptikusok! Ha szerintetek nem igaz az UFO dolog, mutassatok már olyan embert, aki bevallja, hogy direkt hoax és fake dolgokat csinál, hogy megvezesse az UFO hívőket?

Figyelt kérdés

Kicsit megfordítottam a dolgot, mert itt mindenféle logikai gondolkodás nélkül rámondja a szkeptikus társadalom, hogy kamu.Itt a lehetőség bizonyítani, kérnék olyan embert, aki ezzel foglalkozik, és bemutatni amiket csinált.mert ugye, ha nem igaz, ez az egész,és ti az ellenkező álláspontot képviselitek, akkor biztos arra is van bizonyíték.

Nem cáfolatot kérek bizonyos jelenségekre, hanem olyan embert, mert gondolom kis bolygónkon kell lenni -e pár darabnak, aki azzal foglalkozik, hogy hoax képeket csinál, és azért hogy mindezt a témát lejárssa, ha nincs akkor az eredeti álláspontom lesz igaz, miszerint ti csak azért jártok ide fel, mert nem tudjátok elfogadni,hogy UFO-k léteznek.



2014. márc. 23. 10:45
1 2 3 4 5 6
 21/55 anonim ***** válasza:
92%

"Még egyszer, nem újságcikk kell, mutass konkrét embert, aki ezzel foglalkozik"

Édes drága kérdező. Ígérem neked, a föld alól is előások egy ilyen embert, amint mutatsz nekem egy földönkívülit. Újság cikket, linket, és fotót természetesen nem fogadok el. Várom sok szeretettel, sütök neki sütit is, csak szólj ide, ha már érkezik!

2014. márc. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/55 anonim ***** válasza:
81%
Na persze, kitalálom, hogy létezik a medvedisznóember, aztán azt mondom, hogy aki ezt nem hiszi el, annak kell bizonygatnia az igazát...
2014. márc. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 anonim ***** válasza:
63%

Megpróbálom elmagyarázni!


Azt hiszem azt el kell ismernünk, hogy én létezem (ha másért nem is, akkor azért, mert itt írok)!


Én a szavamat adom, hogy nem vagyok UFO!

Tekintve, hogy az UFO-k, ha léteznek egy magasabb értelmi síkon vannak mint mi, hiszen el tud(ná)nak jönni a földre így biztosak lehetünk abban is, hogy erkölcsileg is magasabb szinten állnak, mint mi, így biztosan nem hazudnak!


Ha UFO lennék, akkor a kijelentésem hazugság lenne, így nem lehetnék UFO!

Tehát a kijelentésemnek, miszerint nem vagyok az, igaznak kell lennie!


Tehát bizonyított, hogy én nem vagyok UFO és így UFO-k nem létezhetnek!


Azt hiszem, ennek a te logikád szerint teljesen elfogadható magyarázatnak kell lennie.

2014. márc. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 A kérdező kommentje:

Látjátok mennyire nevetséges amit csináltok.Az egész ország olvassa, ahogy bizonyíték nélkül erőlködtök.

Ugye, ugye.

Most hogy rátok került a sor, hogy ilyen embert kéne keresni, hiteles bizonyítékkal alátámasztani a munkásságát, már nem megy.De most már csak a poénkodás felé hajlik a válaszotok, leszámítva azokat, akik sértegetni is elkezdtek már.

Ennyi van csak a tarsolyotokban?

Akkor ezután kérném az ufo kérdéseknél, hogy nm kell odaírni, bizonyíték, mikor nektek sincs semmi!

2014. márc. 23. 13:20
 25/55 anonim ***** válasza:
81%

Az a baj, hogy tényleg nem fogod (fogjátok) fel, hogy bizonyítani valaminek a létezését kell!


Hogy a fenébe bizonyítsam be, hogy valami nincs???

Főleg olyankor, amikor nincs bizonyítva, hogy van!


Ha be tudja valaki bizonyítani, hogy léteznek UFO-k, és ez alatt nem a földönkívüli létformára gondolok, mert az szinte biztos, hogy létezik a világűr méretéből adódóan, hanem az idelátogató lényekre, akkor lehet kérni, hogy bizonyítsuk be, hogy nincsennek!


Erre próbáltam utalni az idióta logikámmal!


De vissza is térek rá egy kicsit!

Tudom nem illene visszakérdeznem a kérdésedben, de mivel neked szól, így nem írok ki újabb kérdést ez miatt!


Bizonyítsd be, hogy nem létezek és akkor a többiek (hiszen én nem létezek) bebizonyítják neked, hogy az UFO-k sem léteznek!

2014. márc. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/55 A kérdező kommentje:

"Az a baj, hogy tényleg nem fogod (fogjátok) fel, hogy bizonyítani valaminek a létezését kell!


Hogy a fenébe bizonyítsam be, hogy valami nincs???

Főleg olyankor, amikor nincs bizonyítva, hogy van! "


Köszönjük utolsó, a saját szavaiddal idézted, hogy semmi bizonyíték nincs arra, hogy van olyan ember, aki direkt hoax képeket videókat csinál, és ezt bizonyítékkal alá is tudnátok támasztani.

Akkor ahogy korábban írtam, az UFO-s kérdéseknél, lehet mellőzni a bizonyítást, hiszen a kérdező, ált. linkel mellé oldalt is, ami foglalkozott az infóval, bizonyítékként elismerve, azzal hogy még le is közölte.

2014. márc. 23. 13:37
 27/55 anonim ***** válasza:
80%
Na erről beszéltem, de én vagyok a hülye...
2014. márc. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 A kérdező kommentje:

A 3. dolog amit a szkeptikusok elkövetnek érvelésnél, ha kifogynak az érvekből és a bizonyítékokból(ami most nekik nincs), akkor az ellen oldalt kérik, hogy bizonyítson.

De mivel az UFO esetek valódiak, nem azt kell bizonyítani, hanem a kérdések eredeti tárgyát, olyan embert, aki ezzel foglalkozik a gyakorlatban, hiteles bizonyítékkal alátámasztani, hogy igenis, ő gyárt hoax és fake képeket, mert ha nincs ilyen, akkor bizony, amiket az UFO hívők mutatnak , az valóság.Csak a földhözragadt gondolkodású emberek, mint akik itt törik magukat, szkeptikus létükre egy ezoterikus oldalon, hiszik azt, hogy nincsenek idegenek, és UFO-k.

2014. márc. 23. 13:51
 29/55 anonim ***** válasza:
82%
Mivan kérdező, szakított veled a barátnőd, hogy ennyire unatkozol?
2014. márc. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 anonim ***** válasza:
78%
Én első lépésként bizonyítékot kérek, de te tényleg egy troll vagy.
2014. márc. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!