Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Repülő UFO (idegen lény) HD...

Repülő UFO (idegen lény) HD videoval. Vajon miért olyan a mozgása az idegen lénynek, mint az elillanó UFOnak? Antigravitációs meghajtás volt felszerelve rá?

Figyelt kérdés

Íme egy HD felvétel egy repülő idegenről vagy egy emberről, mivel indiában készűlt a video és ott rengeteg fakír és Jogi él, akik pedig elmondásuk szerint képesek levitálni, így nem állapítható meg valójában, hogy a videon Jógi vagy UFO van-e ?


http://www.youtube.com/watch?v=HRdf5OErWFc


"Elsőre az ember azt gondolhatná, hogy egy repülő ballonról van szó. Ám amikor az alak repülni kezd, mozgása olyan gyors és dinamikus, hogy ez a felvetés teljesen valószínűtlen. A gyors irányváltoztatás miatt a kamera alig tudja követni. A videót Riona Kapoor töltötte fel az internetre április 24-én és azóta nagy a vita körülötte."



2014. máj. 10. 15:07
1 2
 1/17 acelsziv ***** válasza:
82%
Ez nem UFO volt, hanem egy Dementor :P
2014. máj. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
88%
Elnézést a kellemetlenségért,kicsit be voltam tépve.
2014. máj. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
84%

Akkora kamu, hogy nem igaz :-) Figyeld meg az embereket :

1, Ha fényképet akarnak készíteni miért kamera van nála ?

2, Miért guggol le a földre a kamerás, hogy szinte már nem is a két embert veszi hanem a tornyot (pedig még semmi nem látszódik) ?

3, Miért van az, hogy a jelenség után tömegektől sikoltozás hallatszik, amikor nincs is körülöttük senki ?

2014. máj. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

most akkor linkeljem be az Acélember című filmet ide??

mert abban is ilyen természetfeletti képességű emberek voltak, és hd felvételben van!

meg kicsit érdekesebb és hosszabb is, mint ez itt!

pityu!

szerinted ha ez igazi lenne, a cijálé és egyéb szervezetek meddig hagyták volna fenn a neten?

gondolom kitudod következtetni!

ez kb olyan videó,mint amit kanadai főiskolások csináltak úgy másfél éve, és leadták az összes híradóban , újságban, majd 2-3 nap múlva felrakták a youtube-ra az elnézést kérő videójukat is, mert amit csináltak annyira sokkoló volt.

biztos emlékszik rá itt is sok ember, hogy egy hatalmas sas elragadott egy gyereket, egy kanadai parkban és ők ezt vették videóra.

mivel a rendőrség és egyéb szervek is keresték ezután a videó készítőjét és feltöltőjét, jobbnak látták ha a nyilvánosság elé állnak, hogy mindazt hogy csinálták.

és bizony egy filmtrükk készítő programmal készült az is, meg valószínűleg ez is, bár a készítőkről még semmit sem tudni!

2014. máj. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
56%

Aham, oké, sok a filmtrükk, - egyébként nem vagyok ufo hívő -, de millió egy olyan felvétel van, amire nincs magyarázat és a mai napig fenn van neten. Pl. kijevi hang, amit itthon is sokan hallottak, vagy épp rengeteg "ufós" felvétel, ami egyértelműen nem kamu, furcsa emberi jelenségek pl. obama biztonsági őréről, és még sorolhatnám. Az pedig, h nincs rá magyarázat még nem egyenlő azzal, h kamu is még se szedeti le a kutya se, pedig eléggé nagy vizet kavartak ezek is.

Ezzel a hszemmel nem ennek a videónak a valódiságát óhajtom alátámasztani, csak az előzőnek az érvelésére cáfoltam rá.

2014. máj. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
A gólyás sztorit szerintem más okokból szedették le, mint amiket írsz.
2014. máj. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%

"kijevi hang, amit itthon is sokan hallottak, vagy épp rengeteg "ufós" felvétel, ami egyértelműen nem kamu, furcsa emberi jelenségek pl. obama biztonsági őréről, és még sorolhatnám."


anyám borogass!

remélem amiket írtál, azt nem komolyan írtad!

mert mikor felkerült a netre már utána kikerült hogy hoax videó,a testőrös hülyeség!

ha te ilyen videókat elfogadsz valóságosnak, akkor ott már baj van!

2014. máj. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
62%
Esküszöm nektek ötször néztem meg és mind az ötször végigröhögtem a videót viszont, ha jobban megfigyelték a reakciókat láthatjátok, hogy az emberek síkoltoznak párat utána néznek maguk elé. mintha csak egy átlagos nap lenne és azis furcsa, hogy a repülő humanoid pont a látószög elé kerül, majd utána elrepül és visszajön, mint aki tudja a dolgát szeme előtt lebeg, hogy most híres lesz és felkerül a interneten csak annyit mondok, hogy a videó egy nagy fake! :D
2014. máj. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
7: obama biztonságőrére ki, vagy kik mondták, h hoax? :D Ja, de persze a kijevi hangra is azt mondták, h hoax, no meg mondtak sok egyéb dolgot is, aztán mit bizonyítottak? A hoaxot talán bizonyították? Lehet, h abba egyébként lemaradtam, és bizonyították, de esetleg, ha már vitába szállsz támaszd már alá linkkel, amit állítasz. Olyannal, ami bizonyíték, ne olyannal, amiről csak vkik mondták, h hoax. Ja, és látom az illem neked se erősséged. Előre is köszike!
2014. máj. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
26%
7-es: egyébként mit gondolsz, hogyha kiderülne vmi fura dologról az, hogy az valóban nem átvágás stb., szerinted a nato, vagy nasa, vagy bárki aki ilyen magas szinteken mozog azt komolyan elhiszed, hogy befogja vallani a valóságot, ha valóságról van szó? Ha igen, akkor te inkább sokkal inkább le vagy maradva, mint én lehetek, legalább ami obama biztonságőrét illeti. Ami egyébként szintén engem túlzottan nem izgat, ha lemaradtam vmiről ezzel kapcsolatosan, ez is csak azt bizonyítja, h mennyire nem érdekel a dolog. De most már tényleg várom a bizonyított linket. Persze Obama, gondolom, hogy azt mondta, h kamu az egész! :D
2014. máj. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!