Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Repülő UFO (idegen lény) HD...

Repülő UFO (idegen lény) HD videoval. Vajon miért olyan a mozgása az idegen lénynek, mint az elillanó UFOnak? Antigravitációs meghajtás volt felszerelve rá?

Figyelt kérdés

Íme egy HD felvétel egy repülő idegenről vagy egy emberről, mivel indiában készűlt a video és ott rengeteg fakír és Jogi él, akik pedig elmondásuk szerint képesek levitálni, így nem állapítható meg valójában, hogy a videon Jógi vagy UFO van-e ?


http://www.youtube.com/watch?v=HRdf5OErWFc


"Elsőre az ember azt gondolhatná, hogy egy repülő ballonról van szó. Ám amikor az alak repülni kezd, mozgása olyan gyors és dinamikus, hogy ez a felvetés teljesen valószínűtlen. A gyors irányváltoztatás miatt a kamera alig tudja követni. A videót Riona Kapoor töltötte fel az internetre április 24-én és azóta nagy a vita körülötte."



2014. máj. 10. 15:07
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

9es, 10es!

nézd csak itt olvasgassál róla, mások már elmondták a véleményüket!


http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__ufo-eszlelesek__4153..

2014. máj. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%
12: hehe, azt, hogy gyikon mit reagálnak rá mások nagyon okos magyarázatokkal, azok mióta bizonyítékok arra, hogy a felvétel hoax? :D
2014. máj. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
26%
12: de látom olvasni sem tudsz. Legalábbis nem nagyon értetted meg, hogy milyen bizonyítékot linkelj be arra, hogy az hoax. :D
2014. máj. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%
Na, szerintem is lesz, egyúttal kérdező, bocs, hogy off témák keletkeztek miattam. Én távozok.
2014. máj. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
34%

úgy gondolom hogy ez egy hoax!



vannak lények amik képesek repülni, de azok nem így néznek ki, és nem fizikai testel bírnak!


mekkora tudati szint kell egy olyan humanodinak hogy tudjun repülni.


vagy ha igazi akkor valamilyen antigravitációs eszközt használhat és azzal repülhet!


azok a lények amik képesek az ürben a saját tudatukkal utazni, azok nem fizikai testel bírnak, inkább energiaként vannak jelen, interligens tudattal.

2014. máj. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem az egy repülő sajt
2014. máj. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Sokan akartatok egy HD felvételt, ez ráadásúl az, sőt teljesen spontán, a háttérben levő emberek nyivogása is teljesen redeti. Mi a baj gyerekek?
2014. nov. 8. 21:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!