Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ki gondolja úgy hogy a marson...

Ki gondolja úgy hogy a marson volt élet, és miért?

Figyelt kérdés
2014. jún. 12. 14:13
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
81%
Prödl Annácska.
2014. jún. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 A kérdező kommentje:

én is úgy gondolom hogy volt rajta élet és nem csak ő!!!



rengetek bizonyíték van!

2014. jún. 12. 14:33
 3/53 anonim ***** válasza:
Én tudom, hogy volt mivel hogy egyik életemet ott éltem.
2014. jún. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
89%

A Marson most is van élet, mégpedig a jégsapkákban, sőt időszakos esők is vannak ezt nézd meg :

[link]


A Marson régen ugyanúgy számos élőlény élt, mint a Földön, egy meteorbecsapódás térítette le a pályájáról, ekkor pusztult ki az élet és ekkor keletkezett a bolygó melletti kisbolygóöv . Most már csak az a kérdés intelligens élet kialakult e ott korábban .

2014. jún. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
71%

Hoppá lemaradt :

Lehet jelentkezni a Mars One programra, ahol önkénteseket lőnek fel a bolygóra, ők lesznek majd az első kolónia, én már jelentkeztem ! Sajnos a határidőket egyre csúsztatják és ha jól tudom még a beválogatások se kezdődtek el . Itt olvashattok róla bővebben :

[link]

És itt tudtok jelentkezni rá :

[link]

Csak akkor jelentkezz, ha bevállalod hogy nem fognak soha többet visszahozni, életed végéig ott fogsz maradni !

2014. jún. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
90%
Az még egy hülyementes világ. Lehet tényleg megérné jelentkezni...
2014. jún. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:

Totálisan nincs rá bizonyíték. Kutatások vannak, de bizonyíték nincs.


De minek is magyarázok....

2014. jún. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:

A Mars tökéletesen alkalmas lenne az életre egy rendes légkörrel. Amiről viszont tudjuk, hogy eltűnhet, pl a viszonylag közeli Jupiter elszívhatja. Szóval elképzelhető, hogy a Marson valamikor lehetett élet. Megvan a víz, ami régen folyékony lehetett, lehet hogy megvolt a légkör.

A másik indok az, hogy sok mikroba képes túlélni olyan hideget, amilyen hideg a Földön (vagy akár a Marson) soha nem volt (ezért lehet őket lefagyasztani, hibernálni). Egyesek arra következtetnek ebből, hogy ezek a mikrobák viszonylag hosszú időt töltöttek az űrben pl meteorokban. Ebből következik, hogy nem feltétlenül a Föld volt az első mikrobák bölcsője. És az egyetlen másik jelöltünk a Mars. Persze az is lehet, hogy a mikrobák csak véletlenül képesek ilyen hideg túlélésére, hogy a Földön sokkal hidegebb jégkorszakok voltak, mint gondoltuk, vagy valami olyan oka van a dolognak, amire eddig nem gondoltunk.

Fontos azért megjegyezni, hogy mikrobákról beszélünk. Aki szerint a macskák a Marson alakultak ki, az már túl van a modern tudományos elképzelések határain, és csak spekulál.


Persze közvetlen bizonyítékunk nincs, a közvetett bizonyíték pedig nem túl meggyőző, de ez egy tudományosan elismert lehetőség. LEHETŐSÉG. Az időgépek, üreges hold, meg egyéb marhaságok közt ez egy viszonylag megalapozott elmélet.

2014. jún. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
45%
Nem tudom, hogy volt a Marson élet valamikor is, de tervezem az oda utat már kinéztem magamnak egy telket a Marson. :-D
2014. jún. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
Lehetett rajta élet, egy marsi eredetű meteoritban már találtak baktériumra emlékeztető fosszíliákat. Ha a Földre eljuthattak az élet építőkövei, talán a Marsra is, csak valószínű nem fejlődtek addig, mint mi. Vagyis eddig nem találtunk erre vonatkozó nyomot.
2014. jún. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!