Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ki gondolja úgy hogy a marson...

Ki gondolja úgy hogy a marson volt élet, és miért?

Figyelt kérdés
2014. jún. 12. 14:13
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim ***** válasza:
mindig elcsodálkozok azon, amikor egyes emberek hisznek a wikipediának... :)
2014. jún. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 A kérdező kommentje:

sajnos én nem mehetek a marsa , mivel van családom!


Pedig én is jelentkeztem volna :(


Nem bírnám ki a kisfiam nélkül ....

2014. jún. 12. 19:01
 13/53 anonim ***** válasza:
100%
Mielőtt még nagyon belelendülnétek a jelentkezésebe, figyelmeztetnék mindenkit hogy állítólag az első évet 10 emberből ha 1 fogja túlélni ! De a hírnév hogy az elsők között voltál ott, megfizethetetlen és örökre belekerülsz a töri könyvekbe, úgyhogy megéri :-)
2014. jún. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 anonim ***** válasza:
11%

"Marson most is van élet, mégpedig a jégsapkákban, sőt időszakos esők is vannak ezt nézd meg"

Tegyük hozzá, hogy talán, esetleg lehetséges, de nincs rá semmi bizonyíték.

Amúgy remélem, téged választanak ki egy csak oda marsi útra. Onnan nem férsz majd hozzá a gyakorikerdesek.hu-hoz..

2014. jún. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 anonim ***** válasza:
36%
Megértem, hogy nem akarnád itt hagyni a családodat, de én nem haboznék anyámékat egy éve nem láttam viszont nem is vagyunk rájuk kíváncsi apám egy bűnöző leginkább csak futó kalandjaim vannak utálom a gyerekeket egy kivételével, aki a volt barátnőm kisfia, de nem vagyok az apja csak haverok vagyunk soha nem, akarok saját gyereket az életem nem túl rózsás könnyen jön, könnyen megy minden. Tehát, ha egy Mars expedícióra kellene mennem nem haboznék azonnal igent mondanék még akkor is, ha életveszélyes, vagy halállal végződne nem a hírnév miatt egyszerűen nincs vesztenivalóm az életemen kívül kideríteném én, hogy volt-e ott valamikor élet vagy sem. :D
2014. jún. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 anonim ***** válasza:
90%
#15 bekerülnél a töri könyvekbe, mint az első öngyilkos jelölt a Mars bolygón...iXDé
2014. jún. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 A kérdező kommentje:

Oké 15-ös hajrá!



Egyébként, a barátnőmet én is utálom mostanában!

Mivel ok nélkül támad és veszekszik!


És már idegesítő, jó persze bennem is van hiba, de én legalább reggeltől estélig dolgozom....

2014. jún. 12. 20:29
 18/53 anonim ***** válasza:
66%

"Tegyük hozzá, hogy talán, esetleg lehetséges, de nincs rá semmi bizonyíték. "


Inkább azt tegyük hozzá hogy nagyon-nagyon valószínű, mert rengeteg rá utaló jel van, például az ALH 84001 marsi meteor amiben baktériumra hasonlító fosszíliákat találtak vagy a Nakhla meteorit amiben megkövesedett anyagdarabokat találtak, amik mikroorganizmusok vagy azok anyagcsere termékei lehetnek, továbbá sok kísérlet volt ahol a marsi viszonyokat utánozva próbáltak életet létrehozni, nem egyszer sikerrel, valamint az Antarktiszon több száz méteres mélységű jégben végzett fúrások, ahol szintén életet találtak, ott ahol korábban lehetetlennek gondolták . Sőt még a Mars nagy vulkánjában az Olympus Mons-ban is valószínűsítenek életet . Ez egyáltalán nem fikció és a tudósok többsége szerint van ott élet .

2014. jún. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 anonim ***** válasza:
Fene egye meg Annácska bezzeg engem nem áldott meg a sors ilyen szexi intellektussal!
2014. jún. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 anonim ***** válasza:
#19 Fúj Anna egy férfi ne fajtalankódjatok iXDé A legfrissebb kutatások szerint ALH 84001 marsi meteoron nem földönkívüli baktériumokat hordozta a baktériumok a földről származnak...iXPé
2014. jún. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!