Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ki gondolja úgy hogy a marson...

Ki gondolja úgy hogy a marson volt élet, és miért?

Figyelt kérdés
2014. jún. 12. 14:13
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
Amúgy senki sem ismeri a mondást hogy a nők a marsról jöttek/származnak? Akkor viszont tuti volt élet csak hát magukat sem szeretik látni szárazon nemhogy a környezetüket xD
2014. jún. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 A kérdező kommentje:

anna leszel a csajom??


22/férfi!


:D


Kényesztetnélek, és lefeküdnék veled!

2014. jún. 12. 23:14
 23/53 anonim ***** válasza:
93%

diator kezdem azt hinni, hogy te még soha nem voltál lánnyal azok beszélnek úgy, hogy csajom, nőm aki még nem volt nővel. Egyszer mondod, hogy van egy barátnőd aztán pedig fel, akarod szedni annát, aki nemis biztos, hogy lány, ha mégis leginkább a szakállas nőre hasonlít a nevét sajna már nem tudom. :D Ez az anna a reptoidokra él...vez és, akkor van multiorg...azmusa, amikor elolvassa az UFO kategóriánál a kérdéseket/válaszokat felveszi a szamarítánus pózt, s eja...kuál nem szép látvány mondhatom. : [link] diator mostantól Lali leszel. :DDD [link]

Na most mennem köll jóccakát mindenkinek J ügynök kilép dasvidaniya!

2014. jún. 13. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 anonim ***** válasza:
61%

"Sőt még a Mars nagy vulkánjában az Olympus Mons-ban is valószínűsítenek életet . Ez egyáltalán nem fikció és a tudósok többsége szerint van ott élet ."


Kicsit helyesbítenék:

Ez egyáltalán nem fikció és a tudósok többsége szerint ELKÉPZELHETŐ, más szavakkal NEM ZÁRHATÓ KI, HOGY van ott élet .


Nagy különbség! Ha egy mód adódik rá, inkább ne ferdítsünk.

2014. jún. 13. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 A kérdező kommentje:
egyébként, a marson nagyon sok olyan valami látható ami mesterségesnek tünik!
2014. jún. 13. 09:49
 26/53 A kérdező kommentje:

egyébként már több lánnyal is voltam!


Szép cigánylányokkal szoktam utazni! Nagyon szép megbabonázó szemük van, csak az a baj hogy 16 évestől 22 évesek. ami tők király :D

2014. jún. 13. 09:53
 27/53 anonim ***** válasza:

cigányokkal? Részvétem.

A kérdésre visszatérve valoszinűleg a marson feltételezhető a bakteriális élet ALH 84001 marsi meteorban nem vagyok biztos, mivel sok minden szól ellene csak utána kell nézni.

Állítólag - a marsi meteroitokból származó szén

valószínűleg megszilárdult magma, nem

pedig földönkívüli mikrobák maradéka.

Forrás: [link]

2014. jún. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 anonim ***** válasza:
Kérdező ! Te egy akkora szűzpecsenye vagy mint a ház !
2014. jún. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 anonim ***** válasza:
88%
^mondom hogy szexi^
2014. jún. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 anonim ***** válasza:

Volt a marson élet, és minden más bolygón is van jelenleg is. Ez attól függ, hogyan definiáljuk az életet. Ha abból indulunk ki, hogy a földön kialakult élet egy meteorit becsapódása során, a meteoritról levált jég, mely megolvadt és a nap sugarai hatására mutálódott, akkor egy meteoriton is van élet.

Értelmes élet is van, mindenhol, csak az emberi beszűkült vagy beszűkített tudományos/tudománytalan és tudományosan beállított nézőpontokon senki lát túl, mert ami nem tudományos, és tényleges kézzelfogható bizonyítékkal nem rendelkezik, az nincs. A tudománynak egy nagy baja van, hogy a feltevéseket egy idő után, puszta tényként képes kezelni. Ha valaki veszi a fáradtságot, és visszatekinti az egész emberiség tudomány ágát, akkor rálel ezekre a mögöttes tartalmakra.

A jelenlegi tudományban, csak az igazolható amiből pénzt lehet kreálni. Érdekes, Tesla munkáját is mindenki leszólja, pedig szerintem az a világ szebb lenne, aminek az alapjait ő lerakta, de utána lehet járni, miért is az Edison alapjait követő világban élünk.

Folytatnám a sort, de már amúgy is hegyezik a vasvillát rám a parasztok. Nyitott szem, nyitott elme kell mindenhez, sajna sok embernek, egyik sincsen meg. Ezen nincs mit csodálkozni, mindenki más szinten van.

2014. jún. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!