Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ki gondolja úgy hogy a marson...

Ki gondolja úgy hogy a marson volt élet, és miért?

Figyelt kérdés
2014. jún. 12. 14:13
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:
69%

#30:

"A tudománynak egy nagy baja van, hogy a feltevéseket egy idő után, puszta tényként képes kezelni."


Ennek feltétele, hogy egyértelmű és döntő bizonyítékot találjon arra a feltevésre. Ha ilyet nem talál, akkor az a feltevés mindig is csak feltevés marad.


Éppen pont az ezotérikusokra jellemző az, amit írtál, ők kezelnek mindenféle légbőlkapott feltevéseket tényként.

Mint ahogyan te is, kedves 30-as, mikor kijelented, hogy "minden más bolygón is van élet", meg "értelmes élet is van, mindenhol", és hasonlók. Talán mielőtt a szart elkezded kenegetni a tudományra, előtte nézz körül a saját portádon, nem ártana. Tipikus ezotériás, "más szemében a szálkát" megnyilvánulásodnak a világon semmi értelme nem volt.

2014. jún. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 anonim ***** válasza:
100%
30# Ezt nagyon szépen leírtad, teljesen egyetértek ! A legnagyobb probléma ezzel a mai világgal az hogy ciki gondolkozni ...
2014. jún. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 anonim ***** válasza:
mondja ezt egy kívülálló :)
2014. jún. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 anonim ***** válasza:

"Érdekes, Tesla munkáját is mindenki leszólja, pedig szerintem az a világ szebb lenne, aminek az alapjait ő lerakta, de utána lehet járni, miért is az Edison alapjait követő világban élünk."


Javíts ki, ha tévednék, de az egészen egyszerű, elemes cuccokat leszámítva szinte minden villamos gép váltóárammal működik, az iparban elterjedtek a többfázisú hálózatok és gépek, a rádió is, tehát nem úgy néz ki a világ, mintha annyira nagyon Edison alapjait követné, inkább Tesla nyomdokaiban járunk.

Persze tudom, téged a tények nem zavarnak, csak elolvastál valami idióta összeesküvés-elméletet, aztán azt szajkózod mindenhol.


"Nyitott szem, nyitott elme kell mindenhez"

Amire te gondolsz, az már nem nyitott elme, hanem bomlott elmének nevezik.


"Ezen nincs mit csodálkozni, mindenki más szinten van."

Ezoterikus idióták Joker érve, amikor már kifogytak a normális érvekből: "te még nem vagy azon a szinten" :D

2014. jún. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 A kérdező kommentje:

Most akkor leszel a csajom vagy nem? :D


Egyébkéntt köszi a válaszokazt

2014. jún. 13. 20:48
 36/53 anonim ***** válasza:

A Marson szerintem már volt néhány intelligens civilizáció, sőt még máshol is a Naprendszerben, nemcsak bolygókon, hanem holdakon is. A Marson a felszín alatt talán még most is van valami, és még bizonyos holdakon is. Teljesen egyetértek én is a 30-assal! Akik meg leidiótázzák, hülyéknek tartják az ezoterikus szemléletű embereket, és az összeesküvéseket (nem elméleteket!!!), azokról már nincs mit mondani. Így, ilyen elvi alapon működött az inkvizíció is annak idején. Akiknek a gondolkodásmódja egy kicsit is eltér a megszokottól, az már hülye, idióta, és mehet a "levesbe". Ennyit erről, hogy mindenki a saját portáján söpörjön először.

Ahogyan Anna is írta, azért, ilyen dolgok miatt tart itt ez a világ, ahol tart. Ez a mai, tudománynak nevezett valami igazából nem szolgálta soha az emberiség érdekeit, csak azt a szűk hatalmi elitet, amelyik ezt a kezében tartja. Ugyanazon az elvi alapon működik, mint a vallás annak idején, csak a vallás mára már lelepleződött. Új módszerekre, új eszközökre volt szükség a hatalom fenntartásához. Mert a látszatot fent kell tartani, és emiatt jelmezt kellett cserélni. Tehát kellenek a mindenkori jelszavak: felvilágosodás, demokrácia, fejlődés, haladás, szabadság. Ez a tudománynak nevezett valami átvette az egyház szerepét. Amiből a hatalmi elitnek nem származik haszna, sőt veszélyezteti a hatalmát, azokat a találmányokat és tudósokat ellehetetleníti az irányító elit. Sajnos megvannak erre a jól kidolgozott, aljas módszereik.

Csak ha majd ellehetetlenül az élet itt ezen a bolygón, és lakhatatlanná válik, akkor senki se csodálkozzon.

Egyébként, a tudomány és az ezotéria valójában, a gyökerét tekintve egy és ugyanaz, annak ellenére, hogy az emberek manapság azt gondolják, hogy minden külön van. Az emberek mindent szétválasztanak, mert a mai emberiségnek már más a lelki felépítése, működése, gondolkodásmódja, mint az ősi időkben volt. A régi időkben megvolt még az egységlátás, de ennek évezredekre meg kellett szűnnie, mert ez egy törvényszerű, szükséges folyamat volt.

2014. jún. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 anonim ***** válasza:

36# Neked is teljesen igazad van ! A tudomány főleg ma, megrendelésekre dolgozik . Ha el kell adni valamilyen terméket, akkor megkeresnek egy intézetet és egy bizonyos összegért kiadnak egy tanulmányt hogy az adott termék milyen egészséges . Rengeteg reklámban van ez . Az olyanok mint az AIDS ellenszere és a vízzel működő autók el vannak felejtve, mert az nem érdekük a gyáraknak . Ugye jobban megéri például az AIDS-re 50 féle gyógyszert eladni, mint csak egyet, ezért ezt nem is kutatják, csak látszat kutatások vannak .

A pénz mozgat mindent, a tudományt is . Ma ugye nagyon divatban vannak a legális kábítószerek, ezek a nyugtatók, antidepresszánsok és hasonlók . Egy átlag ember irtózik mondjuk a marihuánától, mert az csúnya, rossz kábítószer, de ezeket az orvos által felírt legális kemény drogokat kapásból beszedi . Megrendelésre a tudósok kiadnak egy tanulmányt hogy ez mennyire egészséges, hatékony stb, ugye manapság minden kis fejfájásra is gyógyszert szednek be sokan, a dílerek (a gyógyszergyárak) meg betegre keresik magukat . A sok buta ember meg minden elhisz ami úgy kezdődik : a tudomány állítása szerint ...

Ezért van kevés gondolkodó ember manapság, mert a környezet mindenhol csak buta, csőlátású fogyasztót akar nevelni, nekik nem érdekük az egyéniségek, a haladó gondolkodásúak, ők azt akarják hogy reggel felkeljél, estig robotoljál, majd lehetőleg a nyugdíj határ előtt meghaljál és aki nem illeszkedik bele a fogaskerékbe, vagy valamivel kitűnik azt kigúnyolják, ezt itt is jól meglehet figyelni, kik ezek a "biorobotok" .

2014. jún. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 A kérdező kommentje:
2014. jún. 13. 23:18
 39/53 A kérdező kommentje:

Én nem vagyok biorobot!


Én a fiúd vagyok!

2014. jún. 13. 23:24
 40/53 A kérdező kommentje:
írtam , megkaptad?
2014. jún. 13. 23:40
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!