Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Véleményetek szerint létezik...

Véleményetek szerint létezik intelligens életforma a Földön, esetleg az univerzumban?

Figyelt kérdés

Azt nem vitatom, hogy létezik élet a Földön sőt az univerzumban is. De, hogy intelligens-e az kétlem vegyük például az ufókat - millió fényéveket tesznek meg, hogy lássák, s tanulmányozzák a buta embereket, akik csak úgy élnek a nagy semmibe. Ugyanúgy az ő életük is teljesen haszontalan ide-oda repkednek csészealjakkal nincs nekik magánéletük a létezésük célja, hogy videóra vetessék magukat majd később feltöltse azt valamelyik ember a YOUTU-ra és a kormánnyal cimboráljanak persze ismételten értelmetlenül. Az is vicces, hogy több millió éve tanulmányozzák az emberi testet biológiai felépítését (feltehetőleg emiatt van ez a nagy "elrablosdi"). De idáig sikertelenül hisz Ma is történnek elrablások és mire mennek vele? Semmire én már azon is gondolkodtam, hogy idáig hogyan jutottak el hisz teljesen ostobák ez, márcsak a logikából is látszik.

De ezenkívül ott vannak az emberek itt is felmerül a kérdést mi is az emberi élet célja? A nagy semmi! életed végéig dolgozhatsz azért, hogy életben maradj majd később neveld a gyermekedet, aki ugyanúgy hozzád hasonlóan fogja végezni. De mindezen kívül az összes emberi tulajdonsága teljesen haszontalan egyben maga az ember is például ott van a vallás - higgy Istenbe, aki soha nem mutatkozik nem ad magáról hírt, s ennek ellenére a hívei elvárják, hogy tiszteljük az Istent, a vallást stb. Vagy ott vannak az ezoteria hívők akik szerint az embernek több élete van mindig reinkarnálódik újra, s újra, s újra, s újra születik erre a borzalmas helyre, hogy leszűrje a tanulságokat, hogy később aztán elmenjen (mittom én hova). Egy másik értelmetlen helyre és ott élje tovább az amúgyis értelmetlen életét méghozzá örökkön-örökké és valamilyen csicskálja legyen valamelyik természetfeletti lények, esetleg az Istennek, aki saját magába szerelmes hisz emiatt van a 10 parancsolat és az imák.

Dicsértessék jesszus!


2014. aug. 23. 16:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
51%

"millió fényéveket tesznek meg, hogy lássák, s tanulmányozzák a buta embereket, akik csak úgy élnek a nagy semmibe. Ugyanúgy az ő életük is teljesen haszontalan ide-oda repkednek csészealjakkal nincs nekik magánéletük a létezésük célja, hogy videóra vetessék magukat majd később feltöltse azt valamelyik ember a YOUTU-ra és a kormánnyal cimboráljanak persze ismételten értelmetlenül. Az is vicces, hogy több millió éve tanulmányozzák az emberi testet biológiai felépítését (feltehetőleg emiatt van ez a nagy "elrablosdi"). De idáig sikertelenül hisz Ma is történnek elrablások és mire mennek vele?"


Legalább már azt tudjuk, hogy te nem vagy intelligens.

2014. aug. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
85%
Amíg napról napara ilyen kérdések jelennek meg ezen az oldalon, addig nem értelmetlen a létezésünk.
2014. aug. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Szerintem ti nem látjátok a logikátlanságot a válaszaitokban. Példaképpen az én, s egyben a ti reakcióitokat egy esetleges kérdésre, illetve válaszra. Elsőként hülyeségnek hangozhat a kérdésem, de csak azért mert nem látjátok mi rejlik a szavak mellett. Tudjátok ezután mi következik?
2014. aug. 23. 17:26
 4/17 Napfonat ***** válasza:
68%
A Földön biztosan nincs, na de a zuniverzumba, ott tuti!
2014. aug. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Szerintem az embertől sokkal értelmesebb, intelligensebb életformáknak is kell létezniük - másképp az egésznek semmi értelme sincs. Az ember olyan, mint a tök. :-)
2014. aug. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Hát, én szeretem, ha valaki elgondolkodik a lényeges, nagy, végső dolgokon, mert így lehet előre jutni. Az ember szenved attól, ha nem látja valaminek az értelmét, és ez teljesen jogos, érthető. Illetve attól is, ha magának a szenvedésnek nem látjuk az értelmét. Annak idején Buddha is így kezdte, de ő egy rendkívül érett, magasan fejlett, bölcs lélek volt.

Ami engem illet, az én életem is pocsék a lényeges dolgokat illetően, tehát ezekkel a kérdésekkel én is folyamatosan foglalkozok a saját sorsom, saját helyzetem miatt is. Meg talán van bennem egyfajta alapvető kíváncsiság, hajlam is a keresésre, gondolkodásra. Más szóval mondva, keressük a válaszokat a létezés nagy kérdéseire.

Ha az ember kitekint a világba, vagy akár magába, akkor azt látja, hogy a látszólagos káosz, zűrzavar és értelmetlenségek ellenére, az egész mégis valahogy megy, halad, működik. Mindenütt rendkívül bonyolult törvényeket találunk a természetben, az élettelen és élő világban egyaránt. Ha elemezzük a minket körülvevő fizikai világot, akkor azt látjuk, hogy hihetetlenül, szinte felfoghatatlanul precízen van minden dolog felépítve, akár élő, akár élettelen. Ez valahogy a "nem látjuk a fától az erdőt" tipikus esete, mert az emberek ezeket a dolgokat természetesnek veszik, és általában nem foglalkoznak ilyen dolgokkal.

Ez már önmagában véve kizárja a véletlenszerűséget. Én magam ezoterikus szemléletű vagyok, és a reinkarnációt tartom a legvalószínűbbnek, - tehát úgy is mondhatom, hogy hiszek benne. Emellett a földönkívüliek itteni jelenlétében is hiszek.

Az előbbiekből kiindulva, a világnak, az életnek kell, hogy legyen valami értelme, ezt én belátom, még akkor is, ha nem tudok változtatni a sorsomon. Be kell látni, hogy valóban az a legrosszabb, ha valaminek nincsen értelme, vagy legalábbis ha az ember ebben a hitben él. Főleg, hogyha a szenvedésnek nem látjuk az értelmét, ahogyan fentebb említettem. Viszont ugyanakkor kell, hogy az emberben legyen annyi intelligencia és önkritika, hogy ezután belássa azt is, hogy valószínűleg mégsem értelmetlen az egész világ, csak maximum ő maga nem jutott el odáig, hogy megértse a dolgokat, és ettől nyilvánvalóan szenved az ember. Ha tehát valaki nem ért valamit, az nem azt jelenti, hogy a dolognak nincsen értelme, hanem arról van szó, hogy még nem jutott el a megértés szintjéig. Ha a világot nem intelligencia működtetné, akkor szerintem széthullana, megsemmisülne.

Mivel ezek a leglényegesebb dolgok, a legnagyobb kérdések, ezért egyáltalán nem csoda, ha valaki nem érti ezeket, és emiatt értelmetlennek talál mindent, az egész világot és az életet. Emiatt azt mondom, hogyha valaki valóban kíváncsi ezekre, akkor nyitottan, kíváncsian, rendkívül elszántan és kitartóan kell keresni a válaszokat ezekre a nagy kérdésekre.

2014. aug. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
73%

"Azt nem vitatom, hogy létezik élet a Földön"

- Nem is tudom, ezt honnan sikerült leszűrnöd.


"De, hogy intelligens-e az kétlem vegyük például az ufókat - millió fényéveket tesznek meg, hogy lássák, s tanulmányozzák a buta embereket, akik csak úgy élnek a nagy semmibe."

- Maga az UFO csak egy tárgy/eszköz/jármű. Én most az utasaikról fogok beszélni. Nekik nem okoz gondot ekkora távolságokat megtenni. Technológiailag (spirituálisan és társadalmilag) sokkal előrébb járnak, nincs annyi problémájuk ilyen téren, mint nektek. Emellett elég egyértelmű, hogy az ember nem magától jött létre és nem igazán a fáról másztak le. Számtalan bizonyíték van rá, már a barlangrajzoktól kezdve. Bár hogy mi fontos szerepe van az embernek, arról inkább nem írok, ez nem tartozik mindenkire, sokan fel se fognák, nem látom értelmét, hogy itt bárminemű komolyabb információt megosszak.


"Ugyanúgy az ő életük is teljesen haszontalan ide-oda repkednek csészealjakkal nincs nekik magánéletük a létezésük célja, hogy videóra vetessék magukat majd később feltöltse azt valamelyik ember a YOUTU-ra és a kormánnyal cimboráljanak persze ismételten értelmetlenül."

- Erre csak annyit tudok mondani, hogy durván földhöz vagy ragadva és abszolút nincs elképzelésed a tényekről, valóságról. Egyébként okkal nincs, hisz semmi közöd ezekhez. Meglepne, ha egy hozzád hasonló embernek árulnának el bármit is.


"Az is vicces, hogy több millió éve tanulmányozzák az emberi testet biológiai felépítését (feltehetőleg emiatt van ez a nagy "elrablosdi"). De idáig sikertelenül hisz Ma is történnek elrablások és mire mennek vele?"

- Erről szintén nem beszélhetek, viszont tudom, miért tesszük, és azt is, hogy ez nem egy-két éves projekt. Természetesen az egóddal egyetemben megértem az esztelen kombinálgatásod, mindannyian ezt teszitek.


"Semmire én már azon is gondolkodtam, hogy idáig hogyan jutottak el hisz teljesen ostobák ez, márcsak a logikából is látszik."

- Kettőnk közül valljuk be, te állsz a logikára tekintve, sokkal hátrányosabb helyzetben. Az internetről való másolgatás és videónézés nem juttat előre (mibel 99,99%-uk teljes mértékben hamis, félrevezetés céljából lett feltöltve, megosztva, pont a magadfajtáknak). Attól te nem leszel értelmesebb. De, ne aggódj, a medúzák is millió éveken át éltek agy nélkül, ez neked is hagy némi reményt.


Az emberiségnek pedig van célja. Csak olyan mértékben ostoba, vak és annyira durván az önös érdekeit lesi, hogy észre se veszi azt, ami az orra előtt lebeg, amit tenni kéne. Ha az ember nem változtat, elpusztul. Ez ilyen egyszerű. Természetes szelekció, az ostoba fajok ki fognak hullani a rostán. Ez a legszebb ebben a rendszerben.


Nem a cél érdeke, hogy meglássák, az emberiség érdeke lenne, hogy tegyen valamit a jövőjéért. Az, hogy nem látja, az egyéni szoc.probléma.


Az UFO és "Idegen"kutatósdit pedig sose értettem az olyan emberek részéről, akik fényévekkel vannak lemaradva a valóságtól, de azért ítélkeznek, okoskodnak és Petőfit játszanak, költenek.


Nem érdemes elfeledni, amihez a Világegyetem nem akarja, hogy közöd legyen, ahhoz nem is lesz!


Sok sikert, humanoidok!

2014. aug. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Napfonat ***** válasza:

"Emellett elég egyértelmű, hogy az ember nem magától jött létre és nem igazán a fáról másztak le. Számtalan bizonyíték van rá, már a barlangrajzoktól kezdve. Bár hogy mi fontos szerepe van az embernek, arról inkább nem írok, ez nem tartozik mindenkire, sokan fel se fognák, nem látom értelmét, hogy itt bárminemű komolyabb információt megosszak."


" Erről szintén nem beszélhetek, viszont tudom, miért tesszük, és azt is, hogy ez nem egy-két éves projekt."


Kedves 7-es hozzászóló! Kedves reptoid, vagy szektoid, vagy aquatoid, vagy predátoroid, vagy szürkoid vagy kiszöldoid hozzászóló (nem tudom, hogyan nevezzelek, mert nem mutatkoztál be).

Engem igazán érdekel minden olyan igazság, amely fajunk kialakulásával, földi vagy kozmikus feladataival és a Földön vagy a kozmoszban betöltött szerepével kapcsolatosak. Igazán megtisztelnél azzal, ha megosztanád véleményedet ezekről a felettébb érdekfeszítő dolgokról. Mindenki véleménye érdekel vallástól, bőrszíntől (szürke, zöld, fekete, sárga), planetáris hovatartozástól, fejek vagy végtagok számától függetlenül!

2014. aug. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Szerintem pedig soha nem fogtok eljutni az alapvető felismerés szintjére többszáz példát tudnék felhozni, ami bizonyítja az emberi ostobaságot, hiszékenységet, s belemagyarázásokat stb. De ezzel nemcsak az ezotéria hívőkre célzók. Gondolok itt az agyasokra vicces kedvű emberkékre vagy a tagadókra mindannyiótokban ott vannak a belemagyarázások például: A vallásosak az Úrtól várják a megváltást, amikor azt sem tudják hová kerülnek még Isten létezéséről sem lehet tudni semmit "csak úgy" valami nem létezhet semmilyen előzmény nélkül. Azis felmerül, hogy az ember halála után mit fog csinálni örökkön-örökké nem, mintha vallásos lennék, csak próbálok egy nyelvet beszélni a vallásosokkal.

Vagy ott vannak az ufohívők, akik már tényleg az emebaj határán vannak. Mi is az intelligens életforma? Tán az, hogy millió fényéveket teszünk meg szinte turistaként látogatjuk a bolygó lakóit, s tanulmányozzuk őket századokig sőt évezredekig úgy, hogy most sem vagyunk előrébb. Na márpedig, ha fontolóra vesszük az elraboltak beszámolóját éppenséggel ez a helyet, de ezenkívül is tudnék millió példát mondani.

Vagy ott vannak a reinkarnáció hívők, akik szerint a földi élet, csak egy próbatétel majd a sokadik reinkarnáció után megkapja a jegyet a másvilágra persze azt sem lehet tudni, hogy ott majd mi várhat rád, csak belemagyarázod magadnak, hogy jobb élet várhat rád, ahol már értelmét nyerhet a miben léted.

Vagy ott vannak az okosok más néven a stréberek, akik egymástól várják a megoldást egymás tudományos ismereteire hagyatkozva ők mindig a másiktól várják a megoldást ők leginkább a legkorlátoltabb élmék tegyél fel egy kérdést a szellemekről biztos olyan válasz fog érkezni, hogy nincsenek szellemek és az UFO-k csupán "azonosítatlan repülő tárgyak" itt már ki is merült a fantázia.

Mindezen kívül eszetekbe sem jutott, hogy a kérdést, csak tesztként van feltéve kíváncsi vagyok a reakciókra. ;)

2014. aug. 24. 12:42
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező! Az alábbi, fajtársad által leírt megfogalmazást szeretném most veled is ismertetni:


A világról szóló ismereteid 99.99%-át más emberektől nyered különböző kommunikációs csatornákon át. A tudásod 99.99%-a valójában tehát HIT, hogy az embertársaid azért osztják meg veled a tudásukat, mert ily módon hatékonyabban tudunk kooperálni egymással a sikeres lét érdekében. Még az olyan triviális igazságok is, mint hogy a Föld gömbölyű, ezen alapulnak - hacsak nem utaztad körbe ténylegesen. Az emberek közötti információáramlás redundáns: egy adott csomópontból származó információ jár körbe közöttünk. Egy információ pedig akkor hiteles számodra, ha a "forrás" hiteles, ez a "forrás" pedig: az a csomópont, ahonnan kaptad, és nem a kiindulási csomópont. A kiindulási csomóponttal általában nem vagyunk tisztában; ha az egyetemen egy plutónium-izotóp tulajdonságairól tanulsz, nem törődsz vele, hogy az ismeretet melyik kutató szerezte meg, a professzor és a mögötte működő intézmény hitelébe vetett bizalom elég. Ha egy gráfként rajzoljuk fel az emberek közötti információáramlást, megkapjuk azokat a személytelen intézményrendszereket, amelyeket a gráfon belül zárt egységként bekarikázhatunk, és a karikákra ráírhatjuk, hogy AUTHORITÁS. Ha a karikák közül elég sokba behelyezünk egy olyan csomópontot, amely forrásként működik és mi irányítjuk, viszont maga a csomópont a kívülállók számára ismeretlen, akkor gyakorlatilag mi irányítjuk azt, hogy mi igaz, és mi hamis - és mivel a valóságot az emberek értelmezési szűrőkön keresztül vizsgálják, még olyasmit is el tudunk hitetni velük, ami ellentmond a személyes tapasztalatuknak. (2012)


Azzal, amit te állítasz se vagy meg bizonyosodva. Több forrásból szerezted az információkat ugyanúgy, mint azok, akik másképp látják az életet, a dolgokat, a helyzetet és nem volt lehetőséged minden forrás csomópontjával illetve származási pontjával ismerkedni! Ezáltal te is csak hiszed, hogy neked van igazad.


Tedd, de saját felelősségre! A valóság ugyanis ettől ugyanaz marad, csak te fogod fel másképp a világot. Ez így kerek és szép (vagy éppenséggel elszomorító, ez is nézőpont, felfogás kérdése).



Kedves Napfonta!


A birtokomban lévő információk váratlan, nyers megosztása súlyos problémákat és félreértéseket szülhet. Ha egy alanyra olyan mennyiségű és idegen jellegű információt szabadítunk, olyanra, aki nem készült fel rá, mert eme információk alapjaival nincs tisztában, nagy valószínűséggel nem értheti meg azt sem, amit a másik féltől kapott (ezt nyilván mindannyian tudjátok, tapasztalhattátok is esetleg), ilyenkor jön a dobálózás, "Te hülye vagy!", "Menj pszichológushoz!" és hasonló felkérések, a szavaitokkal élve, kicsit kulturáltabban. Azzal sem lehet tisztában, hogy az adott fél milyen forrásból szerezte be az információkat, a tudást (itt most rugaszkodjunk el a bolygótoktól, távolabb kell kutakodni). Fontos figyelembe venni a két fél energiáit és rezgésszintjét (a másik projektünk egyik részében erre Nekünk például oda kell figyelnünk, szintén kevés ember van beavatva), amely az információáramlással könnyen felborulhat.

2014. aug. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!