Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Véleményetek szerint létezik...

Véleményetek szerint létezik intelligens életforma a Földön, esetleg az univerzumban?

Figyelt kérdés

Azt nem vitatom, hogy létezik élet a Földön sőt az univerzumban is. De, hogy intelligens-e az kétlem vegyük például az ufókat - millió fényéveket tesznek meg, hogy lássák, s tanulmányozzák a buta embereket, akik csak úgy élnek a nagy semmibe. Ugyanúgy az ő életük is teljesen haszontalan ide-oda repkednek csészealjakkal nincs nekik magánéletük a létezésük célja, hogy videóra vetessék magukat majd később feltöltse azt valamelyik ember a YOUTU-ra és a kormánnyal cimboráljanak persze ismételten értelmetlenül. Az is vicces, hogy több millió éve tanulmányozzák az emberi testet biológiai felépítését (feltehetőleg emiatt van ez a nagy "elrablosdi"). De idáig sikertelenül hisz Ma is történnek elrablások és mire mennek vele? Semmire én már azon is gondolkodtam, hogy idáig hogyan jutottak el hisz teljesen ostobák ez, márcsak a logikából is látszik.

De ezenkívül ott vannak az emberek itt is felmerül a kérdést mi is az emberi élet célja? A nagy semmi! életed végéig dolgozhatsz azért, hogy életben maradj majd később neveld a gyermekedet, aki ugyanúgy hozzád hasonlóan fogja végezni. De mindezen kívül az összes emberi tulajdonsága teljesen haszontalan egyben maga az ember is például ott van a vallás - higgy Istenbe, aki soha nem mutatkozik nem ad magáról hírt, s ennek ellenére a hívei elvárják, hogy tiszteljük az Istent, a vallást stb. Vagy ott vannak az ezoteria hívők akik szerint az embernek több élete van mindig reinkarnálódik újra, s újra, s újra, s újra születik erre a borzalmas helyre, hogy leszűrje a tanulságokat, hogy később aztán elmenjen (mittom én hova). Egy másik értelmetlen helyre és ott élje tovább az amúgyis értelmetlen életét méghozzá örökkön-örökké és valamilyen csicskálja legyen valamelyik természetfeletti lények, esetleg az Istennek, aki saját magába szerelmes hisz emiatt van a 10 parancsolat és az imák.

Dicsértessék jesszus!


2014. aug. 23. 16:11
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
#7 Te pedig nem érted a kérdést én nem akarom neked azt bizonyítani, hogy nem juthatak el idáig mert az bizony már egy teljesen más kérdés. Én a logikátlanságról beszélek, amit az emberek aggattak rájuk és itt nemcsak az ufókról beszélünk, hanem minden más egyébről, amit az emberek tudatlanságukból magyaráztak bele. Szerintem értelmes élet, amely valamire hivatott, nemhogy a Földön, de sehol máshol sincs az univerzumban szerintem nincs olyan életforma, amely magasabb rendű célra lenne hivatott vagy akár a létezése értelmet nyerhet véleményem szerint egy másik világokban is ugyanúgy hozzánk hasonlóan gyártják az elméleteket a létezésük céljáról ugyanolyan tudatlanok hozzák hasonlóan, csak magasabb technológiai ismeretekkel rendelkeznek, esetleg primitívebbek lakunk igazából bármi lehet. A lényeg az, hogy semminek sincs értelme senki sem hivatott semmire Isten vagy bármelyik magasabb rendű természetfeletti lény miben léte sem hivatott semmire és az ők létezése sem zárja ki a világunk véletlen kialakulását sőt...
2014. aug. 24. 13:17
 12/17 anonim ***** válasza:
85%

Kedves kérdező!


És én pontosan erre a hozzáállásodra másoltam be azt, amit! Ezen nincs mit cicomázni. A saját meglátásod, nem az enyém. Vegyítve a saját egóddal, élettapasztalatoddal, személyiségeddel és gondolataiddal.


Te így gondolod. Az a te dolgod, nekem nincs feladatom vele. A te értékrended alapján építed fel a saját nézőpontjaidat, így te döntesz arról is, hogy szerinted/számodra mi értelmes és mi nem, minek van célja és mi lehet céltalan. Ettől mások szöges ellentétét is láthatják annak, amit te látsz.


Ennyire egyszerű.

2014. aug. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

#12 Hát ezért mondom, hogy soha nem fog megtörténni a felismerés nálatok, mivel mindennek a tudatosságát látjátok pedig csak valami azért válik tudatossá, mert mi emberek magyarázzuk bele azt. Szerintem az ember többféle úton haladhat ezoterikus, vallásos, tudományos stb. De mindegyik zsákutca. Amikor persze idáig jut az ember azt mondja magának, hogy valószínűleg ennek is van valamilyen logikája, csak én nem ismerem még azt. Pedig ez teljesen abszurd minnél több kérdést teszel fel magadnak vagy bárkinek annál több megválaszolatlan kérdést fogsz kapni, ami által eljutsz az logikátlan és teljesen értelmetlen véletlenek világban, csak ekkor lehetsz felvilágosult és értheted meg, hogy a létezésed mit sem számít helyetted amúgyis jön egy másik, aki majd felvált.

Válaszolva a másik kérdésedre barátom te nagyon bakot lőttél velem kapcsolatban, mert én többféle képen látom a világot, amit írtál az maximum rád lehet igaz én egyszerre vagyok ezoterikus, stréber, ufohívő stb. Nagyon sokszor megfigyelem az embereket, s próbálom az ő nyelvüket beszélni ezáltal többféle látásmódom van. Nem tartom magamat szuperokosnak, mert valószínűleg nem vagyok az. Csak egy igen kreatív emberke, aki nagy fantáziával van megáldva még a közelébe sem jártál az én látásmódomnak. ;)

2014. aug. 24. 14:12
 14/17 anonim ***** válasza:
55%
J2, jobban ismerlek, mint azt te hinnéd.
2014. aug. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Szerintem pedig nem ismersz engem, ahogy senki mert teljesen más ember vagyok, mint aminek mutatom magam. A kérdésemnek is más értelme van, mint azt hinnéd, míg ti kommenteltek én megfigyellek titeket és alapul veszem a nézeteiteket. Hiába beszéltünk már párszor vagy nézted meg a válaszaimat, akkor sem fogsz engem jobban megismerni, mert én nem úgy gondolkodok, mint a többség nem vagyok elvakult ezotéria hívő sem belemagyarázó szkeptikus vagy ufohívő troll.
2014. aug. 24. 14:54
 16/17 anonim ***** válasza:
80%

Tévedsz, nem az itteni kérdéseidről és válaszaidból ismerlek.


De, ne toljuk tovább a beszélgetést, tudom jól, mi a célod, nem nehéz átlátni.


További szép napot neked, humanoid!

2014. aug. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Menj békével testvér. :D
2014. aug. 24. 15:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!