Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ufó lehetett? Vagy mi?

Ufó lehetett? Vagy mi?

Figyelt kérdés
Éjjel felébredtem és nyúltam volna a műanyag palackomért hogy igyak. De nem volt ott ahol szokott! Az ágyam mellett kellett volna lennie, de ehelyett a palack az ágyamban volt a fal mellett, kupak nélkül! Nem emlékszem hogy korábban felébredtem volna és pláne nem tettem volna az ágyamba és pláne nem kupak nélkül. Még volt benne víz! Esetleg egy ufó tehette oda? Vagy ez mi?

2015. máj. 5. 20:42
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű. Ha másnap vérzett a végbeled, akkor UFO volt. Ha nem, akkor kopogó szellem. (Ne tévesszen meg, ha nem keltél rá fel, ezek az újabbak már elég halkak.)
2015. máj. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 Shai-Hulud ***** válasza:

"Minden magyarázat elég valószínűtlen, igazából az ufós is annak tűnik, de talán még mindig az a legvalószínűbb"


Valóban.

Mert az a lehetőség, hogy felébredtél, félálomban ittál egyet, majd visszadőltél aludni - hát ez elképzelhetetlen.

Úgyhogy igen valószínű, hogy ufó volt.


Ezt alátámasztja az is, hogy miközben aludtál, a CERN-ben, a Nagy hadronütköztetőben heves felvillanásokat észleltek.

Bár ilyet észleltek máskor is, de az, hogy te akkor éppen aludtál, fényes bizonyíték az ufók létezésére!

2015. máj. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
szerintem egy N-ufó lehetett, köztudott hogy előszeretettel isznak bele az emberek vizébe mert szeretik főleg ha szilvásbuktás mert azt szeretik
2015. máj. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:

"N-ufó lehetett, köztudott hogy előszeretettel isznak bele az emberek vizébe"


Én úgy tudom, hogy azok csak simán cicakakit tesznek a paraszt ivóvizébe, vagy belepisikélnek, esetleg feltankolják ricinusolajjal, amitől a jóember úgy fog fosikálni, mint a margitszigeti szökőkút.

De lehet, hogy azok nem is az N-ufók, hanem a W és C típusú ufók.

2015. máj. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 A kérdező kommentje:
Na hogy a sok troll közt itt értelmesen tartsuk a beszélgetést: a víz nem csak kicsit odébb volt, hanem a másik oldalamon, ahova soha sem teszem, mert arra a fal van. Ráadásul kupak nélkül! Ha több víz lett volna benne kifolyik! Nem voltam részeg. Nem vagyok paraszt. Ufó alatt nem repülő tárgyat értek hanem földönkívülit. Nem hiszek a szellemekben. A félálmos dolog azért valószínűtlen, mert emlékeznék rá és amúgy is miért tenném oda az üveget? Ha valakinek van értelmes magyarázata, akkor azt szívesen meghallgatom, de amíg ilyen nincs, jogos az ufókat feltételezni.
2015. máj. 5. 23:10
 16/43 A kérdező kommentje:
Miben mások a különböző típusú ufók?
2015. máj. 5. 23:11
 17/43 anonim ***** válasza:

Az N-ufó egy földönkívüli faj, kezeiken 2 pár ujj van és elképzelhetetlenül ostobák.

Egy észlelő által rekonstruált kép egy N-ufóról:

[link]

2015. máj. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom hogy egy ilyen le tudna-e csavarni egy kupakot. Meg lehet felébrednék rá ha buta. Ugye nem csak trollkodsz?
2015. máj. 5. 23:21
 19/43 anonim ***** válasza:
Szerintem le tudna csavarni egy kupakot egy ilyen faj, annyira azért nem ostobák, elvégre ide tudtak jönni.
2015. máj. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 A kérdező kommentje:
jogos
2015. máj. 6. 00:15
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!